Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

שמש איך הצלחת להכנס???????????????????????????????????????

יש במשך כל היום סיורים עם כל מני גופים שקשורים לאצטדיון, אין ולא יהיה יום קל יותר להכנס. תבואו עם חולצה מכופתרת וסיפור טוב תקבלו סיור vip בכל המתחם.

אורי אתה כמו אח של אח בשבילי, אבל לא ראיתי אתמול כסאות על מה אתנצל.. היום ראיתי. לדעתי גם ניסיתי את זה בצורה שאומרת שאני לא ראיתי אותם..

לא לשכוח מי הראשון לפרסם שהגיעו הכסאות

חושבים שאני ילד בן 3 שמטריל פה

חחחח אין על הקהל של מכבי מחכים לכיסאות שנים, מגיע הכיסאות מתלוננים על הצבע חחחח כוסעומו הצבע במילא בלומפילד יהיה מלא אנחנו לא הפועל

לא לשכוח מי הראשון לפרסם שהגיעו הכסאות

חושבים שאני ילד בן 3 שמטריל פה

אל תתייחס אדון בלוקים, ככה מקבלים אנשים לפורום, קוראים להם בהתחלה טרולים עד שמובן אחרת

חחחח אין על הקהל של מכבי מחכים לכיסאות שנים, מגיע הכיסאות מתלוננים על הצבע חחחח כוסעומו הצבע במילא בלומפילד יהיה מלא אנחנו לא הפועל

שהאצטדיון יפתח נתלונן (בצדק) על דרכי הגישה והחניה חח

"ומתלונן כל החיים,כי הוא תמיד רעב לעוד..."

אל תתייחס אדון בלוקים, ככה מקבלים אנשים לפורום, קוראים להם בהתחלה טרולים עד שמובן אחרת

מקבלים עלק...

חוץ מניסו ואולי בר צבי שהגיבו פה אין אף אחד בנושא הזה עם הותק שלי....... עלק "בהתחלה"

הבהרה חשובה שאני כותב כאן אבל אחזור עליה בעוד מקומות בשבועות הקרובים.

אין גג מעל שערים 2-13. פשוט אין שם גג. גם במקומות שכתובים באתר של הפועל "עם גג" שזה גוש 301 בשער 13 לא באמת מגן מהגשם. כל אדם שיכנס לאצטדיון יראה שעצם המחשבה על זה שבכל גשם ה"גג" יגן על אנשים מלבד יציע הזהב והכבוד (וגם עליהם בערבון מוגבל ובמידה ולא יהיו רוחות חזקות) לא ריאלי. פשוט מחדל עצום.

מקווה מאוד שמכבי תשכיל לפרסם את זה כאזור גג חלקי/ללא גג/דיסקליימר לגבי הגשם, כי אם אנשים ישלמו יותר במחשבה שהם יהיו מוגנים מגשם כלשהו תיהיה לנו כאן בעיה.

שמש איך הצלחת להכנס???????????????????????????????????????

תראי, באתי והתערבבתי וחייכתי למי שצריך, קצת חפירות עד שלא היה להם סבלנות ואמרו לי בוא קח קסדה ובוא לסיור.

משהו חשוב שכדאי שתדעו, המקום מצולם 24/7 עם זום מטורף שיכול לזהות פטרוזיליה בשיניים. כל מי שנכנס גם בשבת, מצולם. והבנתי שהם דואגים לצוי הרחקה על הסגת גבול לאנשים שהם זיהו, רק שתדעו.

עוד קצת תמונות מהיום שצילמתי

80811620190626_131301.jpg

80218820190626_135721.jpg

זה אחד מהבוקסים

50207820190626_131918.jpg

וזה האיזור שמאחורי הבוקסים

60123420190626_132131.jpg

הבהרה חשובה שאני כותב כאן אבל אחזור עליה בעוד מקומות בשבועות הקרובים.

אין גג מעל שערים 2-13. פשוט אין שם גג. גם במקומות שכתובים באתר של הפועל "עם גג" שזה גוש 301 בשער 13 לא באמת מגן מהגשם. כל אדם שיכנס לאצטדיון יראה שעצם המחשבה על זה שבכל גשם ה"גג" יגן על אנשים מלבד יציע הזהב והכבוד (וגם עליהם בערבון מוגבל ובמידה ולא יהיו רוחות חזקות) לא ריאלי. פשוט מחדל עצום.

מקווה מאוד שמכבי תשכיל לפרסם את זה כאזור גג חלקי/ללא גג/דיסקליימר לגבי הגשם, כי אם אנשים ישלמו יותר במחשבה שהם יהיו מוגנים מגשם כלשהו תיהיה לנו כאן בעיה.

צריך לראות לפני את המחירים שמכבי תפרסם, בכל מקרה מעדיף את 13 בגלל השמש בשעות אחר הצהריים ושעות הערב המוקדמות בקיץ.

מקבלים עלק...

חוץ מניסו ואולי בר צבי שהגיבו פה אין אף אחד בנושא הזה עם הותק שלי....... עלק "בהתחלה"

אתה מדבר על ותק, זה חסר משמעות בפורום כבר. הוא ככ התדרדר שמדברים על "קיימות" רוב האנשים שמגיעים פה לא אוהדי מכבי/אנשים אמיתיים/היו איי פעם במשחק.

עצוב לי היום שבו אתה צריך להסביר את עצמך מולם.

אתה מדבר על ותק, זה חסר משמעות בפורום כבר. הוא ככ התדרדר שמדברים על "קיימות" רוב האנשים שמגיעים פה לא אוהדי מכבי/אנשים אמיתיים/היו איי פעם במשחק.

עצוב לי היום שבו אתה צריך להסביר את עצמך מולם.

עצוב לי מה נהיה מהפורום הזה שאני פעם בחצי שנה נכנס וחצי ממה שכתוב זה חארטה

מה הפלא שיחשבו שמטרילים אחכ

מיציתי