Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

- הבסיס/קונסטרוציה של הכיסאות כבר בפנים, הכיסאות עצמם יוכנסו על ידי מנופים מבחוץ, כך שאין מניעה לעבוד על הדשא והכיסאות במקביל.

- התקנת הכיסאות אמורה להתחיל ב9.6.ולהסתיים באמצע יולי.

- צבע הכיסאות- אפור, כחול ולבן.

- שבוע הבא (כנראה בראשון) אמורים להתחיל את פריסת הדשא.

# כמובן שהכל בגדר ״אמור״ וכמו שנהוג בלבנט הכל יכול תמיד להדחות.

אה ודוד דתי, פונצ׳ץ׳, הונדה נימני וכו׳

איך אתה יודע את כל זה? ולגבי החיפוי של כל האצטדיון מתי אמורים לסיים אותו?

יש דרך לדעת איזה סוג כסאות בחרו להתקין? אם כל בלומפילד יהיה כמו הכסאות בנתניה אנחנו נסבול נורא.

כל משחק ישברו 150 כיסאות ובקיץ עוד שנה יתקינו שוב את הכיסאות של הברזל שיכולים לשרוד גם מתקפה גרעינית

יש דרך לדעת איזה סוג כסאות בחרו להתקין? אם כל בלומפילד יהיה כמו הכסאות בנתניה אנחנו נסבול נורא.

אני יכול לבדוק, אבל לפי מה שהבנתי זה כיסאות כמו בסמי עופר (מבוצע על ידי אותה חברה שהתקינה שם).

אני יכול לבדוק, אבל לפי מה שהבנתי זה כיסאות כמו בסמי עופר (מבוצע על ידי אותה חברה שהתקינה שם).

אני יודע שהאופציות שהחברה הביאה הן האופציות שראינו בשער 11, השאלה מה נבחר, אם תוכל לעדכן זה יהיה נהדר.

אגב לא מבין את ההתרגשות מהצבע הסגול בכסאות, האיצטדיון הולך להיות שחור לבן.

נשמע לי משונה שיבחרו בכסאות בצבע שחור לאצטדיון בלי גג שהולך לקבל הרבה מאוד שמש. הכחול, לבן, אפור שצוין פה ע"י berg (אם כי לא פירט מאיפה המידע) נשמע יותר הגיוני.

נשמע לי משונה שיבחרו בכסאות בצבע שחור לאצטדיון בלי גג שהולך לקבל הרבה מאוד שמש. הכחול, לבן, אפור שצוין פה ע"י berg (אם כי לא פירט מאיפה המידע) נשמע יותר הגיוני.

אלה היו הפרסומים בהתחלה, שחור-לבן-סגול. הגיוני שבסוף החליטו על משהו אחר.

האמת שנמאס מאצטדיונים בארץ עם כיסאות כחולים, נהיה בנאלי. לא מבין למה לא חושבים בכיוון של תכלת.

למעצבת של האיצטדיון ממש מממש לא אכפת מחווית קהל או נוחות, היא צריכה תמונה טובה אחת בסוף השיפוץ וזהו ככה שבחירת הצבעים לא משנה יותר מידי.

הבנתי שהייתה התנגדות של הפועל לצבע הכחול ובגלל זה הוחלט שחור לבן.

בשביל יומיים שמש בשנה?

בנוגע להתעקשות של הפועל זה מביך כי הם בעצמם שיחקו כמה פעמים עם מדים כחולים.