Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

אתם מבינים שחוץ מזה שרואים את הקשתות האלו מכל מקום כל מה שזה יעשה זה להאיר את המגרש, בדיוק כמו שראו את הזרקורים הקודמים כמעט מכל מקום מסביב לאיצטדיון.

למעט עשירית, עשירית!!! מהאוהדים שיזכו ''להנות'' מזה.

אבסורד

חצי מהעשירית יהיו ראש העיר, פמלייתו, עיתונאים, פרסומאים, מחזיקי מניות למינהם הנותנים חסויות, אנשי צוות, אנשי ההתאחדות, שחקנים, משפחות שחקנים וכו' וכו'.

כמובן שאין לי בעיה שישבו בכבוד, בהחלט המקום שלהם שם, אבל לא הגיוני שכל הקהל הפשוט ירטב שבוע אחרי שבוע.

לא יהיה מוכן למחזור ראשון בחיים. בחיים

ברגע שמסיימים עם קורות הגג המשטח מתפנה ואפשר להתחיל כיסאות ודשא תאורה ומסכים

חיפוי ממשיך במקביל

נשארו כמעט 4 חודשים במצטבר

מאמין שייפתח בזמן

מישהו העלה סרטון בפייסבוק מהיום הוא צילם מבפנים,תקשיבו עם כל הפסימיות שלנו אפשר לראות ואפילו להרגיש שזה הולך להיות האצטדיון הכי מפחיד בארץ,רק לראות העוצמה מבפנים ועוד לחשוב שיהיה חיפוי מעל היציעים ובמיוחד שער 11,למרות הבאסה שלנו לגבי הגג,הולך להיות לנו חוויה של מגרש ככה לפחות אני הרגשתי אחרי שראיתי אותו ככה מבפנים.

מישהו העלה סרטון בפייסבוק מהיום הוא צילם מבפנים,תקשיבו עם כל הפסימיות שלנו אפשר לראות ואפילו להרגיש שזה הולך להיות האצטדיון הכי מפחיד בארץ,רק לראות העוצמה מבפנים ועוד לחשוב שיהיה חיפוי מעל היציעים ובמיוחד שער 11,למרות הבאסה שלנו לגבי הגג,הולך להיות לנו חוויה של מגרש ככה לפחות אני הרגשתי אחרי שראיתי אותו ככה מבפנים.

https://www.facebook.com/1302495039882844/posts/1672492269549784/

בדיוק התכוונתי לשלוח את זה גם . מטורף מצבי רוח שלנו , פעם אחת נהיה הכי פסימיים בעולם יום אחרי איזה מישהו ישלח פה משהו ויטריף לנו את החיים

"אבל הנשמה לבלומפילד מבקשת"

רק שיגיע כבר

דרך אגב , קיבלתי כמה גימלים , הדשא עדיין בפארק דרום? זה דקה מהבית שלי,יכול ללכת לבקר להשיג פרטים ...

בדיוק התכוונתי לשלוח את זה גם . מטורף מצבי רוח שלנו , פעם אחת נהיה הכי פסימיים בעולם יום אחרי איזה מישהו ישלח פה משהו ויטריף לנו את החיים

"אבל הנשמה לבלומפילד מבקשת"

רק שיגיע כבר

דרך אגב , קיבלתי כמה גימלים , הדשא עדיין בפארק דרום? זה דקה מהבית שלי,יכול ללכת לבקר להשיג פרטים ...

רוץ לשם

עצרתי אתמול ליד בלומפילד, רציתי להיכנס. ממש כמעט נכנסתי ואז מגיע שוטר רכוב על אחד מהקטנועים הלא ברורים האלה עם ה-3 גלגלים. עוצר ליד בלומפילד, אז חזרתי קצת אחורה, חיכיתי שיילך. לא הלך. דומם מנוע, צילם תמונה. ראיתי אותו מתלבט. בסוף חנה ליד ונכנס. לא חוקי לשנינו באותה מידה, אבל עכשיו אני נאלץ לחכות. אחרי כמה דקות יצא ונכנסתי. שמעו, אני לא קבלן ואני לא יודע להגיד אם יעמוד בלו"ז או לא, אבל עם גג, בלי גג - זה הולך להיות חתיכת אצטדיון מפחיד.

(סורי על איכות הוידאו, צילמתי ישירות לווטסאפ ולא חשבתי על זה)

https://youtu.be/RH4hoyv_mxw

מהשורה האחרונה ב-11:

qkRVEEk.jpg

מהשורה האחרונה ב-7-8 למעלה - האצטדיון מרגיש כמו קמפ נואו משם:

tvjtK7P.jpg

ורק כדי להמחיש את הגובה והנוף - ברקע הים ורדינג, ואם הייתי מסובב את המצלמה ימינה, כל רמת גן והסביבה:

YsB0d6j.jpg

מנהרת שחקנים:

Y0WjjLa.jpg

ורק כדי להמחיש את הגובה והנוף - ברקע הים ורדינג, ואם הייתי מסובב את המצלמה ימינה, כל רמת גן והסביבה:

YsB0d6j.jpg

וואו

לצערי לא מצטרף לחגיגה של כולם לגבי בלומפילד חלק מזה בגלל עבודות הרכבת באזור שיקשו על כולנו להגיע...
והעובדה השנייה רבאק למה אין גג??? זה פשוט פוגם בכל החוויה אפילו לפרנצווארוש הארורים יש גג באצטדיון.

לצערי לא מצטרף לחגיגה של כולם לגבי בלומפילד חלק מזה בגלל עבודות הרכבת באזור שיקשו על כולנו להגיע...

והעובדה השנייה רבאק למה אין גג??? זה פשוט פוגם בכל החוויה אפילו לפרנצווארוש הארורים יש גג באצטדיון.

מה שיותר הזוי זה שיש קשתות תאורה בלי גג

מה שיותר הזוי זה שיש קשתות תאורה בלי גג

עזוב.. חבר שלח בזמנו מייל לעיריית תל אביב התשובה ההזויה שקיבל זה שיש 14 ימי גשם בממוצע בשנה.

מה הקשר בכלל לגשם?!?! מה לגבי פאקינג אקוסטיקה עירייה של פחים.

באמת שאני מתחיל לחשוב שאם היו מסדרים את נתניה עם יציעים מאחורי השערים ותחנת רכבת מחוץ לאצטדיון זה עדיף.

עזוב.. חבר שלח בזמנו מייל לעיריית תל אביב התשובה ההזויה שקיבל זה שיש 14 ימי גשם בממוצע בשנה.

באמת שאני מתחיל לחשוב שאם היו מסדרים את נתניה עם יציעים מאחורי השערים ותחנת רכבת מחוץ לאצטדיון זה עדיף.

מעניין..בהתחלה זה היה 2 ימי גשם. בטח החורף הפורה השנה העלה את הממוצע

אין בעיה, אז שיוותרו גם על הגג של היציע כבוד. (לא יקרה)

מה בפרטי אל תשאל להב 433 יושבים עליכם פה

ארגון פשע 888 טובי המוחות פורצים לעשות סלפי בבלומפילד

תרשמו פה! גם אני רוצה להכנס

תודה