Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

אנחנו בישראל ולא ביפן שהקבלן היה מתאבד אם היה מאחר בשבוע כדי לקחת אחריות ולא לבייש את המשפחה שלו.

וכשאתה מנהל עסק אתה לא יכול לעצום עיניים, להחזיק אצבעות ולקוות לטוב, אתה צריך להערך לתרחיש הרע כדי להיות מכוסה

תתארגן לזה שבלומפילד לא יהיה פתוח בזמן, ואם הוא כן יפתח בזמן זה הרבה יותר קל להתאים את עצמך לזה מאשר מצב הפוך שבנית על בלומפילד ובדקה ה90 ראית שהם בפיגור משמעותי.

אני מתארגן לזה שבלומפילד ייפתח בזמן, וכפי שאני רואה את העבודות ולפי דברים שנאמרים על ידי ספקי וקבלני משנה קצב ביצוע העבודות מקדים במעט את התוכניות ולוח הזמנים שנקבע

מאיפה הביטחון של כולם שבלומפילד לא ייפתח בזמן? לא נמאס לקשקש כאן?

קודם כל הפורום נועד כדאי לקשקש קצת על דברים שקשורים למכבי ואם זה מעצבן אותך שתה כוס מים או שפשוט אל תכנס..

לעניין עצמו,בתוך עמי אני חי ואמרתי שעל בשרי אני עובר את תהליך בלומפילד בשתי חזיתות ורואה אך הבטחות שוות למשהו.

אף אחד לא אומר בביטחון שום דבר. אומרים "במידה ו..."

מותר לשער, כן? ובכל מקרה כולנו מסכימים שאת מוקדמות הצ'מפיונס לא נשחק בבלומפילד נכון? אתה צריך לדאוג למנויים כבר אז.

אני רואה כאן אמירות נפוחות משטויות, כל מיני הצהרות שהתשתיות הקיימות לא יאפשרו גג לכלל האיצטדיון(למרות שתיקון היסודות והתוספות הדרושות קיימות פרט לגג עצמו, לך תבין) או לדוג' שקצב העבודות לא עומד בזמנים(אלוהים יודע מאיפה הוצאה השטות הזו).

קודם כל הפורום נועד כדאי לקשקש קצת על דברים שקשורים למכבי ואם זה מעצבן אותך שתה כוס מים או שפשוט אל תכנס..

לעניין עצמו,בתוך עמי אני חי ואמרתי שעל בשרי אני עובר את תהליך בלומפילד בשתי חזיתות ורואה אך הבטחות שוות למשהו.

זה ברור לגמרי, אבל נוצר כאן סחף שמשתמשים לא מוסיפים את דעתם אלא יוצרים עובדות בדויות או מוסיפים דעות "מומחה" מטעם עצמם. קצב העבודות כרגע משביע רצון לא רק את עיריית ת"א וחברת ההיכלים, אלא גם את הקבלנים המבצעים גם כן

אני רואה כאן אמירות נפוחות משטויות, כל מיני הצהרות שהתשתיות הקיימות לא יאפשרו גג לכלל האיצטדיון(למרות שתיקון היסודות והתוספות הדרושות קיימות פרט לגג עצמו, לך תבין) או לדוג' שקצב העבודות לא עומד בזמנים(אלוהים יודע מאיפה הוצאה השטות הזו).

קטונתי מלהביע דיעה בנושאים האלה, אני לא מבין בזה יותר מדי.

אני מתייחס נטו לאופציה שאולי בלומפילד לא יפתח בזמן, ושבכל מקרה צריך לדאוג למנויים עוד לפני התאריך שבו אומרים שהוא כן יפתח.

אני מתארגן לזה שבלומפילד ייפתח בזמן, וכפי שאני רואה את העבודות ולפי דברים שנאמרים על ידי ספקי וקבלני משנה קצב ביצוע העבודות מקדים במעט את התוכניות ולוח הזמנים שנקבע

אתה בתור אוהד יכול לסמוך שבלומפילד יהיה מוכן,

מכבי בתור ארגון שמוכר לך כרטיסים צריך להערך לזה שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן ולמצוא מראש את הפתרונות לזה, ואם כן יהיה מוכן - מה טוב,

אי אפשר להגיע למצב שמוכרים לך מינויים מלכתחילה רק לבלומפילד ואז העונה נפתחת ובלומפילד לא מוכן ולך לאלתר עכשיו פתרונות לאוהדים שמכרת להם מינויים לאיצטדיון שעדיין לא נפתח.

זה ברור לגמרי, אבל נוצר כאן סחף שמשתמשים לא מוסיפים את דעתם אלא יוצרים עובדות בדויות או מוסיפים דעות "מומחה" מטעם עצמם. קצב העבודות כרגע משביע רצון לא רק את עיריית ת"א וחברת ההיכלים, אלא גם את הקבלנים המבצעים גם כן

בע"ה מהפה שלך לאלוהים

לכולם פה יש את אותה שאיפה ומטרה

אתה בתור אוהד יכול לסמוך שבלומפילד יהיה מוכן,

מכבי בתור ארגון שמוכר לך כרטיסים צריך להערך לזה שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן ולמצוא מראש את הפתרונות לזה, ואם כן יהיה מוכן - מה טוב,

אי אפשר להגיע למצב שמוכרים לך מינויים מלכתחילה רק לבלומפילד ואז העונה נפתחת ובלומפילד לא מוכן ולך לאלתר עכשיו פתרונות לאוהדים שמכרת להם מינויים לאיצטדיון שעדיין לא נפתח.

מכבי בחרה לשמר את האופציה לפתיחת עונה נוספת בנתניה על אף קצב העבודות והבטחות העירייה, כך שאין לי תלונה אחת לגבי התנהלות המועדון בנושא

מכבי בחרה לשמר את האופציה לפתיחת עונה נוספת בנתניה על אף קצב העבודות והבטחות העירייה, כך שאין לי תלונה אחת לגבי התנהלות המועדון בנושא

לאף אחד אין תלונות להנהלת המועדון,

התחיל דיון שבו שאלו כיצד למכור מינויים אם לא יודעים עדיין איפה נארח את תחילת העונה, חלק אמרו ככה, אני אמרתי ככה.

אני מזכיר שוב לכולנו:
ערב ראש השנה יוצא ב29 לספטמבר (!!!)
משחק ראשון בשלב הבתים בצ'מפיונס יוצא ב17-18 לספטמבר, או משחק ראשון בשלב בתים של האירופית ב-19 לספטמבר.
משחקי הנבחרת ב5 וב-9 לספטמבר וב-10 וב-15 באוקטובר.
ב5 בספטמבר ישראל מארחת את מקדוניה, ב15 באוקטובר מארחים את לטביה, דרך אגב.
אחד מהם הוא המשחק הראשון בבלומפילד החדש?

נערך
הימור שלי, מוצאי שבת, ה28 בספטמבר, יום לפני ערב ראש השנה, משחק ראשון בבלומפילד (מחזור 4 בליגה).

אני מזכיר שוב לכולנו:

ערב ראש השנה יוצא ב29 לספטמבר (!!!)

משחק ראשון בשלב הבתים בצ'מפיונס יוצא ב17-18 לספטמבר, או משחק ראשון בשלב בתים של האירופית ב-19 לספטמבר.

משחקי הנבחרת ב5 וב-9 לספטמבר וב-10 וב-15 באוקטובר.

ב5 בספטמבר ישראל מארחת את מקדוניה, ב15 באוקטובר מארחים את לטביה, דרך אגב.

אחד מהם הוא המשחק הראשון בבלומפילד החדש?

נערך

הימור שלי, מוצאי שבת, ה28 בספטמבר, יום לפני ערב ראש השנה, משחק ראשון בבלומפילד (מחזור 4 בליגה).

האיצטדיונים למשחקי הנבחרת כבר נבחרו ונמכרו אליהם כרטיסים אז בלומפילד לא רלוונטי לקמפיין הזה

האיצטדיונים למשחקי הנבחרת כבר נבחרו ונמכרו אליהם כרטיסים אז בלומפילד לא רלוונטי לקמפיין הזה

אוקיי:

ריכזתי את התאריכים האפשריים, בהתחשב בפגרת הנבחרות ובזה שבלומפילד הוא לא חלק מהקמפיין של היורו הנוכחי.

24 באוגוסט - מחזור 1 - לא כ"כ ריאלי, חוץ.

31 באוגוסט - מחזור 2 - כנראה משחק חוץ.

התאריכים הריאליים:

14 בספטמבר - מחזור 3

21 בספטמבר - מחזור 4

28 בספטמבר - מחזור 5

5 באוקטובר - מחזור 6 - פגיעה משמעותית בפתיחת העונה.

וצריך לקחת בחשבון שגם השכונה וגם הגועל צריכות לשחק באצטדיון אז לפי דעתי השכונה תהיה ניסוי כלים אחכ הגועל ואנחנו בסוף ב28 בספטמבר מחזור 5.

אוקיי:

ריכזתי את התאריכים האפשריים, בהתחשב בפגרת הנבחרות ובזה שבלומפילד הוא לא חלק מהקמפיין של היורו הנוכחי.

24 באוגוסט - מחזור 1 - לא כ"כ ריאלי, חוץ.

31 באוגוסט - מחזור 2 - כנראה משחק חוץ.

התאריכים הריאליים:

14 בספטמבר - מחזור 3

21 בספטמבר - מחזור 4

28 בספטמבר - מחזור 5

5 באוקטובר - מחזור 6 - פגיעה משמעותית בפתיחת העונה.

וצריך לקחת בחשבון שגם השכונה וגם הגועל צריכות לשחק באצטדיון אז לפי דעתי השכונה תהיה ניסוי כלים אחכ הגועל ואנחנו בסוף ב28 בספטמבר מחזור 5.

לא הבנתי איך הסקת מעכשיו ששני המחזורים הראשונים יהיו בחוץ

או שאולי המנהלת תבוא לקראתנו חחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחח מה זה ילכו לקראתנו. מיטב המוחות יושבים וחושבים על סיטואציות שונות שיכולות לדפוק אותנו הכי חזק ואז מכינים איזה 2-3 לוחות משחקים כאלו שכל מטרתם להפיל אותנו ואז מגרילים בניהם כי מה זה כבר משנה מה יצא.

השנה גם עשו את זה רק שזה חזר אליהם בבומרנג כאשר אנחנו ניצחנו את המשחקים הקשים וב"ש גמגמה ובמקום שאנחנו נכנס למשבר תפסנו ביטחון ומומנטום שהמשיך עד הסוף.

ברור שאף אחד מאיתנו לא באמת יכול להעריך מתי יפתח, אבל יש דבר אחד שאנשים פה שוכחים- האינטרס של עיריית תל אביב הוא לא פחות גדול משל הקבוצות לפתוח בזמן, כל משחק הוא הכנסה אדירה והתחלה של החזר ההוצאות.

בנוסף, גם הקבלן חייב לעמוד בזמנים כדי להימנע מקנסות שעלולים לעשות הבדל גדול ברווחיות.

נכון שיש רק 4 חודשים, אבל עם העבודה בלילה מדובר בערך בחצי שנה (מניח שהעבודה בלילה היא לא באותה תפוקה).

אפשר לראות שעבודות ריצוף בחוץ הסתיימו או בשלב מתקדם, ידוע שהחללים הפנימיים בשלב מתקדם, אפשר לראות שלפחות באיזור 2-13 הפינישים במבואות במצב מצוין, יש כבר מערות וכד'.

מסתמן שעיקר העבודות שנשארו הן חיפוי חיצוני (יש הרבה עבודה, אבל גם מספיק זמן), הנפת הקשת השנייה, כיסאות ודשא. על פניו המצב לא רע בכלל.

אז מה זה ההתקן הזה שיש באמצע שער 11? זו לא תושבת ללוח תוצאות?

יהיה כזה לכל אורך היציע מחובר בצורה של קיר מהזווית לזווית. זה כביכול קיר אקוסטי וגם ישלים צורה.