Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

מי שעדיין לא היה באירוע ספורט לא-בארץ, פשוט לא מבין כמה זה עשוי גרוע בארץ

לא יבנו עוד חניות סביב בלומפילד.

הפוך. כבר צמצמו את החניה באזור: חניון כרונינגן נחתך בחצי, החניון ברחוב התחייה הפך לאתר בנייה.

סביב כל דרך שלבים ואליפלט הולכת להיות בנייה מאסיבית (חלק מהגדלת אחוזי הבנייה באזור לקראת פתיחת הרכבת הקלה). בלומפילד לא יישאר הרבה זמן עם המוסכים הישנים סביבו.

אפשרויות החנייה באזור רק ילכו ויצטמצמו בשנים הקרובות.

עכשיו הכל הופך להיות תלוי בקיומם של שני דברים מהותיים למועדון שלנו ושאין אותם במדינה שלנו וצריך לדאוג שיהיו:

1. האפשרות לשחק בשבת בשעה מוקדמת. משחק שמתחיל ב- 16:00 או ב- 18:00. זה כבר היה במדינה עד תחילת ה-2000 ורק צריך להחזיר את הכדורגל לשבת.

2. תחבורה ציבורית בשבת - וגם בלילה בשאר השבוע! כדי שתוכל להתפתח פה באמת תרבות כדורגל, שאנשים יוכלו להגיע לפני באוטובוס, לשתות בירה בכיף, לשבת בפאב או במסעדה לפני המשחק. שסבא ייקח את הנכד שלו (הכי קלישאתי) למשחק. שההגעה למשחק והחזרה ממנו תהיה חוויה לאוהד ולא סיוט של ישיבה ברכב בפקק עם צפירות. ככה זה נראה בכל המערב, ואני רואה כ"כ הרבה סיבות שזה לא יקרה בישראל.

התחבורה ציבורית גרועה באמצע שבוע אז היא תהיה טובה בשבת?

הליכה מצומת חולון לבלומפילד זה רבע שעה? זה צריך להיות בקצב מאוד מהיר לדעתי.

לגביי תחב"צ (שונא את המילה הזו אבל זה מקצר): לא תהיה ברירה, ויצטרכו להעלות מאוד את התדירויות של הקווים באזור בלומפילד לפני משחקים ואחרי. כמובן שזה לא יקרה, האוטובוסים יהיו בתדירות רגילה ויהיה עמוס ולא יעיל כמו שיכול להיות. מה שכן יביא שיפור בעתיד הרחוק יהיה הקו האדום בשד' י-ם.

מי שזוכר, בעבר הרחוק באירועים גדולים מאוד באצטדיון ר"ג היה קו מיוחד מספר 99 שיצא מהאצטדיון לתחנה המרכזית דרך צירים ראשיים בעיר אחרי המשחק, ובכיוון ההפוך לפני המשחק. הלוואי שיעשו משהו דומה פה.

הליכה מצומת חולון לבלומפילד זה רבע שעה? זה צריך להיות בקצב מאוד מהיר לדעתי.

לגביי תחב"צ (שונא את המילה הזו אבל זה מקצר): לא תהיה ברירה, ויצטרכו להעלות מאוד את התדירויות של הקווים באזור בלומפילד לפני משחקים ואחרי. כמובן שזה לא יקרה, האוטובוסים יהיו בתדירות רגילה ויהיה עמוס ולא יעיל כמו שיכול להיות. מה שכן יביא שיפור בעתיד הרחוק יהיה הקו האדום בשד' י-ם.

מי שזוכר, בעבר הרחוק באירועים גדולים מאוד באצטדיון ר"ג היה קו מיוחד מספר 99 שיצא מהאצטדיון לתחנה המרכזית דרך צירים ראשיים בעיר אחרי המשחק, ובכיוון ההפוך לפני המשחק. הלוואי שיעשו משהו דומה פה.

זה בחיים לא רבע שעה, במינימום זה חצי שעה בקצב 5-6.

הייתי עושה את זה לא פעם ולא פעמיים כי אני גר קרוב.

אני הייתי עושה את ההליכה מתחנת וולפסון. 20 דקות גג בקצב סבבה.

הרבה יותר קרוב מצומת חולון

בחזור מנתניה תמיד אני רואה אוהדים שמחנים את האוטו במרחק של כ-25 דקות הליכה... לכיוון רחוב גיבורי ישראל

בחזור מנתניה תמיד אני רואה אוהדים שמחנים את האוטו במרחק של כ-25 דקות הליכה... לכיוון רחוב גיבורי ישראל

לא מצליח להבין את זה, מעדיף לעמוד עוד 40 דקות בפקק ולא ללכת 25 דקות כיוון.

דווקא מבין לגמרי את ההיגיון.

מה שלא מובן לי, זה שבנתניה אפשר גם לחנות 10 דק הליכה ולחסוך פקקים, לא צריך להגזים ככ

אם אתה מחנה קרוב יותר אתה תחכה את הזמן הזה באוטו ביציאה בכל מקרה.

אם אתה מחנה קרוב יותר אתה תחכה את הזמן הזה באוטו ביציאה בכל מקרה.

25 דק? אני כבר באיילון.

סוייר בכלל כבר באמצע הסיכום

אבל זה עדיין עצוב לראות אוהדים שיוצאים דקה 77-85 בשביל לא להיתקע בפקקים

הסר דאגה מלבך, גם בבלומפילד אנשים יצאו בדקה ה77-85 בשביל לא להיתקע בפקקים