Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

לפי מה שאני רואה עד עכשיו עוד לא התחילו עם המעטפת הלבנה הזאת בכלל,עזבו שזה נראה כמו משהו לא מובן אבל ראבק באמת יספיקו להגיע למצב כזה עד ספטמבר?!

המעטפת הזאת בטח תהיה בנויה מחומר נושם, ככה שלא מדובר על בניית קונסטרוקציה אלא חיבור פלטות.

זה לא אמור לקחת יותר מדי זמן.

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5465782,00.html

"כן דורשת העירייה שכלים לא יושארו בגינות ציבוריות, שטחי שבילי אופניים וחניות. ודרישה מהותית, לאור נטיית החברות לפזר את הכלים במקבצים גדולים ליד אתרים ציבוריים: אין להשאיר מעל 2־3 כלים יחד, מלבד במקומות הבאים: בכניסה לתחנות הרכבת; בכניסה למרכזי תחבורה כמו מסוף רדינג, ארלוזורוב, מרכזית ומסוף כרמלית; ובכניסה למוסדות ספורט כמו אצטדיון בלומפילד, היכל מנורה מבטחים, אצטדיון הספורט בהדר יוסף והיכל שלמה סיקסט."-

העירייה אשכרה מצפה שבזמן משחק לא יהיו יותר מ3 קורקינטים שיתופיים בכניסה לאצטדיון....

אז איך אנשים יגיעו?

מדינת חלם

העירייה אשכרה מצפה שבזמן משחק לא יהיו יותר מ3 קורקינטים שיתופיים בכניסה לאצטדיון....

אז איך אנשים יגיעו?

מדינת חלם

נראה לי שהניסוח קצת מטעה אבל דווקא בבלומפילד יהיה כן אפשרי לשים הרבה קורקינטים ביחד, הם הדגישו את המקומות שמותר להשאיר מעל 2-3 כלים.

אולי לא הבנתי.

הלחץ שלנו בכלל לא אמור להיות קשור לשיפוצים עצמם ולהתקדמות, ההתקדמות מעולה, הבעיה היא המכרזים שנשארו פתוחים עדיין שיכולים לזיין אותנו בכל שלב.

מספיק שמישהו לקח מכרז ומפסיד הגיש תלונה ואנחנו נתקע עד שזה יקרה, ויש עוד דברים פתוחים אז יכולה לצוץ בעיה

מה אתם אומרים על מושבים לבנים\שחורים?

נראה לי הכי יפה מיקס כזה.

depositphotos_43082919-stock-photo-empty

הלחץ שלנו בכלל לא אמור להיות קשור לשיפוצים עצמם ולהתקדמות, ההתקדמות מעולה, הבעיה היא המכרזים שנשארו פתוחים עדיין שיכולים לזיין אותנו בכל שלב.

מספיק שמישהו לקח מכרז ומפסיד הגיש תלונה ואנחנו נתקע עד שזה יקרה, ויש עוד דברים פתוחים אז יכולה לצוץ בעיה

בוא נקווה שלא יהיה שום עיכובים לא צפויים, ושהקנסות על עיכובים יהיו גבוהים מאוד שהספקים/מבצעי העבודה יירתעו מלהגיע למצב כזה.

נראה לי הכי יפה מיקס כזה.

depositphotos_43082919-stock-photo-empty

בוא נקווה שלא יהיה שום עיכובים לא צפויים, ושהקנסות על עיכובים יהיו גבוהים מאוד שהספקים/מבצעי העבודה יירתעו מלהגיע למצב כזה.

יש מיקסים יפים יותר, אבל מה יתקבל ע"י 3 הקבוצות?

הדמייה:

modern-american-football-stadium-black-s

התוכנית אדריכלית היא לצבעי פסיפס

https://www.ta-eda.co.il/wp-content/uploads/2018/11/1062-G-T95-05-A.pdf

המכרז נסגר

שמישהו יתקשר למספר הזה וישאל איזה צבע נבחר 6497888 03

התוכנית אדריכלית היא לצבעי פסיפס

https://www.ta-eda.co.il/wp-content/uploads/2018/11/1062-G-T95-05-A.pdf

המכרז נסגר

שמישהו יתקשר למספר הזה וישאל איזה צבע נבחר 6497888 03

המכרז לא נסגר ועוד אין צבע שהוחלט, מידיעה.

המכרז לא נסגר ועוד אין צבע שהוחלט, מידיעה.

מפליא אותי מאוד

כי עשו כל כך הרבה שינויים, מידיעה, הכל כדי לתפור לכאורה את המכרז לספק של הכסאות בסמי עופר (תוספת דרישות והגדרות ניסיון, פר כמות וכו')

שספקים אחרים הביאו כסאות שעומדים בתקן אופ"א ופיפ"א אז הוציאו הבהרה שתקן אופ"א זה אחלה אבל גם חובה תקן ישראלי...

שיטה ישראלית ידועה

מפליא אותי מאוד

כי עשו כל כך הרבה שינויים, מידיעה, הכל כדי לתפור לכאורה את המכרז לספק של הכסאות בסמי עופר (תוספת דרישות והגדרות ניסיון, פר כמות וכו')

שספקים אחרים הביאו כסאות שעומדים בתקן אופ"א ופיפ"א אז הוציאו הבהרה שתקן אופ"א זה אחלה אבל גם חובה תקן ישראלי...

שיטה ישראלית ידועה

זה עניין של הימים הקרובים אבל זה לא סגור עדיין סופי.

נראה סבבה מבחיניתי דשא ואפשר לחזור.

מעניין איך ההליך עם המנויים יעבוד

עוד מוקדם לדעת. בערך ביוני יהיו תשובות יותר ברורות, כשידעו יותר מדויק מתי הצפי לסיום העבודות + אישורים ויצטרכו לקבל החלטה איפה מארחים באירופה (נתניה/סמי עופר/טדי - בהתאם לכמות מנויים שימכרו) כולל להתחיל לשווק מנויים.

לדעתי אם הצפי יהיה עד נובמבר, שזה אומר בערך להיכנס לבלומפילד מחזור 7-8, נסחוב עד אז בסמי עופר או טדי.

תסריט הבלהות שהסיום שיפוץ יגלוש מעבר למחזור 10 ואז כנראה שנצטרך להנות מעוד עונה בנתניה, לא מאמין שניכנס לבלומפילד באמצע העונה. עוד עונה בנתניה זה משהו שצריך לקחת בחשבון.

כמובן שאם היתה לי בחירה הייתי מעדיף להידרס מאשר האופציה השניה.

נותר רק להישאר אופטימים ולקוות שיתקתקו ענייניים.

כניסה לאזור החדרי הלבשה (אם אני לא טועה, הקו הלבן הוא להפרדה בין הקבוצות)

al1.jpg

חדר הלבשה

al3.jpg

קומת סופר VIP (יש קומת VIP רגילה בין היציע התחתון לעליון), השלד שמעל זה עמדת השידור והעיתונאים

supervipcomm.jpg

מבט מרחוק (שני המפלסים עם החורים אלה הVIP תחתון והסופר VIP העליון)

IMG-20190215-115400.jpg

בשער 10-11 הוצבו כמה סוגים של כיסאות לבדיקה שצריכים לעמוד בתקנים מחמירים (שלא ישברו מקפיצה וכו')

10-11.jpg

שירותים- הולכת להיות כמות גדולה מאוד של אסלות ומשתנות

wc.jpg

שער 9 עליון שעדיין בבנייה

gate9.jpg

המפלס שמאחורי היציעים עם המזנונים

mifl.jpg

ולקינוח - דאגו לשמור לי את המקום שישבתי בו בשער 7

IMG-20190215-120833.jpg

יכול לומר לכם בוודאות שעובדים בשיא המרץ.

יותר מזה, כל יום של עיכוב או אי עמידה בלוח זמנים שווה הפסד כסף (גדול) לקבלן. לאף אחד אין אינטרס להתעכב.

אני מקווה שמי שיישב שם ככ גבוה יצליח לראות משהו, זה נראה קצת רחוק

וגם קצת מיושן, אבל זה שלד, באמת מקווה שלא יראה כמו איזה איצטדיון איטלקי מלפני 200 שנה

הזוי כמה בלומפילד היה קטן, כמו צ'יוואוואה

אני מקווה שמי שיישב שם ככ גבוה יצליח לראות משהו, זה נראה קצת רחוק

וגם קצת מיושן, אבל זה שלד, באמת מקווה שלא יראה כמו איזה איצטדיון איטלקי מלפני 200 שנה

הזוי כמה בלומפילד היה קטן, כמו צ'יוואוואה

איצטדיונים איטלקים היו רחוקים מהדשא

זה שונה. יראו סבבה.