Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

זורק רעיון..

במקום רק נקודות על משחקי חוץ

להתחיל לחשב גם למשחקי בית שהגיעו

דעתכם?

אם כבר אז להוריד למי שלא מגיע למשחקי בית נקודה

חריף ביותר.

אבל אם יש מישהו בחו"ל וחוזר לארץ בדצמבר, הוא מתחיל את העונה עם איזה מינוס 12, כמו הפועל פ"ת.

חריף ביותר.

אבל אם יש מישהו בחו"ל וחוזר לארץ בדצמבר, הוא מתחיל את העונה עם איזה מינוס 12, כמו הפועל פ"ת.

אז שידאג למכור את הניקובים שלו :yellow_cool1:

וברצינות, זה בעיה שלו, מי שלא מגיע למשחקי בית אבל מגיע למשחקי חוץ למה מגיע לו כמו מישהו שבא גם וגם נגיד?

אז שידאג למכור את הניקובים שלו :yellow_cool1:

וברצינות, זה בעיה שלו, מי שלא מגיע למשחקי בית אבל מגיע למשחקי חוץ למה מגיע לו כמו מישהו שבא גם וגם נגיד?

צודק. נתתם כאן רעיונות מעולים, הלוואי ויעשו עם זה משהו.

אז נביא במקום 6500 אולי 15,000 בלחץ במשחקים כאלה שהעונה גמורה ועם קהל פח כמו שלנו,פשוט חצי בלומפילד יהיה ריק.

די נו, אתה מבין שאתה מדבר על 15000? זו לא בושה בשום צורה.

מסכים! אבל כדי לעשות את זה קצת יותר גמיש והוגן אני הייתי עושה הורדת ניקוד מעל מספר משחקים בעונה. עדיין מי שקנה מנוי, זכותו לא לבוא וצריך לזכור שהוא קנה מנוי ולאור מצב הקהל שלנו, זה לא שהוא תופס מקום של מישהו אחר, עובדה שכל כך הרבה לא מגיעים.

אנשים שוכחים שבעונות פחות טובות היו מגיעים לבלומפילד יותר ממה שמגיעים בעונת שיא לנתניה.

יותר מזה, אם תיזכרו במשחקים הראשונים שלנו שם, בניצנים של עונת שוטא-וידיגל, היציעים היום מלאים בנתניה.

מה לעשות. חרא בנתניה. לא יודע איך אני מגיע לשם כל פעם בעצמי, ובטח לא שופט את מי שלא בא. שיהיה לכם ברור, אני בתור אחד שבא לשם כל שבוע מחדש מבין שאני זה שלא שפוי, איך אפשר לכעוס על מי שחושב בהיגיון?

אנשים שוכחים שבעונות פחות טובות היו מגיעים לבלומפילד יותר ממה שמגיעים בעונת שיא לנתניה.

יותר מזה, אם תיזכרו במשחקים הראשונים שלנו שם, בניצנים של עונת שוטא-וידיגל, היציעים היום מלאים בנתניה.

מה לעשות. חרא בנתניה. לא יודע איך אני מגיע לשם כל פעם בעצמי, ובטח לא שופט את מי שלא בא. שיהיה לכם ברור, אני בתור אחד שבא לשם כל שבוע מחדש מבין שאני זה שלא שפוי, איך אפשר לכעוס על מי שחושב בהיגיון?

לאוהדים שהמשיכו להגיע קבוע גם בשלוש שנים האלה מגיע תפקיד מקצועי במועדון.... או מכות חשמל

בשבת אין פקקים ואין עומסי תנועה ואפשר להגיע מתל אביב לנתניה בקלות. אלפי אוהדי מכבי ת"א ויתרו על הזכות להיות במשחק בית שנמצא כחלק מהמנוי השנתי שלהם רק כי לא בזין שלהם לנסוע 40 דקות ולראות את הקבוצה שלהם (בשילוב עם טמפרטורות חורפיות). אין שום תירוץ חוץ מפינוק של האוהדים שלנו, המספרים שלנו בדיחה.

3 שנים רצוף של משחקים בנתניה, תפסיקו לזיין בשכל.

סיבה הגיונית מאוד וכמויות סבירות מאוד.

מבחינה כלכלית ומבחינת זמינות לא כולם יכולים להרשות לעצמם להגיע קבוע לנתניה 3 שנים רצוף.

זה 3 שנים של משחקי חוץ ועוד בלי שדיברנו על המשחקי חוץ הרגילים.

כותב את זה כאחד שמגיע קבוע לבית וחוץ. יחד עם זאת, יכול להבין את כל מי שלא מגיע קבוע.

אישית מכיר הרבה חברים שהתייאשו מנתניה.

שכחתם פקקים, נסיעות בתחב"צ/דלק, אוכל?

אפילו רכבת זה עשרים דקות מהאצטדיון.

וואלה אם היינו משחקים במושבה זה טיעון מתקבל, אבל ל-3 עונות בנתניה? תנחתו ותתבגרו, לא כולם פנאטים למכבי באותה מידה וזה בסדר.

די אחי לפני 10 שנים לא העזנו לחלום על עונה כזאת ועדיין הגענו בכמויות יפות.

נכון נתניה ובלה בלה בלה אז לא ביקשתי שיגיעו 11 אלף לפחות שיגיעו 8-9 אלף. גם זה קשה?

מה שהיה אתמול ביציע זה בושה ואין מה להתווכח על זה.

ואם הוא מוכר את הניקוב שלו?

לדעתי מכבי חייבת להוריד מחירים, אם היא תמשיך לקחת 100 שכל על משחקים נגד מכבי פ"ת ותמשיך עם המנויים הכי יקרים בליגה היא תאבד לא מעט קהל

זורק רעיון..

במקום רק נקודות על משחקי חוץ

להתחיל לחשב גם למשחקי בית שהגיעו

דעתכם?

הצעתי את זה מזמן. אחלה רעיון. הבעיה באיצטדיון קטן שזה לא נותן לאלה שאינם בעלי מנוי הזדמנות. באיצטדיון גדול זה יהיה חובה

המספרים שלנו בדיחה.

לא הם לא. תכנס לנושא מעקב של ניב, אנחנו עם קרוב ל-10 אלף אוהדים בממוצע בנתניה ומס' 1 בקהל חוץ.

שום תירוץ לא יסביר את הכמות המביכה אתמול, אבל התגובות פה חסרות פרופורציה לחלוטין על גבול ההזייה.

לקהל של מכבי יש את כל הסיבות לא להגיע והם לא מפינוק.

נתניה זה חרא, לא מדבר אפילו שהחניה הקרובה זה רק למי ששילם כי אני מניח שבבלומפילד לא נוכל בכלל להגיע למרחק כזה מהאיצטדיון.אבל בכל זאת:

- לעלות 7 קומות בשביל להגיע ליציע.

- אין אווירה ביתית לא משנה מה תגידו על האיצטדיון הזה, טמטום לבנות איצטדיון עם 2 צדדים במקום קומה אחת כמו בטרנר למשל.

- המיקום של האיצטדיון לא נוח להרבה מתושבי המרכז.

- תוסיפו לזה שכל משחק חוץ אחר (חוץ מ3 משחקים) רחוק יותר או מרחק דומה.

- תשימו לב שהמשחקים בצהריים המגרש די מלא. אתם תראו שיגיעו 11 אלף משחק הבא.

- אין מה לעשות במשחקים ''משעממים'' שאין קהל מולך זה מוריד את העניין בכללי, גם קאמפ נואו, הברנבאו ועוד איצטדיונים גדולים לא מלאים כשאין עניין שלרוב העניין הוא קהל היריבה ופחות המיקום בטבלה.

- חייב להגיד, באמת אין עניין. גם אם יהיו 3, 4 הפסדים(נקווה שלא יגיעו בכלל) עם כל האי נעימות זה לא יהיה אפילו מכה קלה בכנף ואף אחד לא יזכור את זה.

- הדבר הכי חשוב לדעתי, הפלייאוף העליון המטומטמם. להיפגש במודע עם קבוצה 4 פעמים בשנה מוריד את החשק לבוא עכשיו שאתה יודע שיש לך בזמן קצר איזה 6 משחקים מעניינים לנסוע אליהם.

עד עכשיו הפלייאוף הוכיח שהוא לא גיים צ'יינג'ר וכל קבוצה שהגיע לפלייאוף מובילה גם לקחה אליפות. חייב לשנות את השיטה, 3 סיבובים גג. ככה גם יהיה עניין למיקום בטבלה ללסיבוב אחרון. או בכלל בלי פלייאוף.

ועוד משהו אחרון, אחרי שמכבי החליטו להישאר בנתניה ולא לעבור למושבה הייתי בטוח שנתניה הייתה בדיחה נחמדה לעונה אחת וזה נגמר. וגם אם יבחרו בנתניה תהיה מחאה רצינית.

אז עדיף שמעכשיו האוהדים יצביעו ברגליים להראות שיש גבול לבדיחה הלא מצחיקה הזאת.