Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

למה מאז התחיל השיפוץ כולם מדברים על בלומפילד במונחים של יציע מערבי/מזרחי וכו'? הוא לא יהיה ממוספר כמו בעבר?

למה מאז התחיל השיפוץ כולם מדברים על בלומפילד במונחים של יציע מערבי/מזרחי וכו'? הוא לא יהיה ממוספר כמו בעבר?

ממוספר כמו בעבר, אבל תסכים איתי שלכתוב מערבי יותר קל מאשר לכתוב "הגג מעל שערים 2-1-13"

ממוספר כמו בעבר, אבל תסכים איתי שלכתוב מערבי יותר קל מאשר לכתוב "הגג מעל שערים 2-1-13"

אין ספק אני לא מתלונן שלא רושמים מספרים אלא פשוט דאגתי שיתנו ליציעים שמות כאלו "מערבי" וכו', שלא ממש יושב לי טוב עם בלומפילד

אסור לוותר על השמות של השערים בבלומפילד.

כל פעם שמישהו כותב בפייסבוק שהוא מוכר כרטיס למשחק של מכבי סל לאולם 11, או יציע 11, במקום "שער 11", משהו בתוכי מת

כל פעם שמישהו כותב בפייסבוק שהוא מוכר כרטיס למשחק של מכבי סל לאולם 11, או יציע 11, במקום "שער 11", משהו בתוכי מת

חייב לציין בהקשר הזה שני דברים, הורג אותי לראות שיש שידור ישיר מהיכל מנורה מבטחים או כל חברה פרסומית אחרת

לא עוקב כ"כ אחרי כדורסל כמו פעם, אבל הייתה תקופה שהמשחק היה בין אלקטרה תל אביב למגדל י-ם וכו'

מה זה החרא הזה?

אבל בסל באמת יש הבדל

המנוי למטה הרבה יותר יקר

אז באמת יש חשיבות אם זה "אולם" או "יציע"

7-8 למעלה באמת פוטנציאל לבית קברות בכל משחק שהוא לא דרבי / משחק עונה

לא רואה בעיה עם זה .

מעדיף שיהיה ריק שם במשחקים מסוימים וכל המפלס התחתון יהיה מלא.

מעריך שתהיה בחירה חופשית למנויים, אין סיבה להגביל לשערים ספציפיים הרי ההיצע מקומות יגדל משמעותית לא יהיה מחסור באף יציע(גם ב11 כנראה ישארו מקומות לקהל הרחב)

אני גם דיי בטוח שתהיה בחירה למנויים

אבל גם נראה לי שיתנו עדיפות למספר ימים

לחידוש מנויים נגיד לשער 11 למי שיושב במזרחי עליון

וליושבי המערבי יתנו עדיפות לבחירת מקומות בשער 13/2

ורק לאחר תקופה מסיום יתנו לבצע רכישה חופשית

לכל מקום באיצטדיון

אני חושב שמההתחלה הייתה כוונה לעשות רק "מעטפת" מלמעלה והשאר חשוף:

760319101000100980439no.jpg

760319001000100980439no.jpg

או שהכוונה היא שאפילו את זה לא יהיה?

כמו שזה נראה עכשיו,ואני עובר ליד בלומפילד כל יום זה אפילו לא קרוב לזה.

מקווה שהמעטפת הזאתי מוכנה בחלקים או משהו כזה וכל מה שצריך זה להביא אותם ולהרכיב אחרת אין מצב שיספיקו בזמן שנשאר,חוצמזה שחיצונית זה ממש מכוער כל העמודים האלה אבל על הזין העיקר שבלומפילד יהיה ביתי לא פחות ממה שהיה אחרת זה כישלון ענק כל השיפוץ הזה.

וכמובן שהצהובים כבר מסתכלים על העונה הבאה, ובזמן שעיריית תל אביב ממשיכה להצהיר כי אצטדיון בלומפילד יהיה מוכן למשחק פתיחת העונה, למכבי ת"א ישנו הסכם עם האצטדיון בנתניה גם לעונה הבאה. בהסכם מספר נקודות יציאה מוסכמות, כך שברגע שיתקבל ה"אוקיי" לגבי בלומפילד, מכבי תוכל לעבור אליו על ידי תשלום מסודר אל מול עיריית נתניה. על פי אחד הגורמים המעורים בעניין, ההערכות הסקפטיות מדברות על כך שהצהובים ייאלצו לשחק בנתניה עד חודש דצמבר. במכבי ת"א נמצאים בימים אלה בשיחות עם עיריית ת"א על החוזה הנוגע לאצטדיון, חוזה שטרם נחתם.

אני חושב שחולדאי חייב להתפטר אם לא פותחים את העונה בבלומפילד. חתיכת אפס, יצא והצהיר שמאה אחוז פותחים, שהכל לפי התוכנית, עשה לנו סירטונים ודיבר נגד מכבי.

וכמובן שהצהובים כבר מסתכלים על העונה הבאה, ובזמן שעיריית תל אביב ממשיכה להצהיר כי אצטדיון בלומפילד יהיה מוכן למשחק פתיחת העונה, למכבי ת"א ישנו הסכם עם האצטדיון בנתניה גם לעונה הבאה. בהסכם מספר נקודות יציאה מוסכמות, כך שברגע שיתקבל ה"אוקיי" לגבי בלומפילד, מכבי תוכל לעבור אליו על ידי תשלום מסודר אל מול עיריית נתניה. על פי אחד הגורמים המעורים בעניין, ההערכות הסקפטיות מדברות על כך שהצהובים ייאלצו לשחק בנתניה עד חודש דצמבר. במכבי ת"א נמצאים בימים אלה בשיחות עם עיריית ת"א על החוזה הנוגע לאצטדיון, חוזה שטרם נחתם.

אנחנו לא סקפטים

עברתי שם לפני חצי שעה

הגיעו משאיות עם די הרבה חלקי בטון ליציעים

מקווה שיסיימו עם המסגרת בזמן הקרוב

המסגרת? אתה מתכוון לקיר שאמור לחבר בין היציעים?