Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

בדיזינגוף אכן בעיה עם קבלן שפשט רגל ואנחנו מתמודדים עם בעיה קשה. קורה.

בבלומפילד עד רגע זה הכל לפי התכנית.אכן בגלל בקשות של מכבי להכנה לתאי מכובדים יגמר בסוף מרץ 2019. חברה מספיק לקטר. עובדים בשבילכם כל הזמן.

בדיזינגוף אכן בעיה עם קבלן שפשט רגל ואנחנו מתמודדים עם בעיה קשה. קורה.

בבלומפילד עד רגע זה הכל לפי התכנית.אכן בגלל בקשות של מכבי להכנה לתאי מכובדים יגמר בסוף מרץ 2019. חברה מספיק לקטר. עובדים בשבילכם כל הזמן.

סוף מרץ זה חדש, עד עכשיו שמעתי סוף פברואר..

קודם כל, הוא לא צודק. רוב עונת הכדורגל כאן משוחקת בחורף.

תצחקו כמה שתרצו, אבל כשיש שלוש קבוצות שונות + נבחרת, הסיכוי שירד גשם במשחקים הוא מאוד גבוה.

דבר שני, גג ראוי מגן גם מפני שמש.

"יומיים גשם בשנה"

הערה מאוד יהירה שפשוט לא נכונה.

מה שכן, היתרון של אי התקנת הגג הוא שבימים החמים יהיה יותר נוח והאוויר החם לא יכלא וישאר באצטדיון (מי שהיה בסמי עופר בקיץ מבין על מה אני מדבר), בכללי זרימת אוויר טובה יותר שתצמיח דשא באיכות יותר גבוהה. יש היום טכנולוגיה שיכולה לפתור את זה (אני חושב שראיתי את זה גם בארץ בטרנר) אבל העלות השוטפת יקרה יותר.

בגדול חסכו עלינו כסף והעיקר שלעסקנים ביציע הכבוד יהיה גג מעל הראש שלא ירטיב אותם פעמיים בשנה

הערה מאוד יהירה שפשוט לא נכונה.

מה שכן, היתרון של אי התקנת הגג הוא שבימים החמים יהיה יותר נוח והאוויר החם לא יכלא וישאר באצטדיון (מי שהיה בסמי עופר בקיץ מבין על מה אני מדבר), בכללי זרימת אוויר טובה יותר שתצמיח דשא באיכות יותר גבוהה. יש היום טכנולוגיה שיכולה לפתור את זה (אני חושב שראיתי את זה גם בארץ בטרנר) אבל העלות השוטפת יקרה יותר.

בגדול חסכו עלינו כסף והעיקר שלעסקנים ביציע הכבוד יהיה גג מעל הראש שלא ירטיב אותם פעמיים בשנה

סיכמת יפה שהכל עניין של כסף

גם לגבי האוויר אפשר לפתור את זה

יומיים גשם בשנה... על אותו משקל אפשר להגיד שלא צריך שזרוע ולא צריך דשא מיוחד לחורף כי מה כבר כולה יומיים גשם...

דביל

לא התענוג הכי גדול להיות במשחק כשיורד גשם אבל לפחות בונים שם משהו שעונה על הציפיות האחרות שלי, שזה להשאיר את בלומפילד הטוב והישן ולהגדיל אותו לסטנדרטים שמתאימים לזמנים אלו, לצפות מחבורת הפדלאות האלה בעירייה לעשות משהו ראוי ב100% זה בגדר חלום.

אבל אישית, פחות אכפת לי מגג, אני אפילו מעדיף בלי גג, הוא באמת צודק שיורד גשם במשחק (בית) אולי 4 פעמים בשנה (לפחות ממה שאני זוכר).

יהיו הכנות לגג מלא גם במזרחי וגם במערבי. אז אולי בהמשך...
הבעיה זה מה יהיה בעתיד עם 4-5 ו-10-11 -
לא נראה שיהיה שם אפילו חצי גג ב-50 שנים הקרובות.

אני לא אשכח את האדריכלית הבת זונה שאמרה שלא צריך גג כי יותר יפה לראות את כולם במעילי גשם.

מאחל לה למות מדלקת ריאות.

אני לא אשכח את האדריכלית הבת זונה שאמרה שלא צריך גג כי יותר יפה לראות את כולם במעילי גשם.

מאחל לה למות מדלקת ריאות.

האדריכלית של הפרויקט, יולי ויטנברג, שאחראית על תכנון האצטדיון, אמרה כי "בלומפילד היה אצטדיון יוצא דופן ויחיד במינו והיחידי שהיציעים שלו מתוכננים בצורה אליפטית, ממש כמו הקאמפ-נואו, דבר שמשפר את זוויות הראייה. בנוסף המושבים היו קרובים מאוד לכר הדשא דבר שיצר חווית צפייה אמיתית".

"עלינו כאדריכלים להתייחס למרכיבים האלה בכבוד ולכן לא בחרנו להתחיל את הכול כ'טאבולה- ראסה'. אני אוהבת מאוד כדורגל והנושא הזה קרוב לליבי. מספור השערים יישארו, כמו יציעים 4-5 של האוהדים השרופים. משחק כדורגל זאת ההצגה הכי טובה בעיר ואנחנו רואים בכך חלק מהתוכניות שלנו".

סוגיית קירוי האצטדיון עלתה גם היא. "כמות ימי הגשם בישראל היא יחסית קטנה ולכן מספיק קירוי חלקי. מעילי גשם מוסיפים לשמחה, ממש כמו שרואים באצטדיונים באירופה", הסבירה האדריכלית ויטנברג

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5030383,00.html

:doh:

יומיים גשם בשנה... על אותו משקל אפשר להגיד שלא צריך שזרוע ולא צריך דשא מיוחד לחורף כי מה כבר כולה יומיים גשם...

דביל

מצטער להרוס, אבל זה לא אותו דבר, כי דשא חורפי הולך לישון בקיץ וכן להיפך, בלי קשר לכמות המשקעים.