Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

רחוק מידי מתל אביב אין תח"צ נורמלי והדרכי גישה מזעזעים כביש 1 הכי עמוס בארץ וידוע ש90% מהמשחקים שלנו יהיו בימי חול

מאיפה אתה ?

רחוק מידי מתל אביב אין תח"צ נורמלי והדרכי גישה מזעזעים כביש 1 ו-4 הכי עמוסים בארץ וידוע ש90% מהמשחקים שלנו יהיו בימי חול

די אחי אתה לא רציני

אור יהודה זה 5 דקות מדרום תל אביב

15 דקות ממרכז תל אביב

20 דקות בהגזמה מצפון תל אביב

לא הגיע הזמן שתפסיקו להאמין לONE?

זה לא סוד שמכבי היתה במו"מ על איצטדיון באיזור כבר לפני 3 שנים עם הראש עיר הקודם שמה, ובכל הנוגע לוואן, רז אמיר מהכתבים היותר אמינים שמסקרים את מכבי

מכיר את איזור אור יהודה כמו את כף היד שלי.

באיזור המדובר יש המון שטח, הבעיה היא נתיבי הגישה.

זה איזור עמוס פקקים ביום יום, מפחיד לחשוב מה ילך שם ביום של משחק.

די אחי אתה לא רציני

אור יהודה זה 5 דקות מדרום תל אביב

15 שעה ממרכז תל אביב

20 דקות בהגזמה מצפון תל אביב

אם האצטדיון ייבנה במקרה הטוב עוד 7 שנים תוסיף עוד ים פקקים ומכוניות על הכביש, צריך להיות מטומטם בשביל לחשוב שנצליח למכור סולד אאוט מנויים, תמשיכו לעצום עיניים אני בין היחידים שהתרעתי פה על נתניה לפני שנה עכשיו אנחנו רואים מי צדק.

שים עכשיו וויז ותגיד לי כמה זמן זה יוצא

מבטיח לך 20 דקות בהגזמה

אין לי אוטו, נוסע בתח"צ אתה מוזמן לבוא אליי מחר ב6 כשאני חוזר מהעבודה וניסע לאור יהודה נבדוק כמה זמן ייקח.

רחוק מידי מתל אביב אין תח"צ נורמלי והדרכי גישה מזעזעים כביש 1 ו-4 הכי עמוסים בארץ וידוע ש90% מהמשחקים שלנו יהיו בימי חול

רחוק מדי מתל אביב? זה בדיוק 5 דקות מתל אביב. באופן כללי כיוון שבת"א אי אפשר להקים איצטדיון נוסף, אור יהודה זה הרע במיעוטו.

אם האצטדיון ייבנה במקרה הטוב עוד 7 שנים תוסיף עוד ים פקקים ומכוניות על הכביש, צריך להיות מטומטם בשביל לחשוב שנצליח למכור סולד אאוט מנויים, תמשיכו לעצום עיניים אני בין היחידים שהתרעתי פה על נתניה לפני שנה עכשיו אנחנו רואים מי צדק.

אין לי אוטו, נוסע בתח"צ אתה מוזמן לבוא אליי מחר ב6 כשאני חוזר מהעבודה וניסע לאור יהודה נבדוק כמה זמן ייקח.

אור יהודה קרובה לראשון לציון, חולון, רמת גן ודרום תל אביב.

ערים עם הריכוז הכי גדול של האוהדים שלנו.

אין שום קשר לנתניה.

רחוק מדי מתל אביב? זה בדיוק 5 דקות מתל אביב.

גם נתניה היה קרוב לכם כתבתם פה שזה לא נורא, כמו שאלברט איינשטיין כתב טיפשות היא לחזור על אותה הפעולה ולצפות לתוצאה אחרת

גם נתניה היה קרוב לכם כתבתם פה שזה לא נורא, כמו שאלברט איינשטיין כתב טיפשות היא לחזור על אותה הפעולה ולצפות לתוצאה אחרת

אבל מסבירים לך שזה מקום שונה לגמרי מבחינת הכל. זה לא אותו הדבר.

באוטובוס יקח לך בין חצי שעה ל-50 דקות בשעות העומס. יש מצב שעם החלפה, לא מכיר לגמרי.

וזה רק כי מדובר בשכונה צפונית של תל אביב.

אני שנים נסעתי מיהוד לתל אביב באוטובוס, לכל איזור של תל אביב בערך, קווים שעוברים במסובים הם הכי מהירים, ובדרך כלל לוקח עד חצי שעה משם לתחנה המרכזית, גם בשעות הכי עמוסות.

אור יהודה קרובה לראשון לציון, חולון, רמת גן ודרום תל אביב.

ערים עם הריכוז הכי גדול של האוהדים שלנו.

אין שום קשר לנתניה.

אולי שם הריכוז הגדול אבל אז אתה מפקיר אוהדים משכונות יותר צפוניות בתל אביב ואת כל אזור השרון שיצטרך להגיע למשחק מכביש 4, תיסע שם מחר בשעות אחר הצהריים מרמת השרון, הרצליה ותגיד לי כמה זמן יקח לך

באצטדיון באור יהודה תקבל אולי 15 אלף מנויים כמו אצל חיפה, סולד אאוט לא יקרה שם בחיים.

באוטובוס יקח לך בין חצי שעה ל-50 דקות בשעות העומס. יש מצב שעם החלפה, לא מכיר לגמרי.

וזה רק כי מדובר בשכונה צפונית של תל אביב.

אני שנים נסעתי מיהוד לתל אביב באוטובוס, לכל איזור של תל אביב בערך, קווים שעוברים במסובים הם הכי מהירים, ובדרך כלל לוקח עד חצי שעה משם לתחנה המרכזית, גם בשעות הכי עמוסות.

בגוגל כתוב לי שיקח שעה, אז יקח יותר בדוק כי זה עוד בשעות העומס הוא לא מחשב גם את הפקקים

אולי שם הריכוז הגדול אבל אז אתה מפקיר אוהדים משכונות יותר צפוניות בתל אביב ואת כל אזור השרון שיצטרך להגיע למשחק מכביש 4, תיסע שם מחר בשעות אחר הצהריים מרמת השרון, הרצליה ותגיד לי כמה זמן יקח לך

באצטדיון באור יהודה תקבל אולי 15 אלף מנויים כמו אצל חיפה, סולד אאוט לא יקרה שם בחיים.

בגוגל כתוב לי שיקח שעה, אז יקח יותר בדוק כי זה עוד בשעות העומס הוא לא מחשב גם את הפקקים

אז לך זה לא נוח! לאחרים כן, אי אפשר לרצות את כולם, אבל להשוות את זה לנתניה זה הזיה.

אני יודע שאני בדעת מיעוט, אבל מקווה מאוד שהתכניות האלה לא יצאו לפועל וכן נחזור לבלומפילד. מעבר לזה שזה פאקינג בלומפילד וזה האצטדיון הכי מרגש בעולם, מכבי תל אביב צריכה לשחק בתל אביב העיר העיברית הראשונה והעיר הכי קטלנית בעולם כרגע, גם אם ראש העיר לא לטעמנו והוא מערים קשיים. לעזוב את העיר זה קצת כמו "הרסו לנו את האולם המסריח עם העכברים שבמילא 99 אחוז מאיתנו מעולם לא טרחו לבקר בו - אז בואו ננטוש את הקבוצה שלנו ונקים אחרת".

כשאני חושב על זה - כמה זמן לוקח לך להגיע לבלומפילד בתחבורה ציבורית? זה בערך אותו דבר מנווה שרת לשם. אולי אפילו יותר.

אור יהודה, נתניה, רמה"ש, רשל"צ... הכל דכאון.

כל מה שלא בתל אביב זה פשוט דכאון.

אפילו באיצטדיון הלאומי בר"ג זה דכאון.

בקיצור, לא נתפס שלמועדון הגדול בארץ ולהעיר השווה בארץ אין איצטדיון, שלא נדבר על מקום ראוי לאיצטדיון ראוי.

איזה מדינת חלם..

לחשוב על מכבי בצמפיונס או אפילו באירופאית במגרש שהוא לא בתל אביב זה נוראי...

איזה כייף היה בעיר שאוהדי פרנקפורט היו פה..

איך סבלתי שראיתי את אוהדי צלסי בחיפה במקום לתפוס אותם בברים בתל אביב.... :(

בהחלט. מכבי ת"א צריכה לשחק בבלומפילד. בגלל זה צריך להמשיך להילחם בחולדאי שיזיזו כבר ת'תחת

ומסתבר שהמכתב של הפועל אמיתי, כמה מביך, לא יהיה אכפת להם ליפול מצוק כל עוד מכבי נופלת איתם