Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

אני אשכרה מדמיין לעצמי עכשיו את חולדאי והמזכירה שלו במשרד הופכים את המכתב למטוס מנייר ומטיסים אותו מאחד לשנייה וצוחקים.

או זה או שהוא מנגב איתו את התחת.

כאילו עומדים בתור עשרה איצטדיונים אחרים באיזור תל אביב שרק רבים ביניהם מי יקבל אותנו.

חולדאי בטח יוזם עכשיו עיכוב של עוד שנה ואנחנו נהיה בנתניה.

איך למכבי ת"א(לפני עידן גולדהאר) שיש אדמות באיזור המכביה שנים לא בנתה אצטדיון, זאת השאלה..שווי האדמות באיזור המכביה עצום מבחינת נדלן, גם אם לא היו משאבים לבנות, אז היו מוכרים את השטח וממנו בונים אצטדיון באיזור זול בהרבה ועוד היה נשאר עודף אם למישהו שקצת מבין יש תשובה בנושא אשמח לדעת כי אני לא.

לא מבין מה כולכם מבסוטים זה אומר שנשאר בנתניה עוד 2 עונות יותר ממה שהיינו אמורים לכל הפחות

שיעברו למושבה ומבחינתי שיקח להם 10 שנים לבנות איצטדיון

שאלה מי שיודע

כשיוצאים מחולון דרך צומת חולון, ממש בעלייה לאיילון צפון, מצד ימין יש שטח ענק של כלום ושום דבר. חולות.

אני יודע שלפני הצומת מה שיש מצד ימין זה מקווה ישראל.

מה שיש אחרי הצומת, מה זה שם? למי זה שייך?

כל פעם שאני עובר שם זה נראה לי אחלה מקום לאצטדיון.

http://www.green-construction.co.il/

אין בחולון אקוסטיקה בשיט

האתר שלהם

יש רשימה של פרויקטים שעשו, בין היתר שיפצו את עיריית תל אביב

מבחינת מבני ספורט, הדבר הכי רציני שעשו זה לבנות את האולם כדורסל החדש בחולון

קיצר יאללה שיתחילו לעבוד

זה לא חלק ששייך לחולון, זה חלק ששייך לת"א יש מחלוקת שם אבל לטעם הזכרון שלי זה שייך לת"א

למכבי יש אדמות כמו שציינתי מימים ימימה.

יש למכבי שטחים ליד מלון מנדרין בסמוך לחוף הצוק, היו בלאגנים בין מכבי לעירייה בסוגיה הזו, מה נסגר עם זה מישהו יודע?

כתבה מפעם לגבי הסכסוך הזה:

http://www.themarker.com/realestate/1.2335539

מה שכתוב שם פתאום לא מסתדר...

for Maccabi as a club, hanging on to Blumfield is a mistake.

city owned stadiums are slowly vanishing and clubs can build their own based on their specific needs, rent it out off season and control the use and scope.

Mitch is a Canadian, used to a specific straight forward system and then he tries to find a location to build his new house.

now he needs to deal with Israeli people, municipal time frame, lack of motivation and zero understanding in sport culture.

i wonder how he didnt give up yet.

i hope we will have our own place, with no more then 25K seats, upgradeable in the future, with proper offices and commercial. somehow i dont think it will happen anytime soon.

שאלה מי שיודע

כשיוצאים מחולון דרך צומת חולון, ממש בעלייה לאיילון צפון, מצד ימין יש שטח ענק של כלום ושום דבר. חולות.

אני יודע שלפני הצומת מה שיש מצד ימין זה מקווה ישראל.

מה שיש אחרי הצומת, מה זה שם? למי זה שייך?

כל פעם שאני עובר שם זה נראה לי אחלה מקום לאצטדיון.

ממה שהבנתי בזמנו שביררתי קצת כי גם אותי נורא עניין האיזור הזה, הולכות להיבנות שם סוללות של כיפת ברזל.

אחלה מיקום,שטח אדיר ודרכי גישה מעולות כולל חנייה בשבפע בזמן משחק באיזור התעשייה.

ממה שהבנתי בזמנו שביררתי קצת כי גם אותי נורא עניין האיזור הזה, הולכות להיבנות שם סוללות של כיפת ברזל.

אחלה מיקום,שטח אדיר ודרכי גישה מעולות כולל חנייה בשבפע בזמן משחק באיזור התעשייה.

אז זה לא נכון

for Maccabi as a club, hanging on to Blumfield is a mistake.

city owned stadiums are slowly vanishing and clubs can build their own based on their specific needs, rent it out off season and control the use and scope.

מיץ' מחפש כבר כמה שנים טובות שטח לאצטדיון, אבל הוא גם כנראה הבין שלמצוא שטח במרכז הארץ יעלה הון תועפות + ינסו לחלוב אותו + בירוקרטיה בלתי נגמרת + רוב הסיכויים שלא תהיה תחבורה ציבורית הולמת לאזור (כמו נתניה למשל).

בלומפילד אידיאלי מבחינת גישה, אפשר להחנות ולצאת מכמה כיוונים, והוא נמצא בעיר של הקבוצה... סתם פרט שולי.

האלטרנטיבה היחידה הטובה היא הריסה וחידוש אצטדיון רמת גן, עוד מחדל עצוב שלא יוצא לפועל בגלל חמדנות נדלנית.

במרכז הארץ אין שום אצטדיון כדורגל ראוי לאירוח משחקים גדולים, ככה זה שמקבלי ההחלטות לא חושבים קדימה או רק חושבים על ההטבות שלהם מכל הסכם.

המיקום הכי גאוני זה בצומת חולון. איילון, רכבת. אולי אפילו הרכבת הקלה תגיע לשם

האמת שגם אם ניקח את האצטדיון של הפועל בבת ים אז זה גאוני בדיוק מאותן סיבות, והכי טוב? שכבר יש את כל האישורים ורק צריך להתחיל לבנות.

האמת שגם אם ניקח את האצטדיון של הפועל בבת ים אז זה גאוני בדיוק מאותן סיבות, והכי טוב? שכבר יש את כל האישורים ורק צריך להתחיל לבנות.

הם יהיו בבלבלות רציניות, לא ידעו אם לשמוח שאנחנו עוזבים את בלומפילד או ששדדנו להם את האצטדיון שהיה אמור להיות עוד קומבינה של כבירי.

רק ששם זה לא יהיה אצטדיון פרטי. לא שווה

מדהים איך הדיבורים האלה לא נגמרים לעולם.

מרגיש לי כאילו כבר עשור מדברים על השטח ההוא ליד מקווה ישראל.