Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

נמאס לי לבכות על השיפוץ המיותר הזה. כל פעם שאני נכנס לנושא הזה אני מתמלא עצב מחדש.

זה מעבר לזה שעוד לא התחילו אחרי שנה שאנחנו בחוץ, זה פשוט הולך להיות שיפוץ סתמי שלא יממש רבע מהפוטנציאל ששיפוץ כזה יכל לעשות.

:(

ONE מפרסמים מכתב שנשלח לטענתם מגולדהאר ומכבי לעיריית ת"א

“אנחנו מאמינים כי חשוב להעמיד את הדברים על דיוקם בכל הקשור לסיטואציה הנוכחית באשר לאצטדיון בלומפילד”, נכתב בתחילת המכתב שנשלח כבר לפני עשרה ימים לעירייה. “כפי שידוע לכם, מזה כ-4 שנים מתנהלים דיונים בין עיריית ת”א לבין המועדון בנוגע לתכניות השיפוץ של האצטדיון. החל משנת 2013, המועדון הביע בפניכם באופן עקבי וברור את רצונו להיות מעורב בתהליך תכנונו של האצטדיון. סברנו כי מעורבותנו בהליך חיונית וזאת בשים לב להיותו של המועדון שוכר\משתמש עקרי באצטדיון וככה – לתכנונו השלכות משמעותיות על עתידו של המועדון”.

“באם בקשתנו זו הייתה נענית בחיוב, הרי שהיינו משתפים אתכם בצרכים ובציפיות המועדון ומנסים להתאימם לתכניותיכם. לצערנו, קיבלנו מסרים חוזרים לפיהם צרכינו וציפיותינו אינם רלוונטיים או חשובים לעירייה. לאחרונה, בעקבות האמור לעיל, אך לפני החלטתכם להתחיל את הריסתם בפועל של חלקי האצטדיון, ביקשו לעכב את סגירת האצטדיון עד שכל התכניות, האישורים והמכרזים (החד צדדיים) שלכם יסוכמו באופן סופי, ובכך להימנע מפינויה של מכבי ת”א מאצטדיונה הביתי מוקדם מהנדרש”.

“ואולם, פעם נוספת התעלמה העירייה מבקשתנו (או לחלופין ראתה בקשה זו כחסרת חשיבות מבחינתה), והמועדון פונה מהאצטדיון בעודכם יודעים כי אין ביכולתכם להשלים את תכניות השיפוץ והבנייה. בעשותכם כך, העלבתם את המועדון וגרמתם לו לאי נוחות, הבעתם חוסר כבוד כלפי אוהדים ואבדתם הכנסות עבור העירייה. שנה חלפה מאז פונה האצטדיון והוא עומד רדום וחצי הרוס. כעת נאמר לנו כי בניית האצטדיון תושלם עד הסוף 2018 ואנו מצוים בסיטואציה בה אנו מתקשים לקבוע כמה משקל לתת להודעה זו – שכן מנקודת מבטנו המידע שקיבלנו עד כה לא היה אמין ויותר מכך, המועד שצוין להשלמת הבנייה אינו נראים מציאותי”.

“בדומה למועדונים אחרים בישראל ובאירופה, למועדון הכדורגל מכבי תל אביב ולאוהדיו, מגיע ונדרש אצטדיון ראוי לצורך תחרויותיו במסגרת הליגה בישראל ובמפעלים באירופה וזאת לטווח הארוך. המועדון משחק בעיר תל אביב מאז 1906, הוא מועדון בעל שם ומוניטין ברחבי העולם והרבה מונח על כף המאזניים בכל הקשור לפרטי התכנון של האצטדיון הביתי שלו. מכיוון שמכבי ת”א מחויבת למציאת פתרון לטווח ארוך, בשלב זה אנו בוחנים את כל האפשרויות. תרחיש אפשרי אחד הוא מציאת אצטדיון ביתי קבוע מחוץ לעיר ת”א. ככל שזה יתממש, הרי שזו תוצאה ישירה של החלטת העירייה להחריג את המועדון מתכניות השיפוץ של בלומפילד והפינוי המוקדם”.

“ברוב הערים בעולם נעשים מאמצים על ידי הרשויות המקומיות לעבוד בשיתוף פעולה עם ארגוני הספורט הגדולים ואף לתמרץ אותם על מנת להבטיח את נוכחותם לטווח ארוך. נכון להיום ולצערנו, הניסיו מלמד אותנו שבעיר ת”א לא מעריכים מספיק את התרומה של מכבי ת”א לעיר מבחינה חברתית, תרבותית וכלכלית, בברכה, מיטשל גולדהאר – מועדון הכדורגל מכבי תל אביב”, לשון המכתב במלואו.

מה זה הדבר הזה ואיך הוא כזה מלך?

זה גם תשובה לכל המטנפים הקבועים, שלא מבינים כמה אנחנו ברי מזל שהאנשים העומדים בראש המועדון שלנו חושבים אך ורק על טובתו.

ואיזה עירייה מגעילה.

המכתב נשלח לפני עשרה ימים, עכשיו אתם מבינים איך פתאום כל יום עולה כתבה אחרת על שיפוץ בלומפילד?

סוף סוף הם קולטים איזו טעות ענקית הם עשו.

המכתב תשובה לא נראה כמו תשובה למה שכתב גולדהאר.

יכול להיות שזה מכתב אחר?

תסתכל על התאריכים. המכתב של מכבי זה תשובה למכתב של העירייה.

וכל הסיפור הזה רק מחזק את ההודעה שלי מהבוקר. אני פשוט בדכאון ומיואש מכל המצב הזה עם בלומפילד. לא יכול להיות שכל כך הרבה אנשים פשוט לא מבינים את המציאות הפשוטה.

המכתב תשובה לא נראה כמו תשובה למה שכתב גולדהאר.

יכול להיות שזה מכתב אחר?

רק עכשיו שמתי לב.

הסתכלתי על התאריך שמתחיל את המכתב של מכבי, כנראה היו כמה כאלה.

תסתכל על התאריכים. המכתב של מכבי זה תשובה למכתב של העירייה.

וכל הסיפור הזה רק מחזק את ההודעה שלי מהבוקר. אני פשוט בדכאון ומיואש מכל המצב הזה עם בלומפילד. לא יכול להיות שכל כך הרבה אנשים פשוט לא מבינים את המציאות הפשוטה.

וואלה צודק. לא חשבתי על להסתכל על התאריכים.

מיץ' זה נכס, הוא גדול מכל משחק ששובר את הלב, הוא גדול מכל תואר, זכינו.

התהיה היחידה היא מה זה נותן "לאיים" על חולדאי שהקבוצה מחפשת אצטדיון במקום אחר?

חולדאי היה מת שהקבוצות ימצאו אצטדיון בעיר אחרת ולהפוך את בלומפילד למגדל ארנונה ורפאים

הקופה של העיר כ"כ כבדה, כך שהחמדנות הבלתי נגמרת של חולדאי לא מובנת

עברתי היום בבלומפילד ושום דבר לא השתנה, כוס אמא שלהם, רק דיבורים ודיבורים

כמו שאמרתם. לתת לו לסיים לבנות ואז לא לחדש את החוזה איתם.

שייחנקו עם הפועל, בני יהודה והופעות קיץ של להקות שמחרימות את ישראל.

הרבה פעמים יוצא לי לשאול את עצמי מה בנאדם כזה איבד פה שהוא עדיין נשאר בביצה הרקובה הזו.

הכל פה מושחת מהיסוד ומלא בפוליטיקה וקומבינות.

לא רק בכדורגל, גם בצבא/בעבודה ובכל דבר שקורה פה.

אם היה כפתור שאם אני לוחץ עליו נעלם לי כל רגש למכבי ואני אדיש לכדורגל בישראל, הייתי לוחץ עליו בלי לחשוב.