Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

כמה אתם בוכים?

בסופו של דבר עוד שנתיים בלומפילד הולך להיות מתאים למידות של מכבי, בלי שזה עלה שקל למועדון.

מכבי רשאית להמשיך לחפש אופציות לאצטדיון משלה, אבל אם יקום אחד כזה תוך פחות מעשר שנים, אני חותך.

השיפוץ הזה הוא אחד לאחד מה שקורה עם הרכבת הקלה, נזכרים באיחור של 15 שנה ואז בוחרים באפשרות הכי פחות יעילה בראייה של 15 שנה קדימה.

גוש דן צריך אצטדיון של 40 אלף + חדש כמו שהוא צריך מטרו אמיתי תת קרקעי שיחבר בין כל המטרופולין.

בסוף יש רכבת קלה שתבוא על חשבון נתיבי מכוניות ברוב המקומות ואיצטדיון שלא יהיה רלוונטי כבר עם הקמתו.

הקטע של השמש מצחיק, בחו"ל משתמשים בתאורה מלאכותית במידת הצורך, למה פה אי אפשר?

כנראה מאותה סיבה שאי אפשר לבנות פה איצטדיון סימטרי

כנראה מאותה סיבה שאי אפשר לבנות פה איצטדיון סימטרי

יש שתי אפשרויות, לפי כתבה שהייתה פעם. או ששותלים דשא לא עונתי שמתאים להיעדר אור (כמו באירופה) וכנראה שהוא יותר יקר או כמו שצויין כאן צריך להשאיר את התאורה עובדת גם בלילה כשאין משחקים, כלומר, כך או כך זה מגיע לעניין כלכלי

כמה אתם בוכים?

בסופו של דבר עוד שנתיים בלומפילד הולך להיות מתאים למידות של מכבי, בלי שזה עלה שקל למועדון.

מכבי רשאית להמשיך לחפש אופציות לאצטדיון משלה, אבל אם יקום אחד כזה תוך פחות מעשר שנים, אני חותך.

כמה אתם בוכים?

בסופו של דבר אני לא רוצה לנסוע שנתיים לפאקינג נתניה בשביל שיפוץ שלא יועיל לכלום.

בסופו של דבר אני לא רוצה לנסוע שנתיים לפאקינג נתניה בשביל שיפוץ שלא יועיל לכלום.

עשרת אלפים מקומות. סותמים את החור, מעבירים את חדרי הנלבשה, עושים אצטדיון יותר מודרני שיתאים לסטנדרטים המחמירים של אופא, אבל מה שמפריע לכולם זה כמה הוא עלה (כאילו יש לכם מושג בתמחור של הדברים האלה) ושאין גג.

בוכים פה כאילו יהפכו אותו לאצטדיון רמת גן

עשרת אלפים מקומות. סותמים את החור, מעבירים את חדרי הנלבשה, עושים אצטדיון יותר מודרני שיתאים לסטנדרטים המחמירים של אופא, אבל מה שמפריע לכולם זה כמה הוא עלה (כאילו יש לכם מושג בתמחור של הדברים האלה) ושאין גג.

בוכים פה כאילו יהפכו אותו לאצטדיון רמת גן

לא ענייננו כמה עלה.

אבל כן, כל זה ונסיים בלי גג זה די מפגר.

רק לפני שבוע ישבנו ביציע שלא תוכנן לנו כי הארגון לא רצה לשבת בלי גג (בצדק כמובן).

מה ההבדל?

לא ענייננו כמה עלה.

אבל כן, כל זה ונסיים בלי גג זה די מפגר.

רק לפני שבוע ישבנו ביציע שלא תוכנן לנו כי הארגון לא רצה לשבת בלי גג (בצדק כמובן).

מה ההבדל?

בכל ההדמיות הוא עם גג וגג חלקי מאחורי השערים. לא הייתי עף מכל אמירה של שירי אלג'ם

מצחיק אותי התירוץ על השמש...כאילו ישראל לא המדינה הכי שטופת שמש שיש

איך לגיה ורשה לך פוזנן יונייטד באיירן וכל העולם בערך חיים במדינות קרות ששמש זה בגדר המלצה ולמרות.הכל יש להם גג על כל המגרש לא רבע ולא חצי

לא סתם ישראל מדורגת מקום 151 מתוך 171 בתכנוו תשתיות ומבנים בעולם

מצחיק אותי התירוץ על השמש...כאילו ישראל לא המדינה הכי שטופת שמש שיש

איך לגיה ורשה לך פוזנן יונייטד באיירן וכל העולם בערך חיים במדינות קרות ששמש זה בגדר המלצה ולמרות.הכל יש להם גג על כל המגרש לא רבע ולא חצי

לא סתם ישראל מדורגת מקום 151 מתוך 171 בתכנוו תשתיות ומבנים בעולם

סתם לידע כללי (בלי טיפת ציניות) באיזה מדד ישראל 151 מתוך 171?

מערכת התכנון והבנייה...לפי כתבה שקראתי השבוע

טוב זה אמנם לא קשור כל כך לנושא אבל הנה בקטנה:

אני מניח שהכתבה היא זו- http://nadlan.walla.co.il/item/2962742

הדירוג הוא של doing bussiness והוא לא ממש קשור לאיכות של התכנון אלא כמה קל להשיג אישורי בנייה (האתר בעצם נותן מידע למשקיעים).

בכתבה אומרים 121 מ189, במציאות (אפשר לראות פה- http://www.doingbusiness.org/rankings) זה96 מ189.

אגב בכתבה בחרו להטעות בכוונה בדרך שלהם את מי להזכיר ויצרו מצג שמדינות מתקדמות מדורגות גבוה ומדינות עולם שלישי מדורגות נמוך, למרות שהמצב של ישראל בדירוג לא משהו, אפשר להזכיר לדוגמה שספרד, רוסיה, צ'כיה, קרואטיה ועוד כמה מדינות מערביות מדורגות יותר נמוך בעוד שבראש הרשימה אפשר למצוא מדינות כמו איחוד האמירויות, קטאר, בחריין, ויאטנאם ומלזיה ב15 הראשונות.

הדירוג הוא של doing bussiness והוא לא ממש קשור לאיכות של התכנון אלא כמה קל להשיג אישורי בנייה (האתר בעצם נותן מידע למשקיעים).

בכתבה אומרים 121 מ189, במציאות (אפשר לראות פה- http://www.doingbusiness.org/rankings) זה96 מ189.

אגב בכתבה בחרו להטעות בכוונה בדרך שלהם את מי להזכיר ויצרו מצג שמדינות מתקדמות מדורגות גבוה ומדינות עולם שלישי מדורגות נמוך, למרות שהמצב של ישראל בדירוג לא משהו, אפשר להזכיר לדוגמה שספרד, רוסיה, צ'כיה, קרואטיה ועוד כמה מדינות מערביות מדורגות יותר נמוך בעוד שבראש הרשימה אפשר למצוא מדינות כמו איחוד האמירויות, קטאר, בחריין, ויאטנאם ומלזיה ב15 הראשונות.

אוקיי מקבל...ועדיין לדעתי לא רק שאנחנו לא מקום 96 אלא צריכים להיות באיזור 180

מגרש כמו בלומפילד בכל מדינה מתוקנת משופץ תוך שנה גג גג גגגגגגגגגגגגגגגגגגג רק אצלנו 3 שנים ושיפוץ לא היסטרי בכלל.

שלא נדבר על בניית תשתיות גרועה ואורכי זמן מטורפים כמו בכל דבר אנחנו זבל עופות

אוקיי מקבל...ועדיין לדעתי לא רק שאנחנו לא מקום 96 אלא צריכים להיות באיזור 180

מגרש כמו בלומפילד בכל מדינה מתוקנת משופץ תוך שנה גג גג גגגגגגגגגגגגגגגגגגג רק אצלנו 3 שנים ושיפוץ לא היסטרי בכלל.

שלא נדבר על בניית תשתיות גרועה ואורכי זמן מטורפים כמו בכל דבר אנחנו זבל עופות

אין ספק שאם יש משהו שצריך לתקן פה דחוף זה את זה, הזמן שלוקח לקבל פה אישורי בנייה לא סביר בשום צורה.

אין ספק שאם יש משהו שצריך לתקן פה דחוף זה את זה, הזמן שלוקח לקבל פה אישורי בנייה לא סביר בשום צורה.

כן רק שברור לך שזה לא רלוונטי לאצטדיון, אני מחכה כבר שנה וחצי לאישור לחדר על הגג.

אבל אם האצטדיון יחכה יומיים לאישור הפקידה מפוטרת במקום.

YNWA, איפה אתה גר עם הסטיגמה הזאת על תל-אביבים?

אני רמת גני

כנראה שגם לופו הזה תל אביבי והיה קצת עצוף ועע ועע

שום סטיגמה על תל אביבים(בהקשר הזה, בהקשרים אחרים יש לי המון, להתחיל?), לא יודע איך הגעת למסקנה הזאת, גם אני משלם הרבה מיסים בתל אביב

על חניה, על עסקים שהיו להורים שלי שם, בעצם הבילוי שלי וכו', זה לא עניין של "תל אביבים עשירים מה אכפת לכם"

זה יותר בקטע שיש בעירייה הזאת כמות כסף מפגרת, ורוב הכסף לא מגיע מהארנונה שלך כתושב אלא ההפך הגמור

העיריה והפיקוח בעיר הזאת זה בית זונות אחד גדול מלא באוכלי חינם וקופים שמושכים משכורת בלי לבוא לעבודה

אז שישקיעו כמה שצריך מצידי מליארד שקל מה אכפת לי, עדיף שילך לאיצטדיון ולא לכיס של מנאייאק

עוד מעט אוויר יעלה שם כסף

רוסיה מדינה מערבית?