Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

אם שמירה על איכות הדשא ברחבות היא הסיבה שאין גג מעל 4-5 ו10-11 למה לא עושים גגון פלסטיק כזה שאפשר לפתוח ולסגור בלחיצת כפתור?
זה דבר שקיים בבריכות פנימיות במרכזי ספורט (קאנטרי), שיפתחו רק במשחקים.

YNWA, איפה אתה גר עם הסטיגמה הזאת על תל-אביבים?

אני מת"א כל חיי ומזדהה איתו

לאו דווקא בקטע של העיר, כל שקל שהמדינה שמה בספורט, תחבורה ציבורית, כבישים חדשים ופרוייקטים שתורמים לכלל הציבור ולא סקטוריילים בגלל פוליטיקה מגעילה, מבורך

http://stadiumdb.com/designs/hun/albert_florian_stadion

אצטדיון מהונגיה...הגג שלו שקוף לשמש.. יש מלא פתרונות פשוט בוחרים בשיטה הקלה...

בדיוק על זה חשבתי.

כנראה שהאצטדיון הטוב היחיד בארץ מבחינת כמעט הכל זה טדי, אין מה לעשות, פשוט מלא כסף לדבר כזה עלוב.

מה שבטוח אסור לשתוק!!

http://stadiumdb.com/designs/hun/albert_florian_stadion

אצטדיון מהונגיה...הגג שלו שקוף לשמש.. יש מלא פתרונות פשוט בוחרים בשיטה הקלה...

מוכן איצטדיון כזה עם 22 אלף מושבים. לפי מה שכתוב לקח שנה ו4 חודשים לבנות אותו.

פשוט עקום מה שחולדאי והעירייה עושים.

מוכן איצטדיון כזה עם 22 אלף מושבים. לפי מה שכתוב לקח שנה ו4 חודשים לבנות אותו.

פשוט עקום מה שחולדאי והעירייה עושים.

שים לב גם לעלות: 14.7 מיליארד פורינט הונגרי, בערך 50 מיליון דולר.

רק פה מזיינים אותנו.

נורא פשוט, חולדאי אמר לעצמו, איך אוכל לעשות את המינימום שאני יכול על מנת שהקבוצות יסתמו ל10 שנים ויארחו אצלי את ליגת האלופות.

ביזיון שאין כתב שמבקר את הבנייה הזאת.

אני במקום מכבי והפועל מכריזים היום שהם לא ישחקו בבלומפילד בעוד שנתיים.

איזה מזל שלא עושים גג וככה הדשא ישמור על האיכות שלו ולא נצטרך לסבול שיזרוע יותר מפעם אחת באמצע העונה.

הזוי.

אם שמירה על איכות הדשא ברחבות היא הסיבה שאין גג מעל 4-5 ו10-11 למה לא עושים גגון פלסטיק כזה שאפשר לפתוח ולסגור בלחיצת כפתור?

זה דבר שקיים בבריכות פנימיות במרכזי ספורט (קאנטרי), שיפתחו רק בימים גשומים.

שישימו מרקיזה

:)

שירי אלג׳ם מדווחת בחדשות הספורט שההחלטה בעירייה על קירוי חלקי יכולה להשתנות ואולי יוסיפו גג בעוד יציעים

הגג לא אמור להזיק לאיכות הדשא, אמנם נקודת ההתחלה של עומס של 3 קבוצות ואקלים בעייתי זה לא אופטימלי אבל באנגליה אין הרבה שמש וכל אצטדיון שם מקורה,הם משתמשים בדשא מעורב סינתטי וטבעי,בדיוק כמו שעשו בסן סירו בגמר ליגת האלופות, יחד עם תאורה מלאכותית והשקייה לרוחב.

שירי אלג׳ם מדווחת בחדשות הספורט שההחלטה בעירייה על קירוי חלקי יכולה להשתנות ואולי יוסיפו גג בעוד יציעים

ראיתי עכשיו את השידור החוזר.

היא אמרה שנכון לעכשיו רק המערבי יהיה עם גג (13/2), וייתכן ויוסיפו לעוד יציעים.

זה נשמע כאילו אם יוסיפו זה יהיה ל- 8/7.

מוזר כי מה שהיא אמרה סותר את ההדמיה..

אנחנו מדברים פה על עירייה. בישראל. כנראה שהתקבלה החלטה שלא לקרות, ואין להם כח להתמודד עם ביקורת.

אפשרות שנייה כמובן זה שכדי להתמודד עם הביקורת על השיפוץ החליטו בכוונה להכריז שלא יקרו הכל, כשמתכוונים לקרות, כדי לקבל תגובות טובות ברגע שיודיעו שיקרו הכל.

אני מת"א כל חיי ומזדהה איתו

לאו דווקא בקטע של העיר, כל שקל שהמדינה שמה בספורט, תחבורה ציבורית, כבישים חדשים ופרוייקטים שתורמים לכלל הציבור ולא סקטוריילים בגלל פוליטיקה מגעילה, מבורך

אני מדבר על הקטע של "מה אכפת לכם, זה תל-אביבים, לא חסר להם כסף". אני אישית לגמרי בעד השקעה בדברים שלכלל הציבור. אני גם נגד ביטול האגרה בגלל זה, וחושב שזה שאיבדנו שידורים ב-HD של משהו שמעניין את רוב העם והיווה באמת סוג של שירות לציבור זאת הסנונית הראשונה. הבעיה היא שהכסף הזה לא תורם לספורט. אם זה לא עוזר לאף אחת משלוש הקבוצות הבכירות בעיר, מה הפואנטה? זה בזבוז כסף. שישימו כסף במה שצריך, לא כדי להגיד "עשינו".

הגג לא אמור להזיק לאיכות הדשא, אמנם נקודת ההתחלה של עומס של 3 קבוצות ואקלים בעייתי זה לא אופטימלי אבל באנגליה אין הרבה שמש וכל אצטדיון שם מקורה,הם משתמשים בדשא מעורב סינתטי וטבעי,בדיוק כמו שעשו בסן סירו בגמר ליגת האלופות, יחד עם תאורה מלאכותית והשקייה לרוחב.

אבל זה דשא אחר לגמריי שם מבחינת סוג דשא

אבל זה דשא אחר לגמריי שם מבחינת סוג דשא

בסדר, עדיין עדיף לעשות מיקס כמו שהומלץ בסמי בגלל הלחות והקרבה לים בתוספת של תאורה מלאכותית כמובן שלא הקשיבו להמלצות של האגרונום שהוא מומחה בעל שם, אלא כמו ישראלים טיפוסיים אמרו יהיה בסדר, התוצאה היא מוריניו גנן.

כן ממש, כמו שאמרו שלאצטדיונים בנתניה ופ"ת יתווספו גם יציעים מאחורי השערים לאחר שסיימו לבנות אותם....

תראו איזה יופי זה היה אמור להיראות בנתניה:

6-43797-20131110-0703.jpg

אני מניאק אם זה יקרה אי פעם, אותו דבר לגבי "ייתכן ויתווסף גג לציעים נוספים".

אין על טדי לא יעזור כלום - אקוסטיקה מטורפת לקהל הביתי, חוסר אקוסטיקה מוחלט לקהל חוץ (וברגע שיחליפו את שאר הכיסאות בצפוני ויסיימו את הקירוי בפינות של הדרומי הוא בכלל יהיה מושלם).