Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

איצטדיון קטן מדי עבור הצרכים שלנו.

בכלל כמו שנכתב עם הסכומים שמדוברים היה צריך להרים איצטדיון חדש ומודרני.

זה כבר לא מצחיק , זה פשוט עצוב.

אתה מרגיש כאילו באיזה חלום רע שכולם מטומטמים סביבך , לא יאומן שזה מה שהעירייה פח הזאת הולכת לעשות.

העירייה העשירה בישראל , עושה שיפוץ כל כך מכוער, בכל כך הרבה כסף, בכל כך הרבה זמן.

מעבר לזה שהעיצוב פשוט מכוער ברמות שמכאיבות את העין, ועל זה עד אפשר להתווכח, עניין של טעם וריח ,

אין גג אפילו ? למה האיצטדיון לא סימטרי , למה כל צד מסתיים בצורה אחרת שהופכת אותו לבדיחה שלא ראיתי באף מקום אחר ?

זה פשוט לא יאומן...

אה, ואין גג

אני חושב שיש בזה היגיון לשמור על איכות הדשא

סך הכל אני מרוצה מהשיפוץ גם מהתאריך סיום, עדיף בלומפילד משופץ מאשר איצטדיון חדש שלא ברור מה נקבל איתו מנוכר ומגעיל כמו סמי בלופר.

אני חושב שיש בזה היגיון לשמור על איכות הדשא

סך הכל אני מרוצה מהשיפוץ גם מהתאריך סיום, עדיף בלומפילד משופץ מאשר איצטדיון חדש שלא ברור מה נקבל איתו מנוכר ומגעיל כמו סמי בלופר.

מה הקשר איכות דשא? איכות הדשא בסמי עופר פח אשפה בעיקל בגלל החול הלא נכון שהשתמשו בו , ראה ראיון מפורט עם מי שהיה אחראי על כך בONE .

בכל העולם יש גג סביב האיצטדיונים ולא זכור לי שהם משחקים על בלוקים .

אל תאכלו את השטויות האלו , כנראה שהורדת הגג מהתכנון חסכה להם כמה לירות אז ויתרו עליו.

מה הקשר איכות דשא? איכות הדשא בסמי עופר פח אשפה בעיקל בגלל החול הלא נכון שהשתמשו בו , ראה ראיון מפורט עם מי שהיה אחראי על כך בONE .

בכל העולם יש גג סביב האיצטדיונים ולא זכור לי שהם משחקים על בלוקים .

אל תאכלו את השטויות האלו , כנראה שהורדת הגג מהתכנון חסכה להם כמה לירות אז ויתרו עליו.

באירופה אין אקלים כמו שיש פה, צריך לעשות שזרוע לדשא פעמיים בשנה, אני בטוח שהגג בסמי עופר הורס את הדשא היו כמה כתבות על זה.

עריכה : כבר מביא קישור לראיון

למה צריך דשא סינתטי מעורב? מה הבעיה שם?

"טיפלתי בלא מעט אצטדיונים בעייתיים, אבל אצטדיון סמי עופר הוא בעייתי בארבע-חמש דרגות יותר. הגג הוא קשה, אין פתחי אוורור ותנאי האקלים מקשים על גידול הדשא. צריך להבין, קרינת השמש לא רק מזינה את הדשא אלא גם מייצרת חום בעוצמה גבוהה ובאצטדיון סמי עופר אין לחום הזה לאן ללכת. גם הקהל שמגיע בתחילת או בסוף העונה לא יכול לשבת באצטדיון במשך שעתיים במשחקים שמתנהלים בשעות הערב. אז אם הם סובלים, תחשוב איך הדשא סובל את החום והלחות האלה במשך שישה חודשים".

http://one.co.il/Mobile/Article/15-16/1,901,0,0/265071.html

אי אפשר להבין כלום מההדמיה הגרועה הזאת , רמה של גן חובה.

רק אותי המרחק של הצופה בשערים 2 ו7 ?

11 נראה ממש קטן

כזה בושה שעם כל זה עדיין לא יהיה גג.

קודם כל אני בטוח שעם הטכנולוגיה של היום, אפשר לדאוג לדשא גם עם גג מלא. ונגיד ולא, סביר להניח שאפשר להוסיף גג חלקי (כלומר יותר מרק 2-13) גם בלי לפגוע בדשא.

אם זה להוסיף רק ב7-8 למשל או חצי גג על כל היציעים

ההדמיה הזאת היא ברמה נמוכה מאוד ואי סימטרית לחלוטין.

אבל אפשר להבין כמה דברים:

יבנה מפלס נוסף מעל יציעים 7-8, שמתחת למפלס הזה יהיו מעין קומה כזאת מסביב ליציע בדומה למה שיש בהיכל נוקיה שבטח יהיו שם שטחי מסחר, פינת עישון וכ׳ו, תוך ניצול מקסימלי של השטח מתחת ליציעים. זה גם סוגר את החורים בשערים 6-7-8-9 שיש באיזור הקרנות.

המפלס החדש בשערים 7-8 יהיה הכי גבוה באצטדיון ויעבור (מבחינת גובה) את המפלס של שערים 13-1-2.

שערים 4-5 10-11 יוגבהו בכמה שורות נכבדות. החצי גג הזה מזכיר את מה שיש בטדי, זה אמור להביא אקוסטיקה מפחידה. החורים ב-2 השערים יסגרו.

חדרי ההלבשה יועברו למעבר בין היציעים 7-8. החור שם עדיין קיים.

לא הבנתי כל כך את הקטע בשערים 2-3-1-13-12 עם כל החורים האלה, אבל זה באמת לא מעניין.

איזה מכוער אימלה

זה אותו המהנדס של הכיסאות בשערים 5 ו 11 בדוק

בסכום כזה קומץ לואיסנה עושה איצטדיון חדש בצורת מנוש עם 90 אלף מושבים

על מה כל כך הרבה כסף? נראה כמו איצטדיון ישן ומסריח בלי גג גם אחרי השיפוץ

275 שקל על השיפוץ? מה? מעניין כמה הולך לכיס של כל מיני עסקנים.

מוסיפים עוד קצת וזה כבר בנייה מחדש

1. למי אכפת מהבחוץ של האיצטדיון? מה אתם ילדים בני 7? מצידי שישאירו את החזית כמו שהיא עכשיו, הכי יפה ככה.

2. מצוין שהחור המקולל סופסוף נסגר. עכשיו רק נשאר שישימו כסאות נורמאליים שאפשר לקפוץ עליהם ב11 ו5 ולא כיסאות התקפלים מסריחים כמו בשאר האצטדיונים המודרניים.

3. מישהו כתב פה שחדרי ההלבשה יעברו ל7-8. זה אומר גם שהספסלים יהיו שם?

4. לדעתי יש גג, פשוט בהדמיות עשו אותו "שקוף" כדי שתוכלו לראות את הבפנים. קצת קשה לי להסביר את זה, אבל הרבה פעמים משתמשים בזה בהדמיות.

בסיכום הכללי, אני דווקא מבסוט מזה. לא גרנדיוזי מידיי ובלי כל מיני דברים מיותרים. בלומפילד- רק גדול יותר.