Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

בשנות ה-90? אולי. לפני זה אני חושב שגם פשוט היה נהוג יותר ללכת ברגל. אנשים שלא היה להם רכב היו יותר רגילים לזה, ולא היו להם יותר מדי אופציות. בעצם בשנות ה-70 אני חושב שלאבא שלי כבר היה רכב, אבל עדיין, יכול להיות שהיה עניין של הרגל ומעין מסורת.

אמא שלי אומרת שהיא זוכרת בשבתות את הרחובות מתמלאים באנשים שהולכים לכיוון הקופסא.

לפי ynet

הופועתו של אליס קופר ב-16.6 שאמורה להתקיים בבלומפילד, תועבר לאמפיפארק רעננה.

"עקב היבטים טכניים"

אתה חושב שזה בגלל השיפוץ? לא חושב שמנהלי בלומפילד היו מוותרים על ההכנסה הזאת רק כדי להקדים את השיפוץ בשבועיים

לפי ynet

הופועתו של אליס קופר ב-16.6 שאמורה להתקיים בבלומפילד, תועבר לאמפיפארק רעננה.

"עקב היבטים טכניים"

בדרך כלל כשמעבירים הופעה בגלל "היבטים טכניים" זה כי לא מכרו כרטיסים בהתאם לציפיות, ומתחילים לקזז עלויות כדי לצמצם הפסדים.

אני חושב שאז היה יותר נהוג להגיע ברכבים מלאים. לא היה בזמנו 2 רכבים למשפחה

בשנות ה-90'? שני רכבים למשפחה כבר היה נפוץ.

מה שכן השתנה לרעה בבלומפילד זה שהרחובות באזור שמאחורי "נגה" הפכו להיות רחובות בהם גרים זוגות במעמד סוציו אקונומי שונה ממה שהיה גם בשנות ה-90'. הרבה יותר חבר'ה צעירים, והרבה יותר מכוניות. סבתא שלי ז"ל גרה באזור הזה והיום בערב לא קל למצוא שם חניה ברחובות (לא מדבר כרגע על יום של משחק). בשנות ה-90 וה-80 לא הייתה בעיה של חניה שם בכלל, כי גרה שם אוכלוסיה אחרת.

ההופעה של אליס הועברה בלי קשר לשיפוצים.

אמור להיות בבלומפילד איזה אירוע לגייז בחודש הגאווה, קיצר אל תבנו על שיפוצים שיתחילו בחודש יוני

ההופעה של אליס הועברה בלי קשר לשיפוצים.

אמור להיות בבלומפילד איזה אירוע לגייז בחודש הגאווה, קיצר אל תבנו על שיפוצים שיתחילו בחודש יוני

מפגש של עמותת האדומים?

מפגש של עמותת האדומים?

בין היתר

אם כבר אדומים, בחיפוש תוצאות מהשבוע האחרון עם המילה "בלומפילד" הגעתי לריאיון הזה עם כבירי, ריאיון מלפני כמה ימים:

אחד הנושאים החמים בקרב אוהדי הקבוצה הוא עזיבת בלומפילד ומעבר אפשרי בעתיד לאצטדיון חדש. על כך אמר כבירי:

"הבנתי שבניית אצטדיון להפועל הוא פרויקט שימשוך חסויות, יזניק את הפועל קדימה ויבטיח הכנסות קבועות. תוך הבטחת יציבות והתעצמות כלכלית וכמובן התחרות על כל התארים והופעה קבוצה באירופה.

כל הסיכון הכלכלי פה הוא עלי והאחריות היא שלי. המטרה היחידה שלי היא להבטיח את עתידו של המועדון וההתחייבות שלי היא שהמשקל הראשון רווח שיניב האצטדיון זה יוזרם לקופת האצטדיון. זה מהות הפרויקט."

כבירי המשיך והתייחס לנושא בניית האצטדיון חדש למרות שיפוץ בלומפילד: "המצב בבלומפילד הוא שאנחנו מוציאים מיליונים על השימוש באצטדיון ואין אפשרות להרוויח שקל מאירוח המשחקים בו. המחשבה הראשונה שלי כבעלים הייתה לבדוק את רכישת בלומפילד אבל העירייה סירבה והאופציה ירדה.

הפועל לא תוכל לשרוד לאורך זמן בלי הזרמה של סכומים גדולים מבחוץ, היום אני כאן אבל אולי יבוא יום ולא אהיה ולכן הפועל צריכה להיות מסוגלת לחיות בזכות עצמה. אני מבין את הקושי בוויתור על בלומפילד, גדלתי שם מגיל 6. זה צעד לא קל בשבילי, הרומנטיקה חשובה אבל המועדון חשוב יותר."

עכשיו בלומפילד הוא 14500, אחרי השיפוץ הוא 24000 זה, שיפוץ גדול, אבל אם כבר משפצים לא עדיף לשפץ יותר למשל 30 אלף או 27 אלף.

אוסיף ואומר כי השיפוץ לא סגר את אנפילד אפילו לא למשחק בודד, השיפוצים התקיימו תוך כדי שהאיצטדיון פעיל.

2F6D8B3E00000578-0-image-a-5_14502837353

וככה זה נראה לקראת סיום (תמונה מהחודש האחרון)

3022141_Carillion-Liverpool-FC-Anfield-r

אנפילד בשיפוץ כבר שנה וחצי (פחות או יותר) קרובים שם לסיום, 9 אלף מושבים יותר.

רק פה 3 שנים או אפילו יותר.

ועוד שם לא סוגרים את האיצטדיון.

Elirandani אוי ואבוי זה רק נהיה מחורבן יותר מהדמייה להדמייה. והם לא סיימו את שלב ההדמיות כבר כשהם אמורים להתחיל לשפץ ? או שתוך כדי יאלתרו משהו ?

שיפוץ ב-275 מיליון שקלים נראה לי כ"כ דבילי, היו בונים חדש בתוספת סכום לא גבוה במיוחד.