Jump to content

נושא מעקב לשיפוצים בבלומפילד 🌞

Recommended Posts

מה זה הרחבה הזאת? הורסים את הגן? או שסתם מתעלמים מהקיום של כל מה שיש באיזור לצורך המודל הגרפי?

עריכה: עכשיו אני שם לב שזה כביכול מול שער 4. נו באמת...

איזה היגיון יש בלבנות גג מתחת ל-90% מהאיצטדיון ולא בכולו?

אפילו כסף זה כמעט ולא חוסך. הזייה.

איזה היגיון יש בלהגדיל את בלומפילד לתכולה שעדיין קטנה מדי עבור מכבי שמחפשת אצטדיון חדש, וגדולה מדי עבור בני יהודה, כשהפועל מתכוונת לעזוב בכל מקרה? אל תחפש היגיון בשיפוץ הזה.

איזה היגיון יש בלהגדיל את בלומפילד לתכולה שעדיין קטנה מדי עבור מכבי שמחפשת אצטדיון חדש, וגדולה מדי עבור בני יהודה, כשהפועל מתכוונת לעזוב בכל מקרה? אל תחפש היגיון בשיפוץ הזה.

בדברים שציינת עוד יש איכשהו היגיון, כי בכל זאת האיצטדיון משרת עוד קבוצות..

חיפשתי משהו שהוא מאה אחוז טימטום. שורה תחתונה ועם זה רובנו מסכימים, מכבי ראויה להרבה יותר מהתצורה של השיפוץ הזה.

קודם כל גם אני עדיין בספק שזה בכלל יצא לפועל בקרוב... אבל אם כן חייבת לקום צעקה על העניין הזה. האצטדיון הזה פשוט לא משרת אף אחת מהמטרות של אף אחד מהמועדונים שישחקו בו זה לא יאומן!
אם חיפה בעונה כזאת ממלאת את סאחי עופר במשחקים גדולים אז תארו לכם מה זה דרבי בת"א נו באמת... חוץ מזה שאני חושב שגם במשחקים קטנים יש לנו הרבה יותר פוטנציאל מחיפה וכמות המקומות פשוט קטנה מדי.

איך יכול להיות ששיפוץ לוקח 3 שנים, זה כמה שבנייה מחדש לוקחת... או שזה אמור להיות בנייה מחדש? אם כן, למה רק 25 אלף?

ממה שאני יודע, הקטע עם הגג הוא כדי לשמור על איכות הדשא אחרי שלמדו את הלקח עם סמי עופר

יש מצב.

אבל האילוסטרציות האלה זכורות לי כבר מדיווחים קודמים (של 3-4 שנים אחורה) על תכנון לשיפוץ בלומפילד

ממה שאני יודע, הקטע עם הגג הוא כדי לשמור על איכות הדשא אחרי שלמדו את הלקח עם סמי עופר

מישהו שכח להתנתק מהיוזר?

והקטע עם הדשא בסמי עופר זה לא כי לא השמש לא זורחת יותר בחיפה מאז שג'ורדי במכבי?

כל השיפוץ הזה שווה לתחת אם החור נשאר

האמת שאם מגדילים את שער 11 זה קצת פחות נורא, כי באופן יחסי החור נראה קטן יותר.

אם חייבים (והבנתי שמדובר בדרישות תקן כלשהן) לא מבין למה לא פשוט לעשות שני חורים בקרנות של 6 ו-9 במקום החור בין 7 ו-8 והחור בין 10 ו-11.

האמת שאם מגדילים את שער 11 זה קצת פחות נורא, כי באופן יחסי החור נראה קטן יותר.

אם חייבים (והבנתי שמדובר בדרישות תקן כלשהן) לא מבין למה לא פשוט לעשות שני חורים בקרנות של 6 ו-9 במקום החור בין 7 ו-8 והחור בין 10 ו-11.

זה בכל אצטדיון נורמלי ככה בקרנות....

רק בישראל אוהבים לסבך הכול

זה בכל אצטדיון נורמלי ככה בקרנות....

רק בישראל אוהבים לסבך הכול

תשמע, עד עכשיו היה אפשר להגיד שמילא, אבל עם השיפוץ המאסיבי בכלל לא ברור לי למה לא להזיז את החורים האלה. מעבר לעניין שזה פוגע ב-11, זה אבסורד שאי אפשר לקנות כרטיס למקומות הכי טובים במגרש חוץ מיציע הכבוד, כי יש שם חור.

איך יכול להיות ששיפוץ לוקח 3 שנים, זה כמה שבנייה מחדש לוקחת... או שזה אמור להיות בנייה מחדש? אם כן, למה רק 25 אלף?

האמת שאם לא הורסים את הקיים אלא מוסיפים זה הרבה פעמים יותר ארוך ומסובך מאשר לבנות מאפס

האמת שאם לא הורסים את הקיים אלא מוסיפים זה הרבה פעמים יותר ארוך ומסובך מאשר לבנות מאפס

אז השאלה השנייה זה אם זה מוזיל או מייקר, לא יפתיע אותי אם מייקר, ואז הגענו להחלטת חלם שזה גם יותר ארוך וגם יותר יקר, וכולם מטומטמים.

אז השאלה השנייה זה אם זה מוזיל או מייקר, לא יפתיע אותי אם מייקר, ואז הגענו להחלטת חלם שזה גם יותר ארוך וגם יותר יקר, וכולם מטומטמים.

בטח קומבינה עם מקורבים, מטומטמים הם לא.

כאמור בלומפילד כבר מיושן בכל מקרה ושתי התל-אביביות הגדולות מחפשות אצטדיון חדש. אז למה לא פשוט להרוס אותו ולבנות מחדש באותו מקום, כמו שעושים בטוטנהאם? כסף?

ממה שאני זוכר בשנות ה90' הסתדרנו עם חניות בבלומפילד גם כשהוא היה מלא (20-22 אלף). אז נכון שאולי היו פחות מכוניות מצד אחד, אבל מצד שני אף אחד לא היה יכול לבוא אז בתחבורה ציבורית כי הכל היה בשבת בצהריים/אחה"צ

אני בשנות ה-80 וה--90 הייתי מגיע ברגל, לכן היו מקומות (לפחות אחד) פנויים..

אני בשנות ה-80 וה--90 הייתי מגיע ברגל, לכן היו מקומות (לפחות אחד) פנויים..

גם אני חשבתי על זה, למרות שלא יודע עד כמה רלוונטי בשנות ה-90. אבא שלי בשנות ה-60 וה-70 היה הולך ברגל מאיזור גן העיר לבלומפילד.