Jump to content

אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי... בלי קבוצה

YalaMaccabi

Recommended Posts

זה רק צריך להזכיר לכולנו איפה היינו, ואיפה אנחנו היום עם מיץ' וג'ורדי.

תעריכו כל רגע וכל דקה - אל תקחו שום דבר כמובן מאליו.

ב. יעקב שחר הוא ה"שמעון מזרחי" שלהם. גם אם הוא טועה בכמה דברים, היחס שהוא מקבל שם הוא בגדר הזייה.

אני לא מדמיין שום מצב שבעולם שאוהדי מכבי סל יצאו ככה על שמעון מזרחי וישפילו אותו. גם אחרי השנתיים האחרונות שהם בין הגרועות שהיו במכבי סל אף לא אחד יצא על מזרחי.

זה רק צריך להזכיר לכולנו איפה היינו, ואיפה אנחנו היום עם מיץ' וג'ורדי.

תעריכו כל רגע וכל דקה - אל תקחו שום דבר כמובן מאליו.

הלאה תקדם חביבי

עכשיו אתה רוצה שנחזור לימים של פעם או שבאמת רוצים לבנות פה משהוקבוצה אירופאית קבוצה שתמחק פה את הליגה ותנסה להתמודד ברמה האירופית

או שלעד נגיד מה היה לפני

אני לא מדמיין שום מצב שבעולם שאוהדי מכבי סל יצאו ככה על שמעון מזרחי וישפילו אותו. גם אחרי השנתיים האחרונות שהם בין הגרועות שהיו במכבי סל אף לא אחד יצא על מזרחי.

זה מה שהוא התכוון כנראה הבנת אותו הפוך.

סלחו לי אבל אני לא יכול לרחם על שחר.

האיש הזה היה הגורם הישיר לסבל שעברנו יותר מעשור שלם.

זה שהוא סבאל'ה נחמד לא אומר שהוא לא עשה הכל כדי להחליש ולנצח אותנו שנים על גבי שנים.

אז ברור שאני חס וחלילה לא רוצה לפגוע בו או לראות אותו מושפל בחייו האישיים,

אבל אני בטח לא מרחם עליו כשהמועדון שלו מתרסק. הגיע הזמן ויפה שעה אחת קודם, שלא יגמר לעולם.

הגורם הישיר לסבל שעברנו לא היה שחר, אלא ההנהלה המחורבנת שלנו במשך כ"כ הרבה שנים. אם היינו מתנהלים כמו שצריך (ע"ע אפילו אמצע ה-90) לא היית מושפל ככה.

הלאה תקדם חביבי

עכשיו אתה רוצה שנחזור לימים של פעם או שבאמת רוצים לבנות פה משהוקבוצה אירופאית קבוצה שתמחק פה את הליגה ותנסה להתמודד ברמה האירופית

או שלעד נגיד מה היה לפני

עד כה המעשים של מיץ' הראו שהוא מכוון למה שרשמת, אין לך על מה להזדעק. אני לא יכול לבוא בטענות לקבוצה העונה, וגם אני לא יכול לבוא מראש בטענות לעונה הבאה כשאין לי מושג מה בתכנון וגם לא לאף אחד אחר .

הכל שם מצב חארבנה

ובמקום לנצל את זה שהם הצליחו להכניס תואר לסטטיסטיקה בשושו אחרי הופעה של הפועל אשקלון בגמר

הם מעדיפים לבוא ולחגוג את החארבנה שלהם מול כולם וככה זה נראה

מדאיג מאוד שצומחים אנשים במדינה עם תפיסת מציאות דפוקה כל כך

הם פשוט לא בסדר....הם גם תמיד חושבים שהאליפות על שמם בטאבו, שהם מכבי סל - הכל רק בגלל שנות ה-2000?

שרים על מכבי ת"א כשהם זכו בתואר, מתעסקים בג'יפה, ילדים בני 13, פתטי כל-כך.

ואני ראיתי רק את הוידאו של שחר ששמו פה! חייב לראות את המלא וואו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הדף של "עמותת האדומים מגיבה לדברים":

תפקיד האוהדים הוא לעודד!

אדומות אדומים ואנשים מיתר ספקטרום האור הנראה, אנו רוצים להתייחס להתנהגות המבישה של האוהדים בחגיגות הגביע של מועדון הכדורגל מכבי חיפה.
לא ייתכן שאוהדים יתנו יחס כה עוין לשחקן שכל חטאו היה לעלות לשחק נגד היריבה המושבעת של קבוצתו שעה שהוא כבר חתום בה.
בנוסף, לא יעלה על הדעת שחבורה של אוהדים תחליט על דעת עצמה שהיא מייצגת את כלל הקהל של אותה קבוצה, ויקבלו החלטות שעלולות להיות הרסניות למועדון.

בנושא אחר, בימים האחרונים רצות ספקולציות בנוגע למעבר לאצטדיון שעתיד להבנות בבת ים, ובכך שעמותת "האדומים" תשתמש בזכות הוטו שלה על האצטדיון הביתי של הפועל כדי לסכל את המעבר.
תפקידה של העמותה הוא לייצג את הקהל ולהגן על עקרונותיו-כמו העקרון שיש לשלם משכורות גם לעובדי קבוצת הנוער ו/או לתת לעמותת האדומים לנהל אותה, העקרון שאסור לפספס הזדמנות להחתים את המאמן מאחורי משחק השרוכים, והעקרון שאין להחתים שחקנים שמסוכסכים עם "18 לב אדום" שי אבוטבול.
על כן, אנחנו מודיעים כאן חד משמעית שאנחנו לא נאשר או נשלול את המעבר לאצטדיון בבת ים, מבלי שתהיה על כך הצבעה דמוקרטית שתייצג נאמנה את דעת הקהל, ושרובכם כנראה תגלו עליה בדיעבד.

שלנו ובשבילנו,
עמותת האדומים.

לא ייתכן שאוהדים יתנו יחס כה עוין לשחקן שכל חטאו היה לעלות לשחק נגד היריבה המושבעת של קבוצתו שעה שהוא כבר חתום בה.

בנוסף, לא יעלה על הדעת שחבורה של אוהדים תחליט על דעת עצמה שהיא מייצגת את כלל הקהל של אותה קבוצה, ויקבלו החלטות שעלולות להיות הרסניות למועדון.

:bot:

סה"כ בעקיפין האוהדים שלהם עושים בשכל:

1. לא נותנים לקבוצה לחגוג את הזכיה - ככה שחר לא יחשיב את העונה כהצלחה ואולי יפתח את הכיס וילחם על הישראלים הבכירים.

2. האוהדים שלהם דחפו את בניון החוצה. הוא כבר היה בדרך להיות המנג'ר שלהם ואז הם באמת היו בדרך למטה. במקום הוא עוזב ואולי בדרך אלינו (יותר טוב מזה הם לא יכלו לבקש)

הייתי בטוח משום מה שאתה זה שעומד מאחורי העמוד הזה

מחמיא לי, אבל אין לי זמן לזה

עבודה נהדרת עושים שם האחראים, נהדרים

מסתבר שהאוהדים שלהם גם כועסים שאחרי טדי השחקנים נסעו לחגוג בתל-אביב. למה הם ציפו?

חחחחח אני לא מבין איך לא עלה על זה מ ענק באותו ערב

מדאיג מאוד שצומחים אנשים במדינה עם תפיסת מציאות דפוקה כל כך

הם פשוט לא בסדר....הם גם תמיד חושבים שהאליפות על שמם בטאבו, שהם מכבי סל - הכל רק בגלל שנות ה-2000?

שרים על מכבי ת"א כשהם זכו בתואר, מתעסקים בג'יפה, ילדים בני 13, פתטי כל-כך.

ואני ראיתי רק את הוידאו של שחר ששמו פה! חייב לראות את המלא וואו

קבוצת בתמיצבוש