Jump to content

נקודה חשובה

yuval21

Recommended Posts

משהו שראיתי בטוויטר ואני ממש מסכים איתו.

עונה של אוסקר - באנו קטנים יצאנו גדולים. משחק אחרי משחק,

ניצחון אחרי ניצחון. מהפכה ניהולית, קרית שלום סגורה לתקשורת, מושלם.

עונה של סוזה - גישת ה״כלבים נובחים והשיירה עוברת״. התקשורת מייצרת אנטי טירוף. מכבי בונקר לתקשורת ומשחקים את הכדורגל אולי הטוב בתולדותינו. מדהים.

עונת פאקו - חילופי מאמנים בתחילת

העונה. קשיים. ריב בין המנהל המקצועי למאמן שנשאר בתוך המועדון ולא השפיע על היכולת של השחקנים/תקשורת(!!) - טרבל.

העונה - מאז פטירתו של יוהאן ג׳ורדי לא היה איתנו, במיוחד בנקודת הרתיחה של העונה אחרי החצי גמר מול סכנין. זה היה הפעם הראשונה בשנים האחרונות שפשוט נכנענו לתקשורת. אנחנו הקהל ובעיקר השחקנים. תגובות בתקשורת, עיסוק בכל האירועים האלה, טירוף סביב הקבוצה.

זה לדעתי מה שגמר לנו את קו הסיום. העיסוק באירועים ובתקשורת בלי ג׳ורדי שירגיע את המערכת ריסק איתנו בשלב הכי חשוב של העונה.

אולי תכעסו על זה אבל בכך שבן חיים לא החזיר את הכדור בסכנין הוא ריסק לנו את העונה... גם המומנטום

גם התקשורת גם רצף הארועים שגורדי לא היה שם זה שינה הכל נוצר כאוס סביב המועדון

שנה הבאה נחזור חזקים יותר

החוכמה היא לייצר סביבה שקטה למערכת וזה אחד הכשלונות מהעונה הזאת, מערך הדוברות צריך גם לעשות רענון.

שחקנים בראיונות אחרי משחק צריכים לבוא יותר סולידים, התקשורת מנסה לייצר כותרות (שליליות לרוב) על הגב שלהם והצליחה להפיל חלקם בפח העונה לא פעם.

אם שחקנים מתראיינים או זורקים מילה באמצע משחק לזריהן למשל הם צריכים לדעת שכל כולו מכוון להפיל אותם, קצת פחות תמימות. הם חייבים להכיר פחות או יותר את העיתונאים בארץ, מי נגדם ומי איתם.

בנוגע לסכנין, למרות כל הדיבור המלוכלך שלהם בחודש האחרון שמאוד לא מוצא חן בעיני, צריך לסגור את הסיפור הזה בצורה כזו או אחרת ולפתוח עונה חדשה עם דף נקי ושקט תעשייתי.

החוכמה היא לייצר סביבה שקטה למערכת וזה אחד הכשלונות מהעונה הזאת, מערך הדוברות צריך גם לעשות רענון.

שחקנים בראיונות אחרי משחק צריכים לבוא יותר סולידים, התקשורת מנסה לייצר כותרת על הגב שלהם והצליחה להפיל חלקם בפח העונה לא פעם.

אם שחקנים מתראיינים או זורקים מילה באמצע משחק לזריהן למשל הם צריכים לדעת שכל כולו מכוון להפיל אותם, קצת פחות תמימות. הם חייבים להכיר פחות או יותר את העיתונאים בארץ, מי נגדם ומי איתם.

בנוגע לסכנין, למרות כל הדיבור המלוכלך שלהם בחודש האחרון שמאוד לא מוצא חן בעיני, צריך לסגור את הסיפור הזה בצורה כזו או אחרת ולפתוח עונה חדשה עם דף נקי ושקט תעשייתי.

נכון אבל הם עושים בדיוק ההפך עם הבאה של יוסי בניון .

תראה מה הוא עשה לחיפה, כל פעם שהם שיחקו טוב והתחילו לייצר משהו טוב הוא חירב להם את זה בראיונות פרובוקטיביים לתקשורת ,

והינה גם פה שנייה אחרי זכייה בגביע מודיע שהוא עוזב אותם וככל הנראה ליריבה הכי גדולה שלהם, כפי שהם רואים אותנו .

נכון אבל הם עושים בדיוק ההפך עם הבאה של יוסי בניון .

תראה מה הוא עשה לחיפה, כל פעם שהם שיחקו טוב והתחילו לייצר משהו טוב הוא חירב להם את זה בראיונות פרובוקטיביים לתקשורת ,

והינה גם פה שנייה אחרי זכייה בגביע מודיע שהוא עוזב אותם וככל הנראה ליריבה הכי גדולה שלהם, כפי שהם רואים אותנו .

אין לי מושג אם הבאתו של בניון טובה אבל ג'ורדי יודע להסתדר ולדבר לליבם של "כוכבים" הרבה יותר טוב משחר, פה זה לא יקרה, בלי קשר לפן המקצועי של בניון שכנראה בא לעונת פרישה. לפי מה שאני מבין ג'ורדי רואה אותו בתפקיד מקצועי בקבוצה (אולי כעוזרו בעתיד או אולי בצוותי הניהול והאימון) ולכן אין לבניון שום אינטרס לעשות פרובוקציות כי יש לו הרבה מה להפסיד.

לא חושב שזה ההתנהלות אחרי האאוט. האירועים בסכנין, זה מה שדפק אותנו. משם הקבוצה הפסיקה להתעסק בכדורגל.

ועדיין, בסוף זה עניין מקצועי.

התקשורת לא אמורה להשפיע על הקבוצה.

בשנים האחרונות זה לא קרה, השנה זה קרה. מכמה סיבות, חלקן המוות של יוהאן ז"ל.

אי אפשר לזכות בהכל כל הזמן.. אבל אני גאה בקבוצה שלי, שהדרך היחידה לנצח אותנו זה לא דרך כדורגל, אלא דרך ביזבוזי זמן ובונקר.

בסדר גמור, נעשה חושבים נשתפר, ויהיה בסדר שנה הבאה.

יאללה מכבי

פאשלה של ג'ורדי ללא ספק, ב-3 שנים הקודומות לא היה מצב כזה שיום לפני גמר גביע יודעים שהבלם הראשון שלך עוזב, המאמן עוזב והמנכ"ל עוזב.

פעם הכל היה נשמר בשקט ומתפרסם רק בסיום העונה.

אולי תכעסו על זה אבל בכך שבן חיים לא החזיר את הכדור בסכנין הוא ריסק לנו את העונה... גם המומנטום

קל להיות חכם בדיעבד, בתכלס באותה נקודת זמן הוא פעל נכון

חלאס כבר עם זה. נמאס לשמוע את זה בתקשורת המגמתית, אנחנו בטוח לא צריכים את זה פה.

אם מישהו שם היה עושה את העבודה שלו כמו שצריך היו מדברים על כל בזבוזי הזמן וההתחזויות כאקט הלא ספורטיבי.

בישראל משחקים בממוצע בערך 52 דקות במשחק, אף אחד לא מדבר על זה שהקהל צריך לראות שחקנים עומדים על המגרש כמעט 40 דקות בכל משחק.

ומה זה בכלל לא ספורטיבי? מי מגדיר את זה? אני מעדיף להיות לא ספורטיבי בזמן שכל הליגה והתקשורת מנסים לזיין אותי והעונה גם הצליחו.

אז די.

אולי תכעסו על זה אבל בכך שבן חיים לא החזיר את הכדור בסכנין הוא ריסק לנו את העונה...

גם בדיעבד אני עדיין שמח שהוא פעל כך נגד הבזבוז זמן שלהם

• מנהלים ראשיים

לא יכול לשמוע את זה.

זה בדיוק כמו שאנשי השמאל אומרים שאנחנו עם כובש ולכן אין ברירה וצריך להחזיר אדמה.

בן חיים לא עשה שום דבר רע!

הוא בסה"כ שיחק כדורגל בזמן שכולם התעסקו בזוטות.

זהבי חד יותר ברעננה, יצחקי עם אלת המזל בסכנין, נוסא מצליח לשים גול מהאוויר, ולא היית מאז לחשוב על זה בכלל.

לא חושב שזה ההתנהלות אחרי האאוט. האירועים בסכנין, זה מה שדפק אותנו. משם הקבוצה הפסיקה להתעסק בכדורגל.

ועדיין, בסוף זה עניין מקצועי.

אני לא מסכים איתך.

האירועים בסכנין היו - אם זה היה נכון לפעול כך או לא.

עברנו אירועים מטלטלים באותה הצורה במהלך השנים האחרונות(דרבי פיו פיו, פואד, אוסקר הביתה וכו').

השוני שבכל האירועים האלה ג'ורדי היה פה והוא הנחה את השחקנים איך לנהוג - במיוחד מול התקשורת.

אחרי סכנין כולם דיברו. אם אני לא טועה זה היה טיבי שאמר שזו הייתה טעות והשחקנים לא היו צריכים להתעסק בזה ככה.

אם ג'ורדי היה פה זה לא היה קורה.

אני לא מאשים את השחקנים כי הם כמובן בני אדם עם רגשות ואמוציות, אבל זה שג'ורדי לא היה פה כדי לטפל בהכל ברמה הרגשית והתקשורתית פגע בנו.

אני נמצא באמריקה ומסקר את האן בי אי כל השנה מהמגרשים לאתר פה בארץ.

אני חווה תרבות שלא ראיתי בחיים.

לכל קבוצה יש PR שזה האיש הכל יכול ברמת התקשורת ויחסי הציבור.

כאילו תוציא מג'ורדי את הטיפול בענייני תקשורת ותהפוך את זה לתפקיד(מה שאמור לעשות עופר רונן הירוק).

הם מתדרכים את השחקנים לפני ואחרי כל משחק, עומדים שם כמו כלבי שמירה בכל ראיון לא כדי לבדוק אם השחקנים עונים נכון, אלא כדי לצאת על כתבים שמגזימים או עוברים את הגבול(מה שקורה כל הזמן לעיתונאים בארץ - אין גבול).

זה בגדול מה שג'ורדי עושה שהוא פה וזה היה חסר