Jump to content

סיכום ההפסד לחיפה בגמר הגביע בטדי אחריי צפייה בש.ח | סיום כואב ומאכזב לעונה

Sawyer

Recommended Posts

אתם תמיד טוענים שאנחנו לא מעניינים ולא יריבים ואני תמיד אמרתי שזה סתם שקר ילדותי שנובע מהתנשאות (לא ברור על מי ומה) ההתערבות היתה שאני יכול לעורר בקלות סערה ושנאה בפורום תוך יום אחד בלבד. וכן הצלחתי בניגוד לקבוצה שלכם השנה

c609db21075fd48871d75349ca0be805ea614ef6

אתם תמיד טוענים שאנחנו לא מעניינים ולא יריבים ואני תמיד אמרתי שזה סתם שקר ילדותי שנובע מהתנשאות (לא ברור על מי ומה) ההתערבות היתה שאני יכול לעורר בקלות סערה ושנאה בפורום תוך יום אחד בלבד. וכן הצלחתי בניגוד לקבוצה שלכם השנה

טוב תקשיב יא חתיכת זין, כשאתה בא לפורום אחר בעיקר כזה שקוראים לו "מדינת היהודים" וקורא לכולם גרמנים מסריחים ברייכסטאג וכל מיני כאלה, אז כן, יצאו לך על הראש!

אני בטוח שלא עברת את גיל 12 ולראייה השפה הכל כך רדודה שלך.

אז חבוב, לך חפש מי יזיין אותך ולך תחגוג גביע ראשון אחרי 5 שנים שמכבי (האמיתית, לא החיקוי הדהוי שאתה אוהד) רק מזיינת לכם את התחת כי את ההשפלות שהבאנו על הראש שלכם בארבע שנים לא עשיתם לנו בחמש עשרה שנה אחרונות. אתה, הקהל המטונף שלכם והקבוצה הפאתטית שלך לא מעניינת לי את הביצים!

מנהלים, אפשר בבקשה להעיף את הזין הזה מהפורום?

טמבל למה שתיהיו מעניינים יכלומניקים? אתם אפילו לא בחצי דרך שלצהתארים של מכבי אז למה שנסתכל עליכם או על הפועל תא ? הפערים ענקים מידי לבקש שנתייחס אליכם או שתעניינו אותנו תחזרן להתעסק בליגה שלכם שזה ביתר או הפועל

זה נהיה פשוט מחלה מה זה כל המסכנים האלה שמסתובבים פה !?

לכל המפגרים שעונים להם -כן אתם המפגרים. כי אתם רק עוזרים להם להרגיש גברים, לגדול ולהמשיך לפתוח עוד יוזרים משועממים פה !

פשוט אל תענו להם !!!

אם הם לא יתיאשו מעצמם וייצאו אז כבר המנהלים ידאגו לזה.

לא להתייחס ! לא להתייחס ! לא להתייחס !

אנחנו מכבי ! מי הם בכלל ?

לא מתרגשים ממנו, הוא רק רוצה יחס, כמו כל אוהדי חיפה

חבל שאין תוסף "טרול בלוקר" בפורום

אין בעיה עם אוהדי קבוצות יריבות שמדברים לעניין כמו שעיר לעזאזל או חביבים כמו אלה

אבל טרולים? תקראו ותשתקו

בדיוק, אין בעיה עם אוהדי קבוצות אחרות, זה אפילו נחמד מדי פעם כשהם אחלה אנשים, אבל הוא סתם טרול.

מצחיק גם איך הוא מבסוט על עצמו על הסערה שעורר פה, ממש נזכור את היום הזה כל חיינו.

מה קורה פה אנשים??

כולה כדורגל ושחקנים חסרי נאמנות, השנאה לכל שחקן קיימת כשהוא בקבוצה שנואה והוא מצליח, גם את בניון וטווטאחה אתם שונאים עד שיגיע אליכם ויתנו בראש.

גם את וורמוט שנאתי עד שהגיע אלינו.

קצת פרופורציות לחיים, גרמנים מוות ****??

חברה' אחרי תגובה כמו שלו אני אמור לראות רצף של תגובות שלו מתעצבן על זה שאף אחד לא מגיב לו כשבסוף הוא חוזר לחור שממנו הוא בא, או לחילופין נחסם על ידי המנהלים אם הוא ממשיך להציף תפורום. אני לא ממש מבין למה אתם מתייחסים אליו.

dont-feed-the-troll.jpg

מכבי חיפה הוקמה ב1913..אליפות ראשונה הייתה בשנת 84.

תהפוך את זה תסובב את זה תתרץ את זה..אנחנו לקחנו ואתם לא..אז להגיד תתירוץ של לפני קום המדינה..נו באמת.

וחוץ מזה אתם די מוצצים בגדול

לכם אין היסטוריה אז פתאום ההיסטוריה לא חשובה?

לאורך כל ההיסטוריה הייתם לא רלוונטיים אז מבחינתכם זה לא שווה כלום, כדאי שץבדוק את הגידול במוח כי נראה לי שנמחקו לך כמה תאים אפורים.

נ.ב: למה כל היציע שלכם מלא שלטים של 1913?

למי אכפת שהקבוצה הוקמה לפני מאה שנה?

נ ב2: אני גם גומר על 3 האליפויות שלנו ב-4 השנים האחרונות, כמה יש לכם?

ואני גומר על אחותך זה יותר כיף

כ"כ גבר שעשו עלייך כתבת שער בבלייזר.

תשמע אני מבין, אתה גר בעיר הכי מ' בארץ, אין פאבים, אין חיים, אתה מחפש יחס בפורום של אוהדי מכבי ולא משיג את מה שרצית ואפילו אין לך טיעונים הגיוניים.

מה אתה רצה שאני אגיב לך? שגליינור פלט ואחותך צילמו רימייק לטו גירלס וואן קאפ? זה ישמח אותך?

מצחיקה אותי הצביעות שלכם. שאוהדים שלכם השתמשו במילה הומו כגנאי למרות שסטטיסטית יש בפורום הזה לפחות 500 הומואים (בלי להעליב אף אחד בכנות) אף אחד לא גינה את זה אלא בטח גיחכתם בליבכם אם יש כזה. שוב הוכחתי מה שרציתי שוב נוקאאוט

מצחיקה אותי הצביעות שלכם. שאוהדים שלכם השתמשו במילה הומו כגנאי למרות שסטטיסטית יש בפורום הזה לפחות 500 הומואים (בלי להעליב אף אחד בכנות) אף אחד לא גינה את זה אלא בטח גיחכתם בליבכם אם יש כזה. שוב הוכחתי מה שרציתי שוב נוקאאוט

תמשיך, כיף לראות לאיזה מצב קוגניטיבי ירוד הגעתם אחרי 4 שנים של תבוסות והשפלות, עוד כמה שנים כאלה ותוכלו לקבל גם אחוזי נכות

קל לשלוט בכם כמו מריונטות באמצעות מניפולציות קלושות. אתם טיפשים אבל הרוב כאן ובאמת שנהניתי מהפתטיות אבל מספיק ודי. באיחולי כל הרע שבעולם לכולכם אני נפרד

מוריו אתה באמת מתייחס לדבע הזה חחחחח נוקאוט עלק

תמשיכו להוציא סטיקרים תפאורות חולצות על מכבי אתם ואחותכם הקטנה והמביכה מבש 2 כלומניקיות שנמשיך לנגב אתכם.תרצפה...

מצחיק שאומרים בכלל מכבי תא וחיפה באותו משפט שחיפה אפילו לא הקבוצה מספר 2 בארץ

קל לשלוט בכם כמו מריונטות באמצעות מניפולציות קלושות. אתם טיפשים אבל הרוב כאן ובאמת שנהניתי מהפתטיות אבל מספיק ודי. באיחולי כל הרע שבעולם לכולכם אני נפרד

אדוני מדבר על פתטיות כשהוא בעצמו טורח להירשם לפורום של הקבוצה היריבה ומכנה אותם בכינויים כמו גרמנים, נאצים, רייכסטאג? כנראה שמרוב תסכול אתה לא מבין עד כמה אתה פאתט.