Jump to content

המאמן הבא?

joza

Recommended Posts

בוואלה ממציאים ציטוטים של ביז׳ו

ארבלדזה בטוח: "כשאבוא למכבי תל אביב, אחזיר לקבוצה את האליפות"

ביז'ו זה מינוי נטו של קרוייף, כמו בוס. להבדיל מיוקאנוביץ בשנה שעברה שהיה מינוי של גולדהאר וקרוייף העדיף מישהו אחר, כנראה את אותו הביז'ו.

בגזרת המאמנים אני סומך על קרוייף לגמרי אבל בלי חיזוק איכותי מאוד להתקפה, אין הרבה סיכוי.

קשה לי להאמין שגולדהאר ידע מי זה יוקאנוביץ'

ידע מי זה בוס ויודע היום מי זה ארבלדזה

אין לו התעסקות במינוי מאמנים בשביל זה הוא מעסיק את ג'ורדי והעסיק את ביין

אולי מינוי של ביין התכוונת :)

כשהמו"מ עם בניון וטווטחה מתנהל בתקשורת אנחנו מאשימים באופן טבעי את בניון וטווטחה ,

אבל כשהמו"מ עם אותו מאמן גרוזיני מתנהל בתקשורת . מי מדליף, הגרוזיני ? הסוכן שלו ?

בכל מקרה לא מבין מה קרה שעשינו 180 מעלות ועכשיו הכל מעורבב בתקשורת .

אגב,

ארבלדזה הוא ידידו של קרויף והמנהל המקצועי רצה להחתים אותו לפני שהביא בקיץ שעבר לקבוצה את סלבישה יוקאנוביץ'

http://sports.walla.co.il/item/2965752

זה לא בדיוק אותו דבר שאמרו על בוס ? " קרויף רצה אותו עוד לפני יוקאנוביץ' אבל הוא לא הסכים להגיע " ?

זה מתחיל כבר להיות קומי . כל מאמן שיבוא עכשיו יגידו שקרויף רצה אותו עוד לפני המאמן הקודם שהיה לנו ?

שנה הבאה יבוא המאמן שקרויף רצה לפני הגרוזיני אבל הוא לא הסכים לבוא ?

התקשורת פה בדיחה .

קחו בערבון מוגבל כל מה שאתם קוראים, מרבית ההדלפות מגיעות מהסוכנים ולא תמיד זה נכון.

תזכרו שבדרך כלל העסקאות של ג׳ורדי הן בלי ליווי תקשורתי כזה ואולי יש סיבה לדברים האלה.

אני אישית מחקתי את כל האפליקציות של הספורט, מתעדכן מהאתר הרשמי וקורא פה בפורום ספקולציות. ממליץ גם לכם, יותר נוח בלי ה״סקופים״ והחרטות שרצות באתרים האלה.

קחו בערבון מוגבל כל מה שאתם קוראים, מרבית ההדלפות מגיעות מהסוכנים ולא תמיד זה נכון.

תזכרו שבדרך כלל העסקאות של ג׳ורדי הן בלי ליווי תקשורתי כזה ואולי יש סיבה לדברים האלה.

אני אישית מחקתי את כל האפליקציות של הספורט, מתעדכן מהאתר הרשמי וקורא פה בפורום ספקולציות. ממליץ גם לכם, יותר נוח בלי ה״סקופים״ והחרטות שרצות באתרים האלה.

זה אומר שאפשר להסתמך על הדיווחים על עזרא? הסוכן שלו שחקן מכבי...

לא כל כך הבנתי כמה רציני הדיווח הזה, אבל רשום כאן ש- Gianluca Festa מועמד למכבי. אימן בקומו ולפני כן בקליארי
http://www.cagliarinews24.com/maccabi-tel-aviv-piace-l-ex-rossoblu-festa-17366.html

ספורט 5:
שם חדש מצטרף לרשימת המועמודים לאימון מכבי תל אביב. על פי דיווח ב"סקיי איטליה", האופציה של ג'יאנלוקה פסטה, מאמן קליארי לשעבר, נבחנת על ידי ג'ורדי קרויף, על מנת להחליף את פיטר בוס, שחתם באייאקס. בכך, מצטרף בן ה-47 לשוטה ארוולדזה, שעל פי פרסומים בגאורגיה, זוכה להתעניינות של הצהובים.

קריירת האימון של פסטה לא התעלתה עד כה לגבהים מרשימים, בניגוד לקריירת המשחק שלו. בעונה החולפת, הוא אימן את קומו מהליגה השלישית באיטליה, כשבמהלך 2015, מונה לחצי עונה של קליארי במקומו של זדנק זמאן, ולמרות סדרת ניצחונות שרשם, לא הצליח למנוע את ירידה של הרוסובלו לליגה השניה.

פסטה, שהחל את קריירת האימון שלו בצוות המקצועי של קליארי, במדיה שיחק בין 1986 ל-1993 ובין 2003 ל-2004, היה מעורב באחד הסיפורים הביזאריים של הכדורגל האנגלי בינואר 2014. מאסימו צ'לינו, הבעלים האיטלקי של לידס מהצ'מפיונשיפ, היה מעוניין שבן ארצו יחליף את המנג'ר, בריאן מקדמרוט, מהלך שלא התקבל בעין היפה על ידי האוהדים. במהלך מחצית המשחק נגד האדרספילד, מקדמרוט פוטר, כשיום לפני כן, פסטה קבע מערך בו תשחק הקבוצה. בסופו של דבר, עוזרו של המנג'ר המפוטר, שניהל את ההתמודדות בעוד פסטה ישב ביציע, שינה את שיטת המשחק.

פסטה לא קיבל את התפקיד בלידס, כשב-2013/14, שימש כמאמנה של לומזאנה מהליגה הרביעית. הוא סיים את תפקידו לאחר אותה עונה והוחלף בקפטן של הקבוצה. בין הקבוצות בהן עבר כשחקן אפשר למצוא את אינטר, רומא, מידלסברו ופורטסמות'.

לפחות הפעם ג'ורדי בישל לנו מאמן מעניין. הוא נותן לי הרגשה טובה יותר מדמיטרדזה , לא יודע למה , אולי כי אני אוהב ספגטי. בהצלחה !

לא יודע מה אני מעדיף-המשך הרקורד של ג'ורדי בבחירת שחקנים מול הצלחה מטאורית בבחירת מאמנים או להפך.

בכל אופן, רוטב טוב תמיד יציל פסטה מחורבנת.

כל קיץ אותו סיפור. מדהים כמה זה חוזר על עצמו אחד לאחד.

מאמן עוזב, בורסת שמות במשך כשבוע-שבועיים עד חתימת מאמן חדש.

קווין לזניה יהיה הרכש הראשון

חחח אחרי החלוץ האגדי פסטו רוזה .

כל קיץ אותו סיפור. מדהים כמה זה חוזר על עצמו אחד לאחד.

מאמן עוזב, בורסת שמות במשך כשבוע-שבועיים עד חתימת מאמן חדש.

נגמרו השמות , עברנו לתפריט של פרגו.