Jump to content

המאמן הבא?

joza

Recommended Posts

לדעתי אין מאמן חתום, אחרת כבר היה מאמן כאן היום. אולי יש אחד במו"מ מתקדם, אולי מתקדם מאוד

אבל חתום אין.

אם ללכת על הצד הכי אופטימי אז אולי בכל זאת יש מאמן שחתם אבל ביקש להגיע יש לאוסטריה

מטעמי נוחות/סיבות אישיות.

פשוט אין טעם לצאת למחנה בלי מאמן. אין טעם, אם אין מאמן למחנה, שיעשו אימוני כושר בארץ וזהו.

אני גם לא מבין, הרי מאמן מגיע למחנה, צריך להכין את עצמו לפני היטב, לעבור על הסגל, לגבש שיטות

משחק שמתאימות לשחקניםפ שאותם הוא רוצה לבחון וכו'.... זה דברים שלוקחים זמן.. רק לצפות בקלטות

משחקים לוקח כמה ימים... עצוב מאוד שאין מאמן. פוגע מאוד בהכנות.

אני מקווה שזה כי הוא עם הנבחרת שלו ביורו/קופה או כי זה רק בגלל ענייני לוגיסטיקה של משפחה/בית, ולא באמת אין מאמן חתום

יש חתום. מחכים לצאת הרמאדן.

כל יום שעובר מאז פתיחת האימונים שאין מאמן זה ביזיון ענק אם זה יגיע לכך שלא יהיה מאמן לפתיחת מחנה האימונים אז באמת שכבר אין לי מה להגיד על זה. היה לג'ורדי את כל הזמן שבעולם לחפש מאמן ומה גם כולם ידעו כמה ימים לפני הגמר שבוס עוזב בוודאות ושום דבר לא מצדיק את המריחה הזאת.

כל יום שעובר מאז פתיחת האימונים שאין מאמן זה ביזיון ענק אם זה יגיע לכך שלא יהיה מאמן לפתיחת מחנה האימונים אז באמת שכבר אין לי מה להגיד על זה. היה לג'ורדי את כל הזמן שבעולם לחפש מאמן ומה גם כולם ידעו כמה ימים לפני הגמר שבוס עוזב בוודאות ושום דבר לא מצדיק את המריחה הזאת.

זה לא בזיון וזה בהחלט מובן. העונה הסתיימה לפני כחודש, אנחנו מתחילים מוקדם את העונה. מאמנים שמעריכים את עצמם לא בהכרח ירצו להגיע לישראל ומעדיפים להמתין להצעות נוספות.

היום יום שלישי. בחמישי יוצאים למחנה. אני מקווה מאוד שיש מאמן על סף סגירה שכבר עבר על כל הסגל וגיבש תוכנית,

אחרת.. אוי ואבוי. לא מבין למה במצב כזה לא מינו כבר מאמן ישראלי. מה הקטע? מה כל כך רע בחיים סילבס שמעדיפים

להישאר בלי מאמן רגע לפני מחנה אימון?

אולי קרוייף רוצה שנשיר בסוף העונה "אליפות בלי מאמן".

זה לא בזיון וזה בהחלט מובן. העונה הסתיימה לפני כחודש, אנחנו מתחילים מוקדם את העונה. מאמנים שמעריכים את עצמם לא בהכרח ירצו להגיע לישראל ומעדיפים להמתין להצעות נוספות.

לא, זה לא מובן שיש לך יותר מחודש התארגנות הרי ההצעה מאייאקס לא הגיע באותו יום של הגמר. תסביר לי איזה טעם בדיוק יש למחנה אימון בלי מאמן?

אל תשכח גם את היורו

זה די ברור שג'ורדי רצה מישהו ומשהו השתבש, או שגולדהאר נתן ברקס או שהוא חתם במקום אחר.

אתם חייבים להבין שג'ורדי באמת מביא לפה מאמנים מהשורה הראשונה, עם חיים סילבס אפשר לסגור בשעתיים, עם יוקאנוביץ לא.

סבלנות, בעניין המאמנים זה לגמרי in jordi I trust

אין לי בעיה אם מישהו כמו סילבס היה מקבל את המפתחות ל-5 עונות אחרי שעונה אחת יהיה עוזר מאמן וילמד את המערכת

בדרך שמכבי משווקת למאמנים, הפיתוי הגדול מעבר לכסף זו העובדה שזו תחנת מעבר למשרה נחשקת יותר - לא משהו חיובי לעתיד שלנו

מאמן ככל שיהיה גדול יותר כך יגדל הסיכוי שלא ישאר פה מעבר לעונה אחת.

מצטער אבל לדעתי אין תירוץ לזה שאין מאמן למחנה האימון, זה בלתי נסבל.

אם הייתי משווה את זה לעבודה שלי - מחדל כזה היה גורם לבוסים לחשוב 10 פעמים

אם כדאי לתת לי אחריות שוב לנושא או שבכלל היו מפטרים אותי.

היום יום שלישי. בחמישי יוצאים למחנה. אני מקווה מאוד שיש מאמן על סף סגירה שכבר עבר על כל הסגל וגיבש תוכנית,

אחרת.. אוי ואבוי. לא מבין למה במצב כזה לא מינו כבר מאמן ישראלי. מה הקטע? מה כל כך רע בחיים סילבס שמעדיפים

להישאר בלי מאמן רגע לפני מחנה אימון?

אולי קרוייף רוצה שנשיר בסוף העונה "אליפות בלי מאמן".

אין לי בעיה אם מישהו כמו סילבס היה מקבל את המפתחות ל-5 עונות אחרי שעונה אחת יהיה עוזר מאמן וילמד את המערכת

בדרך שמכבי משווקת למאמנים, הפיתוי הגדול מעבר לכסף זו העובדה שזו תחנת מעבר למשרה נחשקת יותר - לא משהו חיובי לעתיד שלנו

מאמן ככל שיהיה גדול יותר כך יגדל הסיכוי שלא ישאר פה מעבר לעונה אחת.

אתם חיים בסרט מה חיים סילבס?!

מאמן אפס בונקריסט (אבל יודע לעשות בונקר יפה) שמתאים לקבוצות אמצע טבלה גג רביעי, די לבלבל תמוח אתם רציניים?

אתם חיים בסרט מה חיים סילבס?!

מאמן אפס בונקריסט (אבל יודע לעשות בונקר יפה) שמתאים לקבוצות אמצע טבלה גג רביעי, די לבלבל תמוח אתם רציניים?

תירגע מתוק, סילבס היה דוגמא , אמרתי כמו סילבס, תכניס כל שם של מישהו שיכול לעבוד לטווח ארוך..,,

נכון, מאמן ישראלי זו מילה גסה אבל אחרי הסרט שאנחנו עוברים עם מאמנים זרים זה משהו ששווה לחשוב עליו בקצת יותר רצינות מחיים בסרט ,

ישראלי רציני שיעבור פה חפיפה עם מאמן זר עונה שלמה ובעונה הזו מכבי תבחן אם מתאים לה שהוא יעמוד על הקווים

מתוך מגמה שיהיה מאמן למספר עונות

תירגע מתוק, סילבס היה דוגמא , אמרתי כמו סילבס, תכניס כל שם של מישהו שיכול לעבוד לטווח ארוך..,,

נכון, מאמן ישראלי זו מילה גסה אבל אחרי הסרט שאנחנו עוברים עם מאמנים זרים זה משהו ששווה לחשוב עליו בקצת יותר רצינות מחיים בסרט ,

ישראלי רציני שיעבור פה חפיפה עם מאמן זר עונה שלמה ובעונה הזו מכבי תבחן אם מתאים לה שהוא יעמוד על הקווים

מתוך מגמה שיהיה מאמן למספר עונות

אני דווקא איתך בזה, סילבס מאמן מעולה.

תחילת חודש מאי - רייקארד יכול להיות מאמן מעולה עבור מכבי

סוף חודש מאי - אז ז'ואן קאריו פנוי? וואלה יכול להיות הברקה

חודש יוני - וואלק מה רע בסילבס?