Jump to content

המאמן הבא?

joza

Recommended Posts

אחת ולתמיד לסגור את הסיפור; ג'ורדי בן אדם ענק, איש מקצוע ומנהל דגול ויש לו הרבה זכויות בשינוי הסטייט אוף מינד שהתחוללו במועדון בהנהגתו.

אני פשוט לא מבסוט מנושא הרכש, יש מישהו שכן?

בום.

ברוך הבא למחנה הפסימיים.

אני חושב שאני VIP של המחנה :thumbs:

ממש לא...

לא רואה אותם לוקחים אליפות כשאנחנו משחקים נכון עם הכלים שיש לנו בסגל, ועוד ינואר בפתח ומאמן חדש שלא מוכר אותנו. תהיו רגועים, זמן הלחץ הוא בפליאוף.

ואגב, מהרגע שאני חי, כשהתמודדנו באמת על האליפות היא היתה שלנו.

יש יותר משתנים שעלולים לפגוע בנו מאשר משתנים שיתמכו בנו. אבל אופטימיות זה פגם ומי כמוני יודע כמה אתה פגום.

יש להיות ריאלסטי ויש להיות חרדתי, מי כמוני יודע כמה אתה חרדתי :)

קשה לי להאמין שאפשר לעשות יותר נזק ממה שיוקאנוביץ' עשה מהרגע שעלינו לצ'מפיונס.

כמו שרשמתי בנושא אחר, אני מאמין שג'ורדי ייתן את הטון לפחות בהתחלה עד שיבין מי נגד מי ומלהתבסס על ההרכב אתמול אני מבסוט, גם שאימן נגד טריפוליס על בהרכב שחשבתי עליו לפני המשחק, אני מבסוט בסה"כ מהחלפת המאמן.

ההבדל ביני לבין הסויירים שאני מכיר אותך, שורה תחתונה כל משחק תלוי בהרכב, תראה קצת מיכה וחלוץ תהיה יותר רגוע.

בינתיים 3/4 צדקתי לגבי תארים שלא נדבר על חזיון הטראבל כשעפנו מאירופה.

אנחנו עדיין פייבוריט.

אין ספק שעם הרכש של ג'ק ואבי בנימין אז במקום 81 נקודות היינו מסיימים עם 90 נק' גביע ושמינית גמר ליגת האלופות

אתם מדברים כאילו מכבי סיימה מקום 6 או בפער עשר מהאליפות...

קצת צניעות לא תזיק להכרזות אמרתי שלכם...

אין ספק שעם הרכש של ג'ק ואבי בנימין אז במקום 81 נקודות היינו מסיימים עם 90 נק' גביע ושמינית גמר ליגת האלופות

אתם מדברים כאילו מכבי סיימה מקום 6 או בפער עשר מהאליפות...

קצת צניעות לא תזיק להכרזות אמרתי שלכם...

חחח איזה צניעות אחי, אני עובר פה על דברים שכתבתי בעבר... מקצוען של החיים. אני בהלם. כל הודעה בום. אפילו כאלה שנשלפות בקריז מהמותן.

לא ברור לי למה הייתם צריכים הודעה חד משמעית של ג'ק כדי להבין שהבעיה שלו עם גורדי זה הרכש.

אני לא מסכים עם השניים (בלשון מעטה), בטח כשהם עושים חיים קשים לבן חיים או ערן (למרות שהפסיקו),

אבל לחשוב שלא מעריכים את גורדי או יותר מזה, ששמחים מהמצב כרגע, זה די עצוב.

אגב, כולנו הרי מסכימים איתם בנושא הרכש של גורדי, אנשים פה משמיצים בלי סוף בכל הנוגע לרכש, אז לא צריך להתגונן פתאום כשמישהו עושה את זה בצורה קצת יותר בוטה וחד משמעית.

הספרדי חסה לואיס אולטרה (47) הוצע לקבוצה. אולטרה פתח את דרכו בקבוצות חובבים בליגה השלישית בספרד עד שהגיע אל קבוצת המילואים של לבאנטה. בעקבות פיטוריו של ברנד שוסטר הוא ניסה להציל את הקבוצה הקטנה של וולנסיה בעונת 2004-05, אך פוטר ממנה בעקבות תוצאות מאכזבות. מאז הספיק לאמן בעיקר בליגת המשנה את מורסיה, טנריפה, אלמריה ודפורטיבו לה קורוניה. ב-2013 הוא עמד על הקווים של מיורקה. ב-2015 הוא תפס את המשוכות במדי קורדובה, איתה סיים במקום החמישי את העונה הסדירה. בעקבות ההדחה מול ג'ירונה בפלייאוף בחר אולטרה לסיים את תפקידו.

http://sports.walla.co.il/item/2965120

בוואלה מפרסמים שחסה אולטראס מועמד,

בONE מפרסמים שפפ מועמד

במכבי ת"א גם ממתינים לגלות על זהותו של המאמן החדש. נכון להבוקר, לא מתוכננת שום מסיבת עיתונאים להצגת מאמן חדש וייתכן כי מי שלא יהיה, יגיע רק למחנה האימונים. בורסת שמות המועמדים כוללת את רובי, מירוסלאב ג'וקיץ', שוטה ארבלדזה ואליהם הצטרף ביממה האחרונה שם חדש\ישן - פפה מל, מי שפוטר במהלך העונה האחרונה מריאל בטיס ובעבר היה מועמד לצהובים. אולם יש לציין כי ג'ורדי קרויף הצליח הפעם לשמור את הקלפים הרבה יותר קרוב לחזהו מבעונות הקודמות.

http://one.co.il/Art...517.html?ref=hp

יש מאמן לעונה הבאה, ברוך הבא יוסי

מקווה שלא יפרגן לבן חיים הבלם יותר מידי בגלל החברות שלהם

בכל זאת משחקים ברידג' ביחד כל חמישי בערב