Jump to content

מחר גמר גביע בטדי נגד חיפה

Recommended Posts

אני רק אומר...

ראבקק עד עונה שעברה בקושי היינו עוברים את השמינית/רבע במשך 10 שנים,איך זה נראה כאילו אין כלום מחר? למה אין הרגשה של טירוף? מוזר.

לא קשור למשחק אבל איך אני שונא את לאן שמפציצים אותי בהודעות לבוא לאסוף את הכרטיסים, כאילו פאק בשבת לפני המשחק באתי לקופות ולא רציתם לשחרר את הכרטיסים אז מה אתם רוצים עכשיו חבורה של אוכלי חינם תפשטו את הרגל כבר נמאסתם

רוסונרי דוןקא אני מבסוט שהגענו למצב הזה...של אדישות זה מראה כמה גדולה מכבי תא על הכדורגל הישראלי

ובלי קשר ברור שמחר במגרש טירוף ועידוד 90 דקות אבל אין שמח ממני שירד לי אחרי הצמפיונס השנה הלחץ משמעותית במשחקים זה יתן לי לחיות עוד כמה שנים טובות

רוסונרי דוןקא אני מבסוט שהגענו למצב הזה...של אדישות זה מראה כמה גדולה מכבי תא על הכדורגל הישראלי

ובלי קשר ברור שמחר במגרש טירוף ועידוד 90 דקות אבל אין שמח ממני שירד לי אחרי הצמפיונס השנה הלחץ משמעותית במשחקים זה יתן לי לחיות עוד כמה שנים טובות

אני דווקא זוכר שלקראת הגמר עונה שעברה הייתה התרגשות וטירוף פי כמה מעכשיו,ואני זוכר בתור ילד את ההתרגשות לפני חצאי גמר וגמר זה היה משהו אחר,משהו שכנראה לא יחזור.

אני דווקא זוכר שלקראת הגמר עונה שעברה הייתה התרגשות וטירוף פי כמה מעכשיו,ואני זוכר בתור ילד את ההתרגשות לפני חצאי גמר וגמר זה היה משהו אחר,משהו שכנראה לא יחזור.

שנה שעברה היינו צמאים לטראבל, בתחילת האלפיים הגביע היה הדבר היחיד שהיינו במצב להיאבק עליו. הכול בפרספקטיבה של אותם שנים.

בדיוק ככה משהו היה שונה אולי זה כי התבגרנו לא יודע מה להגיד לךך...עד לפני שלוש שנים כל משחק סיבוב ח לא הייתי נרדם לילה לפני בגביע רק מחשבות על המפעל

והנה היום לילה לפני הגמר אני מאמין שאני ירדם כמו תינוק

כוס אוחתכ אני מגיע לעבודה בשמונה בול, מכין קפה, שותה עושה קצת דו"חות על המחשב, מרגיש כאילו עברו חמש שעות מסתכל בשעון, 9:02… .

הזמן לא זז, שיגיע הערב!!!

מישהו יודע אם המעבר ביציע המערבי פתוח לכולם (בתוך האיצטדיון לא ביציע עצמו)? כאילו מישהו עם כרטיס לשער 5-6 ומישהו עם כרטיס ל8-9 יכולים להפגש בתוך טדי?

מישהו יודע אם המעבר ביציע המערבי פתוח לכולם (בתוך האיצטדיון לא ביציע עצמו)? כאילו מישהו עם כרטיס לשער 5-6 ומישהו עם כרטיס ל8-9 יכולים להפגש בתוך טדי?

זה בעיה כי מפריד בינהם יציע כבוד, אולי אם תיכנסו מוקדם תוכלו לעבור בלי שישימו לב

זה בעיה כי מפריד בינהם יציע כבוד, אולי אם תיכנסו מוקדם תוכלו לעבור בלי שישימו לב

השאלה היא אם אחרי שעוברים את השערים בכניסה ולפני שעולים ליציע עצמו, יש מעבר ב"לובי" של המערבי (איפה שהדוכנים והשירותים)