Jump to content

זה עם הורוד שמן

Recommended Posts

שלחו לי אתמול, נראה לי שזה צריך להיות גם בפורום, שאנשים ייזהרו מהאוהדים השרופים ביותר של מכבי תל אביב היושבים בשער העוין, 7.

מיקי כוכבת הילדים: "איימו על חיי. פחדתי פחד מוות"

יוסי בניון לא לבד: כוכבת הילדים מיכל מוכתר ספגה קללות ואיומים על חייה במשחק הכדורגל של מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה. לכל הפרטים

http://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4806243,00.html

687340509913100650845no.jpg

"פחדתי פחד מוות". מיקי

יוסי בניון לא לבד: כמה רגעים של מתח וחרדה עברו אמש (ש') על כוכבת הילדים מיקי (מיכל) מוכתר כשהגיעה לצפות במשחק הכדורגל בין מכבי תל אביב למכבי חיפה. על פי עדי ראייה שנכחו אמש באיצטדיון בלומפילד ביפו, כוכבת הילדים זכתה למטר של קללות וגידופים שהגיעו אפילו לאיומים על חייה והכל לעיני האוהדים שהתיישבו בשער שבע.

מוכתר, אוהדת של הירוקים מחיפה, ישבה בשער "עוין" - שער שבע ידוע כאחד מהשערים של האוהדים השרופים ביותר של מכבי תל אביב - במשחק בו גילו כי הפסידו את האליפות להפועל באר שבע.

מיקי, ספרי ספרי בבקשה את כל הפרטים:

"זה לא סוד שאני אוהדת מכבי חיפה שרופה וניסיתי להשיג בכל דרך אפשרית כרטיס למשחק בבלומפילד נגד מכבי ת"א. המקום היחידי שהצלחתי להשיג היה לשער שבע וכשהגעתי, גיליתי שזה מעוז האוהדים השרופים של מכבי ת"א ושאני האוהדת היחידה של חיפה. לשמחתי הרבה, אוהדים רבים (גברים) זיהו אותי והתנהגו למופת, כמו גנטלמנים. חלקם אפילו ביקשו להצטלם איתי".

אז איך הכל התהפך?

"אוהדת אחת ששעמדה מאחורי התחילה לקלל אותי ואפילו לאיים עליי. זה קרה אחרי שחשבתי שמכבי חיפה הבקיעה גול כשהתוצאה הייתה אחת-אפס לת"א ואני פשוט שמחתי וצעקתי 'יש'. רק אחר כך הבנתי שהקהל של חיפה הריע בכלל לבאר שבע שהשוותה מול בני סכנין. האוהדת איימה לשבור לי את הרגליים וניסתה להסיט את כל הסובבים נגדי. אני מודה שפחדתי פחד מוות וביקשתי להחליף מקום ולהתרחק משם".

ועכשיו הכל בסדר?

"אני חייבת לציין לטובה את האוהדים של מכבי, שלא הלכו אחרי האוהדת ושמרו עלי והגנו עלי".

אמ;לק: בדרנית ילדים סוג ז' אוהדת חיפה הסתננה לשער 7, איזו ערסית קיללה אותה ועכשיו היא מפליצה שקרים באיזה צהובון והעורך מנפח את החרטא הזאת בלי שום פרופורציה.

שער 7 צריך לקבל איזושהי הטבה ממכבי ושלפחות לא ידפקו אותנו בישיבה בנתניה

מגיעים שעתיים לפני המשחק (אם בנתניה יהיה לי כסא אני אוכל לצאת מהבית מאוחר יותר מלבלומפילד) למרות שנראה שפחות או יותר אנשים יושבים באופן קבוע באותו מקום

מלחמות עם קהל יריב ועם השחקנים שלהם כשהם מתחממים. השחקנים בסוף המשחק אחרי הסיבוב בשערים בקושי מגיעים.

כל משחק מגיעים לפחות 100 מוזמנים שאין להם קשר לכדורגל

בדרך כלל מגיעים גם כמה אוהדי חוץ שכמה נשמות טובות סידרו להם לשבת בשער הזה

לא מבין למה בחורות כמוה באות למשחקים אם הן בכלל לא יכולות להבחין אם הובקע שער או לא (ועוד משער 7 שיש בו זווית מצויינת).

בכלל מצחיק שהיא אומרת שהשיגה כרטיס רק ל-7 בזמן שהיו כרטיסים בקופות ביום המשחק לשער 5, כנראה קיבלה הזמנה או משהו.

עכשיו הציבור הרחב שקורא את הכתבה חושב ששער7 זה השער העוין בבלומפילד

תראו מה זה תקשורת

חוץ מזה, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שידעו שלא נכנסים ליציע שלנו,זה הכל

לא מעניין אותנו מפורסם או לא. אם לא זה לא אוהד מכבי,שלא יכנס

עלק לא ראתה אם היה גול,עד כדי כך עיוורת?

אני ישבתי בשער 7 ולא ראיתי שום דבר כזה. יש פה מישהו שישב שם וכן ראה אירוע כזה?

לא ראיתי את האירוע עם אותה בחורה והגעתי די מוקדם

• 5 months later...

הקטעים שהיו בשער 7 עם הצעקות לאוהדים של יריבה בשער 5 היו מצחיקים רצח. תמיד במחצית היו את הקללות מצד לצד .

אחד הקטעים שהכי הצחיקו אותי היה במשחק מול בית"ר בפלייאוף בעונה של פאקו. לפני המשחק אני בשירותים למטה, ושומע את אוהדי בית"ר מתחילים לשיר "ראדי מזיין כבשים" .

שער 7 הכי מרגש מכל בלומפילד

חבורת אנשים מקרית שמשפילים את האוהדים של היריבה פעם אחר פעם

אפילו לא זכרתי שרשמתי את זה בעמוד הראשון בנושא:

שער 7 הכי מרגש בבלומפילד

אם יש משהו שאני מתגעגע אליו בשער 7 זה העקיצות ההדדיות האלו והמופעי בידור במחצית עם בבונים למניהם.

אתה אוהד חיפה/בש/הפועל?

מחק את המיותר

מה שכתבתי הוא לא נכון?

ממתי שער שבע נסגר למנויים? ב2009 נגד חיפה נתנו להם את שער 7 ו 5-4 .. לא היה ביקוש...

כל מי שישב ב7 לא היה לנו מנוי בכלל, אם אני לא טועה 7 נפתח ב2011(למכירת מנויים)

לך תלמד היסטוריה לפני שתעז להגיד לי שאני לא אוהד מכבי

יושבי שער שבע (רובם) קהל הצלחות נקודה.