Jump to content

זה עם הורוד שמן

Recommended Posts

יותר עצוב ממצחיק (וזה ממש מצחיק).

באנגליה סרטוני קהל כאלה הופכים לויראלים ומראים לכל העולם תרבות אוהדי כדורגל שנונה ועוקצנית.

אצלנו זה נגמר במעצר.

משביתי השמחות לקחו רגע יפה וחירבנו אותו (ועל הדרך לבן אדם את החיים..).

לאחרונה שוחטים בתקשורת את אוהדי הכדורסל (הפועל וחולון).

חובה לשלוח את הסרטון הזה לתקשורת שיראו שלמטבע יש שני צדדים.

ועוד משהו כי אני פשוט חייב..

פעם במשחקים כאלה הייתה תפאורה ומלא פירו.

היום עושים טובה שנותנים להכניס שלט הסבר חצי שעה לשריקה, עוצרים אוהד שעושה אצבע משולשת וכולכם מבסוטים.

שבוע שעבר ראיתי בגולד את דרבי קובי מוסא.

חיכיתי לדקה של התקרית בציפיה. להפתעתי החליקו את זה בשידור כאילו כלום, והשדר עוד היה מאיר אנשטיין מדליק הלהבות. מדהים איך בפרספקטיבה של היום ציפיתי להתלהמות ומליון שידורים חוזרים, דיווחים מהקווים וכו׳. מה שהיה שם בפועל זה סך הכל שאמרו שהדרבי חם ובזה זה נגמר.

עצוב מה נהיה פה בכל הגזרות (תקשורת, משטרה, אוהדים).

אל תתנו לזה יד (נכון שכולה כתבתם "חחח" בפורום ואני בא לכם בכבדות עכשיו, אבל הגישה הזאת מחלחלת לשטח. תראו איך שער שבע מוחא כפיים שעוצרים את האוהד במקום לשרוק בוז..)

הרבה יותר מבאס אותי ששער 7 מוחא כפיים לשוטרים במקום לשרוק בוז.

נותנים לזה לגיטימציה.

במקום שהשוטרים יתביישו בעבודה שלהם (בוז צורם כשהם לוקחים אותו דרך שער 7) נותנים להם להרגיש גיבורים.

למה הפכנו..

כמו שכתבו לפני, במקומות אחרים הסרטון הויראלי הזה הופך לצחוקים לשבוע שלם. רק כאן אצלנו אוהד מורחק על דבר כזה.

לאט לאט הכדורגל משתנה לנו מול העיניים, מישהו האמין פעם ששנה שלמה לא יתנו להכניס תפאורה ? רק בישראל לא יבדקו את הנתונים ויתבססו על מניפולציות ושקרים, הרי רוב הפירו שנדלק השנה לא קרה תחת החסות של דגלי פריסה וגם לאורך השנים הפירו ברובו לא הייתה דרך דגלי פריסה - אבל הכי קל זה לאסור על הכנסה של דגלי פריסה. המשטרה פעם התייצבה להסביר למה ומדוע ובאיזו צורה הם מונעים הכנסת פירו? לא..יש אחד שחושב שהוא מלך ואוסר על דגלי פריסה וכולם הולכים לפי העבד כי ימלוך.

יש לנו ילדים בני 21-22 שוטרי מג"ב שמגיעים למשחקי כדורגל והם חושבים שהם נמצאים בקלנדיה, מתנהגים כמו שרה נתניהו בבית שלה בקיסריה, מי שמדבר עם הילדים מילה לא במקום צפוי למעצר. חופשי הביטוי במגרשי הכדורגל קצת נשכח.

המשטרה חושבת שאנשים מגיעים לראות את המשטרה בפעולה ולא משחק כדורגל ולצערי אלו דברים שהולכים ומתעצמים משנה לשנה.

חבורה של קוקסינלים השוטרים במדים האלה שמגיעים לכדורגל, יש מעט מאוד שם אנשים הוגנים והגיע הזמן שהמצלמות האלה שמצלמות אותנו בבלומפילד כאילו אנחנו באח הגדול ישמשו גם לתביעות כנגד השוטרים האלה שסורחים ומכניסים אגרופים ובעיטות מבלי שאף אחד ירגיש.

רק במשחק האחרון במעבר בין 8 ל11 איזה מישהו שאל למה לא מעבירים ואז איזה ילד מגבניק צעק על הבחור שיכול להיות אבא שלו שעוד מילה אחת והוא עף החוצה - זה נראה לכם הגיוני? בגלל שיש לו תעודת שוטר הוא חושב שהוא דן בלזריין ? זדיין יא חתיכת הומו.

צריך לצאת למאבק נגד זה וכמה שיותר מוקדם עדיף..לא רחוק היום שיהיה אסור לעמוד ביציע ושהמשטרה תאסור על הכנסת תופים כי זה פוגע בעור התוף של האוזניים של אותם שוטרים מסריחים.

שישקיעו את כל המשאבים בהרצאות על מעמד האישה ואיך לא לאנוס במקום העבודה במקום איך לזיין את אוהד הכדורגל הממוצע.

שער 7 אדיר כמו תמיד!

ולגבי מה שרשמו פה על המגבניקים ההייתי גם בשער 8 וראיתי אנשים שבאו ודיברו איתם והם אמרו אלף פעם

לא אנחנו מחליטים את זה. היה שם את השוטר במדים הכחולים שנתן להם הוראות.הטענות צריכות לבוא אליו קודם כל.

אני חושב שהוא העיף לשוטר כאפה שהוא בא להעיר לו. (אני חושב שהוא בא להוריד את המכנס)

אבל אחד הגדולים.

אני חושב שהוא העיף לשוטר כאפה שהוא בא להעיר לו. (אני חושב שהוא בא להוריד את המכנס)

אבל אחד הגדולים.

שלא יבוא להעיר לו.

העיף כאפה זה קצת להיסחף הוא הזיז את הידיים בגמלוניות (בכל זאת שמן..)

השוטר לא נפגע, ולא הוריד את המכנסיים אלא סימן על הזין שלו,

השוטרים כרגיל הגזימו באו מגבניקים מהצד והצטרפו לחגיגה עם מכות כלפיו

הנחמה היחידה בשבילו זה שהוא לא ראה את המשחק

ועוד משהו כי אני פשוט חייב..

פעם במשחקים כאלה הייתה תפאורה ומלא פירו.

היום עושים טובה שנותנים להכניס שלט הסבר חצי שעה לשריקה, עוצרים אוהד שעושה אצבע משולשת וכולכם מבסוטים.

שבוע שעבר ראיתי בגולד את דרבי קובי מוסא.

חיכיתי לדקה של התקרית בציפיה. להפתעתי החליקו את זה בשידור כאילו כלום, והשדר עוד היה מאיר אנשטיין מדליק הלהבות. מדהים איך בפרספקטיבה של היום ציפיתי להתלהמות ומליון שידורים חוזרים, דיווחים מהקווים וכו׳. מה שהיה שם בפועל זה סך הכל שאמרו שהדרבי חם ובזה זה נגמר.

עצוב מה נהיה פה בכל הגזרות (תקשורת, משטרה, אוהדים).

אל תתנו לזה יד (נכון שכולה כתבתם "חחח" בפורום ואני בא לכם בכבדות עכשיו, אבל הגישה הזאת מחלחלת לשטח. תראו איך שער שבע מוחא כפיים שעוצרים את האוהד במקום לשרוק בוז..)

אכן היום התקשורת "נכנסת" הרבה יותר בחומרה באלימות במגרשים מפעם. יש את המקרה המפורסם שאוהדי בית"R פוצצו את המשחק בבלומפילד מול הפועל. לצד זה שהיה כתוב שזה היה מחזה מביש, מתחת לאחת התמונות של האירוע היה כתוב "היה "שמח" אתמול בבלומפילד. לא מאמין שהיו כותבים ככה היום.

אכן היום התקשורת "נכנסת" הרבה יותר בחומרה באלימות במגרשים מפעם. יש את המקרה המפורסם שאוהדי בית"R פוצצו את המשחק בבלומפילד מול הפועל. לצד זה שהיה כתוב שזה היה מחזה מביש, מתחת לאחת התמונות של האירוע היה כתוב "היה "שמח" אתמול בבלומפילד. לא מאמין שהיו כותבים ככה היום.

פספסת את הנקודה שלי.

היום התקשורת מחפשת אקשן ומלבה את העניינים.

בעבר התייחסו לאירועים בפרופורציות נכונות.

אף אחד לא צריך את הגינויים הצבועים שלהם. לכולנו יש חוש מוסרי מספיק מפותח כדי להבין לבד.

קח לדוגמא מופעי פירו שקבוצות ישראליות עשו בחו"ל בעבר לעומת איך ששחטו בתקשורת את אוהדי בית"ר, ומה היו ההשלכות של ליבוי האש בתקשורת (דיונים בכנסת, טביב תופס טרמפ ומאיים לעזוב וכו׳).

היום זה אחרים, מחר זה אנחנו..

בכל מקרה גלשתי מהנושא וחשוב לי לחדד שוב את השורה התחתונה.

אל תתנו דלק לשוטרים להתנהג ככה, לא משנה כנגד איזה קהל. ההד ששומעים בוידאו משער 7 ברגע שעוצרים את האוהד כל כך צורם.

קחו את זה כלקח לפעם הבאה.

משער 7 זה היה נראה כאילו הוא הולך לשלוף אותו ובגלל זה קפצו עליו.

זה נראה כאילו השוטרים רק מחפשים ללכת מכות

כנראה פספתי את זה כי הגעתי בשריקה אבל שער שבע סיכם במשחק את פועלו נגד אוהדי החוץ

עוד 3 שנים רק זה יחזור :(

אני אתגעגע לזה

משער 7 זה היה נראה כאילו הוא הולך לשלוף אותו ובגלל זה קפצו עליו.

זה נראה כאילו השוטרים רק מחפשים ללכת מכות

זה בדיוק מה שהיה שם, הוא כבר הוריד את המכנס כאשר החולצה מסתירה את הבוטן שלו, ואז בא השוטר ולקח אותו. אפילו לא הספיק להרים את המכנס חזרה.

בקיצור עצרו אותו על התערטלות בציבור

שלחו לי אתמול, נראה לי שזה צריך להיות גם בפורום, שאנשים ייזהרו מהאוהדים השרופים ביותר של מכבי תל אביב היושבים בשער העוין, 7.

מיקי כוכבת הילדים: "איימו על חיי. פחדתי פחד מוות"

יוסי בניון לא לבד: כוכבת הילדים מיכל מוכתר ספגה קללות ואיומים על חייה במשחק הכדורגל של מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה. לכל הפרטים

http://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4806243,00.html

687340509913100650845no.jpg

"פחדתי פחד מוות". מיקי

יוסי בניון לא לבד: כמה רגעים של מתח וחרדה עברו אמש (ש') על כוכבת הילדים מיקי (מיכל) מוכתר כשהגיעה לצפות במשחק הכדורגל בין מכבי תל אביב למכבי חיפה. על פי עדי ראייה שנכחו אמש באיצטדיון בלומפילד ביפו, כוכבת הילדים זכתה למטר של קללות וגידופים שהגיעו אפילו לאיומים על חייה והכל לעיני האוהדים שהתיישבו בשער שבע.

מוכתר, אוהדת של הירוקים מחיפה, ישבה בשער "עוין" - שער שבע ידוע כאחד מהשערים של האוהדים השרופים ביותר של מכבי תל אביב - במשחק בו גילו כי הפסידו את האליפות להפועל באר שבע.

מיקי, ספרי ספרי בבקשה את כל הפרטים:

"זה לא סוד שאני אוהדת מכבי חיפה שרופה וניסיתי להשיג בכל דרך אפשרית כרטיס למשחק בבלומפילד נגד מכבי ת"א. המקום היחידי שהצלחתי להשיג היה לשער שבע וכשהגעתי, גיליתי שזה מעוז האוהדים השרופים של מכבי ת"א ושאני האוהדת היחידה של חיפה. לשמחתי הרבה, אוהדים רבים (גברים) זיהו אותי והתנהגו למופת, כמו גנטלמנים. חלקם אפילו ביקשו להצטלם איתי".

אז איך הכל התהפך?

"אוהדת אחת ששעמדה מאחורי התחילה לקלל אותי ואפילו לאיים עליי. זה קרה אחרי שחשבתי שמכבי חיפה הבקיעה גול כשהתוצאה הייתה אחת-אפס לת"א ואני פשוט שמחתי וצעקתי 'יש'. רק אחר כך הבנתי שהקהל של חיפה הריע בכלל לבאר שבע שהשוותה מול בני סכנין. האוהדת איימה לשבור לי את הרגליים וניסתה להסיט את כל הסובבים נגדי. אני מודה שפחדתי פחד מוות וביקשתי להחליף מקום ולהתרחק משם".

ועכשיו הכל בסדר?

"אני חייבת לציין לטובה את האוהדים של מכבי, שלא הלכו אחרי האוהדת ושמרו עלי והגנו עלי".

שלחו לי אתמול, נראה לי שזה צריך להיות גם בפורום, שאנשים ייזהרו מהאוהדים השרופים ביותר של מכבי תל אביב היושבים בשער העוין, 7.

יוסי בניון לא לבד: כוכבת הילדים מיכל מוכתר ספגה קללות ואיומים על חייה במשחק הכדורגל של מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה. לכל הפרטים

"פחדתי פחד מוות". מיקי

יוסי בניון לא לבד: כמה רגעים של מתח וחרדה עברו אמש (ש') על כוכבת הילדים מיקי (מיכל) מוכתר כשהגיעה לצפות במשחק הכדורגל בין מכבי תל אביב למכבי חיפה. על פי עדי ראייה שנכחו אמש באיצטדיון בלומפילד ביפו, כוכבת הילדים זכתה למטר של קללות וגידופים שהגיעו אפילו לאיומים על חייה והכל לעיני האוהדים שהתיישבו בשער שבע.

מוכתר, אוהדת של הירוקים מחיפה, ישבה בשער "עוין" - שער שבע ידוע כאחד מהשערים של האוהדים השרופים ביותר של מכבי תל אביב - במשחק בו גילו כי הפסידו את האליפות להפועל באר שבע.

"זה לא סוד שאני אוהדת מכבי חיפה שרופה וניסיתי להשיג בכל דרך אפשרית כרטיס למשחק בבלומפילד נגד מכבי ת"א. המקום היחידי שהצלחתי להשיג היה לשער שבע וכשהגעתי, גיליתי שזה מעוז האוהדים השרופים של מכבי ת"א ושאני האוהדת היחידה של חיפה. לשמחתי הרבה, אוהדים רבים (גברים) זיהו אותי והתנהגו למופת, כמו גנטלמנים. חלקם אפילו ביקשו להצטלם איתי".

אז איך הכל התהפך?

"אוהדת אחת ששעמדה מאחורי התחילה לקלל אותי ואפילו לאיים עליי. זה קרה אחרי שחשבתי שמכבי חיפה הבקיעה גול כשהתוצאה הייתה אחת-אפס לת"א ואני פשוט שמחתי וצעקתי 'יש'. רק אחר כך הבנתי שהקהל של חיפה הריע בכלל לבאר שבע שהשוותה מול בני סכנין. האוהדת איימה לשבור לי את הרגליים וניסתה להסיט את כל הסובבים נגדי. אני מודה שפחדתי פחד מוות וביקשתי להחליף מקום ולהתרחק משם".

ועכשיו הכל בסדר?

"אני חייבת לציין לטובה את האוהדים של מכבי, שלא הלכו אחרי האוהדת ושמרו עלי והגנו עלי".

ראינו אותה, לא ידעתי שאוהדת חיפה הכלבה

"פחדתי פחד מוות". מיקי

אז איך הכל התהפך?

ועכשיו הכל בסדר?

גם לא רואה טוב בנוסף לכל, למרות שהיא ראתה 6.6 ברשת. מעניין אם גם אז היא קפצה וצעקה יש שש!