Jump to content

זה עם הורוד שמן

Recommended Posts

שער 7 היה היציע של האורחת, לא 5 כמו בשנים האחרונות.

אני יודע ולמה זה היה?

כי לא היה ביקוש למנויים בכלל בתקופות שמכבי לא שיחקה טוב, לכן אמרתי שרוב אוהדי שער 7 באו כשהקבוצה הצליחה.

קח כתבה מ-2009, משחק גדול נגד חיפה:

http://one.co.il/Article/135663.html

2009 זה לא כזה עבר..

עזוב אותך מנויים, ב2009 לא היו אוהדי מכבי שקנו כרטיסים למשחק נגד חיפה, נו באמת, איך אפשר להתווכח על דברים כאלה... שער 7 זה שער של טרמפיסטים

אני יודע ולמה זה היה?

כי לא היה ביקוש למנויים בכלל בתקופות שמכבי לא שיחקה טוב, לכן אמרתי שרוב אוהדי שער 7 באו כשהקבוצה הצליחה.

2009 זה לא כזה עבר..

ב-2002/3 לקחת אליפות ושער 5 לא היה נפתח במשחקים, זה לא קשור להצלחות, פעם היה מגיע פחות קהל למשחקים בארץ.

חוץ מזה שהקביעה שאנשים יושבים באותו מקום במשך כל חייהם היא די הזויה. אני הייתי מנוי ב-8, ב-11 וב-2.

ב-2002/3 לקחת אליפות ושער 5 לא היה נפתח במשחקים, זה לא קשור להצלחות, פעם היה מגיע פחות קהל למשחקים בארץ.

נו באמת, בשנים האלו היינו ממלאים את רמת גן... ליגת אלופות וכו' וגם במשחקים גדולים הכרעה וכו'..

מה שאני אמרתי הוא זה ששער 7 נפתח למנויים רק שהיה הצלחה, שיש הצלחה יש ביקוש.

נו באמת, בשנים האלו היינו ממלאים את רמת גן... ליגת אלופות וכו' וגם במשחקים גדולים הכרעה וכו'..

מה שאני אמרתי הוא זה ששער 7 נפתח למנויים רק שהיה הצלחה, שיש הצלחה יש ביקוש.

מה? על מה לעזאזל אתה מדבר? בליגת האלופות ברמת גן היו 20 אלף איש, ובמשחק אחד בדיוק מילאנו את ר"ג, משחק האליפות נגד פתח תקווה. חוץ מזה גם דרבי אחד היה מלא אבל זה גם עם הקהל של הפועל והרבה הייפ לקראת המשחק. אירחנו עוד משחקים בר"ג, הוא לא התקרב להתמלא. תראה תקצירים של האליפות של קלינגר, שער 5 לא נפתח בכלל חוץ ממשחקים נדירים.

מה? על מה לעזאזל אתה מדבר? בליגת האלופות ברמת גן היו 20 אלף מנויים. תראה תקצירים של האליפות של קלינגר, שער 5 לא נפתח בכלל חוץ ממשחקים נדירים.

מה על מה אני מדבר, אתה אמרת שבשנים האלו לא היה בא קהל למשחקים!!

אז נתתי לך את ליגת האלופות, שכן יש הצלחה אז כן באים ורוכשים מנויים.

אתה אמרת שלא היה בא קהל אז ואז אומר לי 20 אלף מנויים?

מה על מה אני מדבר, אתה אמרת שבשנים האלו לא היה בא קהל למשחקים!!

אז נתתי לך את ליגת האלופות, שכן יש הצלחה אז כן באים ורוכשים מנויים.

אתה אמרת שלא היה בא קהל אז ואז אומר לי 20 אלף מנויים?

בליגת האלופות לא מילאנו את ר"ג, הוא היה חצי ריק. לשום משחק בארץ לא הגיעו מספרים כאלה, ו-20 אלף למשחקים נגד באיירן, יובנטוס ואיאקס זה כלום.

תסביר לי מתי מילאנו את ר"ג בדיוק, ובוא תפקח את עיניי לגבי ממוצע הקהל בבלומפילד כשלקחנו אליפויות בעשורים קודמים.

די נו עומר, הבן אדם טרול, אני עכשיו קולט שאין באמת טעם להתווכח איתו.

מדהים לראות איך בכל נושא הוא בא, מזיין את השכל, מדליק את כולם עם הטמטום שלו ואנחנו (גם אני) תמיד נופלים בזה.

בסופו של דבר מדובר באדם שאף אחד לא מכיר, אין שום בן אדם ביציע שיודע מי זה, אבל הוא בטוח שהוא האוהד מספר 1.

באטמן יקר, אני מזמין אותך לשבת עם החבורה שלי (או של כל בן אדם נורמלי פה בפורום) באחד המשחקים או שרק תבוא להגיד שלום כדי שנראה שאתה אמיתי, עד אז אתה לא קיים.

מה אני אגיד לך, אי אפשר היה להכניס סיכה.

מתגעגע לימים של המלך בצהוב :)

בכל מקרה - אתה סתם מנסה לריב איתי, שנינו יודעים שאני צודק....

אני אלך לפי הראש שלך, אתה הבאת נתון שבליגת האלופות היו 20 אלף מנויים, כלומר אז כן בשנים האלה היה קהל, למה אתה אומר שלא?

מה גם, דיברתי על תקופה מאוחרת יותר, שנת 2009 - מכבי שיחקה נגד חיפה, מכבי רצתה ששער 7 יהיה צהוב - אוהדי מכבי לא קנו. למה? כי היינו בתקופה טובה או רעה?

אם היינו בתקופה טובה אתה חושב שהכרטיסים האלה היו עוברים לחיפה ? אני בטוח שהוא היה צהוב.

אלה התקופות שהיינו הולכים לקנות כרטיסים לדרבי בקרית שלום, עומדים שעות בקופות וקונים רק מבוגר, אני זוכר את הימים האלה, כן היה למכבי קהל, אתה לא יכול להגיד שלא היה.

שלא תבין אותי לא נכון, אני בטוח שכיום יש יותר קהל למכבי מאשר אז(למה? כי יש הצלחות) זה בטוח, אבל מאז ומתמיד היה למכבי את הקהל הכי גדול בארץ.

עומר לא אומר שלא היה קהל, אלא שבתקופות ההן היה מגיע פחות קהל מהיום

בתקופת ההן לא היינו מסוגלים למלא את שער 7?

שנת 2003 סתם נדחפה לשיחה, אני מדבר על שנת 2009. שנה שכן היה למכבי קהל.

מה ששאלתי זה איפה היו יושבי שער 7 ובכלל כל אוהדי מכבי בתקופות בשנים השחורות ובמיוחד בשנת 2009?

תראה את הלינק http://one.co.il/Article/135663.html

מכבי רצו ששער 7 יהיה צהוב ואוהדי מכבי לא קנו ולכן העבירו את זה לחיפה...

אגב, הביקורת הזאת היא לא רק לשער 7, זה לכולם, אני זוכר שהייתי בא למשחקים והיה ריק, אני מודה. כי לא היה הצלחה. היו משחקים בגביע הטוטו ששער 11 אפילו היה בקושי מלא

אולי אני ועומר אומרים אותו דבר אבל טיפה שונה.

אני סה"כ אמרתי שבתקופות הקשות שער 7 לא היה נמכר למנויים בכלל, הוא נפתח רק ב2011 כשבאה ההצלחה, זה סה"כ מה שאמרתי כל האשכול פה וסתם אנשים רוצים לריב.

עטלף, אתה כנראה לא מבין את זה או שמסרב להבין את זה - הכדורגל הישראלי מבוסס על פיקים קצרים והזרם הולך איתו והפעם זה תורך. המציאות כאן רחוקה ממצב בו אוהדים נאמנים ללא תנאי וממלאים את המגרשים גם כשהקבוצה שלהם לא מצליחה, זה קורה מהרבה מאד סיבות משתנות אבל כרגע זו המציאות וצריך להתמודד איתה. אם הדבר מפריע לך, אתה מוזמן להביא את הטיעונים עם תכנית רב שנתית לשינוי התודעה בכדורגל הישראלי למשרד הספורט ו/או להתאחדות לכדורגל ו/או למנהלת הליגה.

אני יכול להבין את הטיעון שלך למרות שיש עובדות היסטוריות שמעידות אחרת ונשים אותן בצד כרגע, אבל אני ממש לא יכול להבין את המטרה שעומדת מאחוריו. להוציא את העובדה שהרסת את אחד הנושאים הטובים בשנים האחרונות, הפכת אותו ל"אני מאשים" נגד יושבי שער שבע ואני מנסה להבין למה. תשמע, בשונה ממך ומהרוב לא הייתי יותר מדי זמן בצבא, אבל בפורום וביציע משחקי הפז"מ לא תופסים ולא מעניינים אף אחד. תרשה לי לדבר בשם הרוב ולהגיד שזה לא רלוונטי, לא מעניין וגם מעיק כשאתה שואל "איפה הייתם בתקופות הקשות/במשחקי חוץ/בטוטו" או מעלה זכרונות נוסטלגיים אחרים.

לא זוכר מתי הייתה תועלת מלנהל דיון או ויכוח עם עטלף, אולי נשקיע את כל המשאבים בלנסות לשחזר את הסרטון? אחד הרגעים המצחיקים שלנו בתור קהל, ומצד שני עם מה שקרה לנו ב4 השנים האחרונות כבר הספקנו לשכוח

טוב, נתתי את הטיעונים שלי, כל אחד יקח את זה לאן שהוא רוצה.

בוא נסכם שלא מדברים על זה יותר?

יש למישהו את הסרטון?

נראה לי שהוכחתי שאני אוהד מכבי, הצגתי מנוי אז הגיע הזמן שתפסיקו להגיד שאני לא אוהד מכבי כי יש לי דעות שונות משלכם :)

אני משתדל לבוא לכל המשחקים, אני בא לרוב המשחקים, אני ללא רכב ותמיד צריך למצוא טרמפים או תחבורה ציבורית, בגביע הטוטו לדוגמא שהיה בנתניה לא היה שאטלים, לכן חזרתי הביתה בשעה 1:30 בלילה, אז אני לא אוהד אמיתי?

אני לא מכיר אף אחד שהיה יודע שהוא יחזור מאוחר כזה והיה הולך למשחק גביע הטוטו נגד ק"ש ועוד שאמרו שיש סיכוי שירד גשם.. אז תנוח אחי, אני אוהד מכבי.

בכל מקרה,

נגד ק"ש ליגה - לצערי אני מפספס, אני טס למשחק של מכבי נגד זניט אז אפספס את המשחק, אני אגיע למשחק נגד בני יהודה בחוץ כמובן ולטוטו בק"ש.

בכל מקרה, נתתי לך מספרים בכל מה שקשור לשער 7, לא מבין למה אתה נכנס איתי לריב, הבנתי שיש לך חברים שעברו מ-11 ל-7, לא אמרתי שהם לא אוהדים, אמרתי רוב יושבי שער 7 באו שהיה הצלחה, זה נתון מוכח.

פתחו את 7 בשנת 2001 למנויים, זה מוכח אז באמת אל תנסה לריב כל פעם..

פגרה, על מה אתה רוצה שנדבר?

בכל מקרה - תגובה אחרונה שלי באשכול, אולי אתה צודק - שבת שלום

יכולת לבוא אתי למשחק נגד קריית שמונה, נסעתי כמעט ריק. כולם ביטלו. קצת גשם....

אני יודע ולמה זה היה?

2009 זה לא כזה עבר..

עזוב אותך מנויים, ב2009 לא היו אוהדי מכבי שקנו כרטיסים למשחק נגד חיפה, נו באמת, איך אפשר להתווכח על דברים כאלה... שער 7 זה שער של טרמפיסטים

היי שלום. אני החזקתי שנה שעברה מנוי לשער 7. למעשה אני שם כבר 3 שנים.

אני מנוי של מכבי משנת 2006. כמות הפרצופים שאני מכיר משנים עברו בשער 8 ו11 שיושבים ב7 היא מאוד מאוד גדולה.

תעשה לעצמך טובה ותפסיק לדבר שטויות

היי שלום. אני החזקתי שנה שעברה מנוי לשער 7. למעשה אני שם כבר 3 שנים.

אני מנוי של מכבי משנת 2006. כמות הפרצופים שאני מכיר משנים עברו בשער 8 ו11 שיושבים ב7 היא מאוד מאוד גדולה.

תעשה לעצמך טובה ותפסיק לדבר שטויות

100+

מה הקשר אבל עומר צודק 100 אחוז,לדוגמא עונת 96 2 משחקים לסוף שאנחנו מקום ראשון הבאנו ברמת גן 15 אלף סהכ נגד ביתר תא.

פעם היה בא פחות קהל עד שבא הרשתות החברתיות והקלו על אנשים להכיר עוד מהאזור שלהם ולהגיע ודברים דומים.

דרבים שלמים הפועל תא היו מביאים ברמת גן 1500 -4000 צופים וממכבי חיפה 5 אליפיויות מתוך 6 היו מביאים כמה 6500? זאת הייתה המגמה

מה הקשר אבל עומר צודק 100 אחוז,לדוגמא עונת 96 2 משחקים לסוף שאנחנו מקום ראשון הבאנו ברמת גן 15 אלף סהכ נגד ביתר תא.

פעם היה בא פחות קהל עד שבא הרשתות החברתיות והקלו על אנשים להכיר עוד מהאזור שלהם ולהגיע ודברים דומים.

דרבים שלמים הפועל תא היו מביאים ברמת גן 1500 -4000 צופים וממכבי חיפה 5 אליפיויות מתוך 6 היו מביאים כמה 6500? זאת הייתה המגמה

ההבדל העיקרי הוא משפחות ונשים (ובשנים האחרונות גם אצטדיונים).

פעם כמעט ולא היו משפחות ונשים בכדורגל.

היום אצל כל הגדולות זה שכיח וזה הגדיל את כמות הצופים.

מעניין היום כמה מתוך המינויים הן מנויות, וכמה ילדים.

אין לאף אחד את הסרטון?

עומר מדבר על העבר הרחוק מאוד.. אני מדבר על שנת 2009, מכבי ניסו למכור כרטיסים למשחק נגד חיפה ל7 לאוהדי מכבי ולא היה ביקוש לכן זה הועבר לחיפה.

בשנים האלו היה למכבי היה הרבה קהל.

הקהל בישראל ולא רק במכבי אלא בכל הקבוצות בא רק כשיש הצלחה.

משהו פה אמר ששער 7 זה שרופים ואין על 7 אז נתתי לו מציאות אחרת..

וואלה עטלף גם את הזיוני מוח שלך לא קראנו בפורום בשנים הרעות, החלטת לבוא לפה בתקופה של ג'ורדי יא יוזר הצלחות.

שחרר מאיתנו כבר.