Jump to content

השחקנים הצעירים בעונה הבאה

Recommended Posts

ראיתי שדיברו על זה בכמה נושאים ולדעתי כדאי לאחד הכל לדיון אחד.

יש הרבה מאוד שחקנים צעירים מוכשרים במכבי עצמה (פרץ ופרץ ) במכבי ב' (הבולטים הם בעיקר חוזז, גלזר, ארמלי ויונתן כהן ) ומושאלים לליגה (צ'יבוטה, מרגוליס, גולדברג).

כל זה עוד לפני שמדברים על השוער השני שכנראה יהיה צעיר.

מי אתם חושבים שצריך להיות בסגל לעונה הבאה?

עיקר ה"מאבק" הוא בקישור האחורי שם ברור שדור פרץ ימשיך. בעיניי גם אליאל פרץ ודן גלזר צריכים להיות בסגל הקבוצה.

בהתקפה יש כאב ראש לא פחות גדול. אני לא רואה גם את צ'יבוטה וגם את חוזז וכהן חוזרים ביחד.

מה דעתכם?

חוזז, צ'יבוטה אם ייקבל תעודת תושב קבע, ושניים מבין גלזר/ברסקי/פרץ את פרץ.

כאב ראש חיובי ודי יוצא דופן לקראת העונה הבאה.

כמו שכבר כתבו פה בעבר צריך לתת הזדמנות לפחות לשחקן אחד מהפרויקט של בית"ר/ראמלה תל אביב בשביל להראות לשחקני הנוער שמשתלם ללכת לשם ולא לברוח לכל מני רעננות למניהם.

וצ'יבוטה קל גם אם לא יקבל תושב קבע עד ספטמבר במיוחד עכשיו עם חוק השישה זרים באמת יצא לפועל

רק כדי לציין משהו בקשר למכבי ב' - ראיתי כמה משחקים שלהם, אז גלזר למשל הצטרף בינואר אם אני לא טועה, ואני חושב שהוא חייב להמשיך להשתפשף שם, כנ"ל ארמלי.

רוסלן ברסקי אחד השחקנים היותר טובים שם, קשר אמצע למי שלא מכיר. בנוי פחות טוב מפרץ את פרץ אבל יותר שולט במשחק. עבר כמה פציעות קשות וארוכות, ועכשיו הוא בן 24. אמנם הגיל בעייתי בשביל שיתן את הפריצה פתאום, אבל היו מקרים.

חוזז כהן וצ'יבוטה - לפחות אחד מהם צריך להיות כאן עונה הבאה, אשמח אם שניים מהם. שלושתם נתנו עונות בכורה טובות מאוד בכדורגל בוגרים אחרי שהראו את מה שהם יודעים בנוער.

מסכים איתך לגבי ארמלי, הוא צריך לשחק והרבה. למצוא את הסגנון שלו וללטש דברים במשחק שלו כדי שיגיע למכבי כמוצר מוגמר.

לגבי גלזר קצת פחות. אני חושב שהוא צריך לשחק כמה שיותר עם גל אלברמן ולהתאמן איתו כמה שיותר כשהוא בשיאו. ובכל מקרה אנחנו צריכים לקשר "גרזן" בנוסף לאלברמן בכל מקרה.

חוזז וצ'יבוטה כישראלי לרוטציה בכנפיים

הייתי שומר גם את אליאל פרץ כי בהשאלה עוד יהרסו אותו. הוא מבין את המשחק\תנועה ומנסה לשחק בנגיעה\מהר.

יונתן כהן חייב לקבל דקות, הוא לא יראה את זה במכבי בתפקיד שלו. כנ"ל גלזר. בעייתי.

רק כדי לציין משהו בקשר למכבי ב' - ראיתי כמה משחקים שלהם, אז גלזר למשל הצטרף בינואר אם אני לא טועה, ואני חושב שהוא חייב להמשיך להשתפשף שם, כנ"ל ארמלי.

רוסלן ברסקי אחד השחקנים היותר טובים שם, קשר אמצע למי שלא מכיר. בנוי פחות טוב מפרץ את פרץ אבל יותר שולט במשחק. עבר כמה פציעות קשות וארוכות, ועכשיו הוא בן 24. אמנם הגיל בעייתי בשביל שיתן את הפריצה פתאום, אבל היו מקרים.

חוזז כהן וצ'יבוטה - לפחות אחד מהם צריך להיות כאן עונה הבאה, אשמח אם שניים מהם. שלושתם נתנו עונות בכורה טובות מאוד בכדורגל בוגרים אחרי שהראו את מה שהם יודעים בנוער.

אני גם חושב שצריך להביא את ברסקי לרוטציה, זה לא יכול להזיק.

מה הבעיה בפריצה בגיל 24? מתי זהבי פרץ?

להפך, אלה שלא מסומנים ועובדים קשה בשביל להגיע לאנשהו הם אלה שיגיעו הכי רחוק.

אני לא חושב שברסקי שייך לנו. בכלל, העמדה הזו עמוסה העונה ותהיה גם בעונה הבאה. נוסא או זר אחד, אזולאי, פרצים...

מה הבעיה בפריצה בגיל 24? מתי זהבי פרץ?

להפך, אלה שלא מסומנים ועובדים קשה בשביל להגיע לאנשהו הם אלה שיגיעו הכי רחוק.

אני לא חושב שברסקי שייך לנו. בכלל, העמדה הזו עמוסה העונה ותהיה גם בעונה הבאה. נוסא או זר אחד, אזולאי, פרצים...

אני גם מאמין שאפשר לפרוץ מאוחר, אפשר לתת דוגמא את ארשאבין שפרץ רק בגיל 27-8. גיל 24 זה ללא ספק פחות או יותר הגיל שמבינים אם השחקן מוצלח או כישלון.

ד"א, זהבי כבש שער ניצחון במשחק אליפות בגיל 22 והוביל בגיל 23 את הקבוצה שלו לקמפיין אלופות לא רע כשהוא השחקן הכי טוב בקבוצה, כולל שערים נגד בנפיקה ומספרת אדירה נגד ליון בצרפת. אז הוא לא דוגמא טובה לשחקן שפרץ מאוחר...

כמו שאמרו פה זהבי כבש שער אליפות בגיל 22 וכיכב בליגת האלופות בגיל 23. בפועל הוא היה כוכב, גם אם לא התייחסו אליו ככזה.

אני חושב שרכישה כמו של שלומי אזולאי ב700 אלף יורו והיד עוד נטויה היא פשוט מאכזבת. פרץ ופרץ לא פחות טובים, קהת טוב בהרבה והפוטנציאל של ארמלי גם הוא גדול פי כמה.

• 2 weeks later...

מה טוב בזה, היה עדיף שישאר ברמלה או יחזור למכבי

הוא צריך עוד שנה התחשלות, עדיף בליגת העל ולא לאומית. חלוצים שיכולים לעזור לנו זה חלוצים בסגנון של בדש, לצד חלוץ זר ברמה שאני מקווה מאוד שיגיע.

הוא צריך עוד שנה התחשלות, עדיף בליגת העל ולא לאומית. חלוצים שיכולים לעזור לנו זה חלוצים בסגנון של בדש, לצד חלוץ זר ברמה שאני מקווה מאוד שיגיע.

אני בטוח שיגיע לשם עוד חלוץ בכיר יחסית והוא יהיה שחקן מחליף