Jump to content

השישייה על חיפה בראי ההיסטוריה

Omer

Recommended Posts

הניצחון הכי גדול שחווינו על חיפה בתקופת חיינו. רק מי שגדל במגרשים בתקופה ובאמת זוכר משהו מהחמישיות של תחילת ה-90 יכול להשוות למשהו אחר על ראסמי.

אפשר גם לומר בפה מלא שזה גם הניצחון הכי גדול שנחווה על חיפה בתקופת חיינו. חבל מאוד שערן ובן חיים הוחלפו, נכון שיש גמר לפנינו אבל פה מדובר בהיסטוריה שאפשר היה בכיף להגדיל אותה ל 7-8 חתיכות. וה-20 דקות הנוספות האלו לא זה מה שהיה הורג אותם לגמר אבל יאללה, לא נהיה חזירים.

כן. אני ברווח כולל של כ-2300 שקל העונה כולל ווינרים על באר שבע (חבל שלא התמדתי בזה יותר למרות היחסים הנמוכים) ועוד חבר חייב לי בקבוק וויסקי.

שנה שעברה ניצחנו 0-6 את רבעהגמר הראשון בגביע הטוטו (ה.פ"ת)

ב - 2011/12 ניצחנו 0-6 את גומלין הסיבוב השלישי במוקדמות האירופליג (ז'לייניזצ'אר הבוסנית)

גם המשחק שבעקבותיו נוסד השחקן ה- 12 היה 0-6 על צפרירים ברמת-גן (2001)

הרבה אוהדי חיפה טוענים שהתבוסה לא מזיזה להם והמצב בטבלה אתמול לא שינה כלום.

ואז מביאים כ״עקיצה״ את העשירייה שהם בכלל לא ראו.

כן. אני ברווח כולל של כ-2300 שקל העונה כולל ווינרים על באר שבע (חבל שלא התמדתי בזה יותר למרות היחסים הנמוכים) ועוד חבר חייב לי בקבוק וויסקי.

מנש פיצח את השיטה, קוראים לזה WIN WIN WIN כלומר רק אם הוא מנצח אז משלמים. ככה אי אפשר להפסיד :whistling: :whistling:

מנש פיצח את השיטה, קוראים לזה WIN WIN WIN כלומר רק אם הוא מנצח אז משלמים. ככה אי אפשר להפסיד :whistling: :whistling:

פיצח?

סך הכל לקח מה שעושים בהפועל כבר שנים וטיפה שידרג את זה.

ב - 2011/12 ניצחנו 0-6 את גומלין הסיבוב השלישי במוקדמות האירופליג (ז'לייניזצ'אר הבוסנית)

זכורה לי גם שישיה מול איזו קבוצה ליטאית (ז'לגיריס וילנה?) בגביע אופ"א בתחילת העשור הקודם. ברוך דגו כיכב באותו משחק.

הרבה אוהדי חיפה טוענים שהתבוסה לא מזיזה להם והמצב בטבלה אתמול לא שינה כלום.

ואז מביאים כ״עקיצה״ את העשירייה שהם בכלל לא ראו.

כי העשירייה שינתה משהו בטבלה...

כי העשירייה שינתה משהו בטבלה...

יותר מזה.

העשירייה הייתה לפני שלושים שנה אבל אם אתה מביא להם את העשירייה שלנו הם יגידו לך שזה היה מזמן.

מישהו מוכן לבדוק מה היו ההפסדים הכי גבוהים של חיפה ואיפה עומד ה6-0 הזה?

אם לא טעיתי בבדיקה אז:

זה הנצחון הכי גדול של מכבי על חיפה במשחקים בינהם בכל המסגרות מאז 1952, אז מכבי ניצחה 0-7.

זו התבוסה הכי גדולה של מכבי חיפה בכל המסגרות מאז 1963 (אלופות, אירופית, גביע UEFA, גביע אירופה למחזיקות, ליגה, גביע המדינה וטוטו), באותה שנה הפועל פ"ת ניצחה את חיפה 1-7.

השישיה הזאת תיזכר בגלל שהקופים באו לחגוג לנו על התחת , והיה להם על מה!

אבל שאתה מקבל שש ברשת זה פאטתי לחגוג, אפילו הם קלטו את זה בגול השלישי של ב"ש..

אפשר להגיד שהשחקנים עשו את הדבר הגאוני ביותר בשביל לא לתת להם לחגוג לנו בפנים

על צפרירים זה לא היה 6-2 בבלומפילד?

ה3 1 ב96 הכי גדול ללא ספק

ה-3:1 של 96' זה משהו אחר. זו לא השפלה כמו מה שהיה בשבת. ברור שזה היה נצחון גדול יותר (משחק העונה כולל היריבות האדירה שהייתה אז).

ה-3:1 של 96' זה משהו אחר. זו לא השפלה כמו מה שהיה בשבת. ברור שזה היה נצחון גדול יותר (משחק העונה כולל היריבות האדירה שהייתה אז).

מהמשחקים הזכורים לי ביותר, הקורה הימנית העקומה שקיבלה 2 גולים... ועוד השער של נמני.

בשנים הקרובות השישייה הזו תיזכר לא מעט.

לטווח יותר ארוך? אני ממש לא בטוח. יש תבוסות היסטוריות שנזכרות לעד משני סוגים. א: תוצאות חריגות ברמה היסטורית דוגמת ה 10-0 המחורבן שלהם ב: 5:0 שלהם בסימן חזרנו מחיפה עם הפנים בין הידיים, שזה היה נצחון משנה תודעה, לא רק בגלל התוצאה הגבוהה אלא בשל הכדורגל המוחץ והמסחרר דחיפה הציגה אז כששתי הקבוצות נאבקו ראש בראש על האליפות טכששתי הקבוצות היו טובות בצורה יוצאת דופן. אפשר לומר שלנצחון הזה יש חלק לא מבוטל ביצירת אתוס הכדורגל ההתקפי שהיה מנת חלקה של מכבי חיפה ושעדיין קבור אי שם אצל לא מעט אוהדים שלהם כאילו זה הדנא של המועדון שלהם.

מנגד קחו לדוגמה את ה 6:2 על באר שבע, משחק על כל הקופה, גמר גביע, תוצאה חריגה ללא שום ספק ו עדיין לא הפכה להיות תוצאת קאלט שמדובר בה לאורך עשרות שנים קדימה.

מה לא תוצאת קאלט? המשחק הכי מדהים שהיה לי בחיים (לא הייתי בדרבי זהבי).

בדרך לסמי ברדיו רק חפרו על הרכב הטלאים שלנו וכמה יתנו לנו בראש ופתאום להתפוצץ ככה בגמר הגביע....

בטח היסטורי ובטח לעשרות שנים קדימה...

הניצחון הכי גדול עליהם מאז אותו 3-1 מיתולוגי ללא ספק

היינו צריכים בעצם חייבים לשים עוד, אלו הרגעים שאתה צריך שמעון מזרחי על הספסל. לא הייתי מחליף את זהבי וטבח אלא אם כבר הייתי מוציא בלם, הייתה פה הזדמנות גדולה יותר מכל גביע שניקח.

מה לא תוצאת קאלט? המשחק הכי מדהים שהיה לי בחיים (לא הייתי בדרבי זהבי).

בדרך לסמי ברדיו רק חפרו על הרכב הטלאים שלנו וכמה יתנו לנו בראש ופתאום להתפוצץ ככה בגמר הגביע....

בטח היסטורי ובטח לעשרות שנים קדימה...

ה-6-2 זה המשחק הכי גדול של מכבי בהיסטוריה מבחינתי.

וגם במשחק האחרון של השחקן נגמר 6 הבעיה שקיבלנו 2 חח מהפועל חיפה