Jump to content

Recommended Posts

הרגשתי היום שאנחנו משחקים נגד כפר סבא במיוחד שהמטומטמים האלו ניסו לעקוץ אותנו עם באר שבע בזמן שהם חוטפים שש על הפנים

איזה קבוצה מרגשת. מנצחים את חיפה 6-0 בהליכה בזמן שבכלל שואלים את הקהל כמה כמה בבאר שבע.

שיחקנו משחק מדהים ובקלות רבה. פשוט לא באו לנו טוב בעין.
חולה על השחקנים האלו!!!

בדיעבד חבל שב"ש לא הבטיחה את האליפות בשבוע שעבר, אולי אז המשחק הזה היה מקבל את הכבוד הראוי לו.

זה לא רק התוצאה, זה הרצף של השערים. זה לראות שהדקה היא רק הדקה ה-66, ולא להחליט אם אתה רוצה שהיא לא תיגמר לעולם, להקפיא את הרגע הזה בזמן ולהתענג על מה שהולך פה, או להחזיר כדור מהר לאמצע כדי לשים עוד אחד. השישי ללא ספק היה מהשערים המאושרים שלי כאוהד מכבי.

הרג אותי שהיה מן יש עמום ומבוייש מהיציע שלהם בשלישי של ב"ש, איזה לוזרים.

א. חצי מהם כבר היו בחנייה

ב. לחצי השני נפל האסימון כמה פתאטיים הם - לחטוף 6 מהיריבה הכי גדולה בענייך ולשמוח מאליפות של קבוצה אחרת.

בדיעבד חבל שב"ש לא הבטיחה את האליפות בשבוע שעבר, אולי אז המשחק הזה היה מקבל את הכבוד הראוי לו.

זה לא רק התוצאה, זה הרצף של השערים. זה לראות שהדקה היא רק הדקה ה-66, ולא להחליט אם אתה רוצה שהיא לא תיגמר לעולם, להקפיא את הרגע הזה בזמן ולהתענג על מה שהולך פה, או להחזיר כדור מהר לאמצע כדי לשים עוד אחד. השישי ללא ספק היה מהשערים המאושרים שלי כאוהד מכבי.

המשחק הזה קצת מפוספס בפרספקטיבה ההיסטורית שלו...

בכל מחזור אחר באמצע השנה זה היה פאקינג טירוף וחגיגות... משהו כמו דרבי 4 0 בעונה של אוסקר....

נצחנו 6 0 וזה כאילו עובר מעל הראש...

אולי לאחר הגמר גביע נפנים ואם נזכה נחגוג את ה 6 0 אחרי הגמר גביע.

שום דבר

טוב מאוד שבש לא זכו שבוע שעבר, עוד שבוע שהם חזרו בוכים

המשחק הזה קצת מפוספס בפרספקטיבה ההיסטורית שלו...

בכל מחזור אחר באמצע השנה זה היה פאקינג טירוף וחגיגות... משהו כמו דרבי 4 0 בעונה של אוסקר....

נצחנו 6 0 וזה כאילו עובר מעל הראש...

אולי לאחר הגמר גביע נפנים ואם נזכה נחגוג את ה 6 0 אחרי הגמר גביע.

אחי הפסדת אליפות היום

אמנם אני גאה בקבוצה שלי ואוהב אותם יותר מתמיד

אבל כרגע קשה לי לחייך אפילו

זה יום עמוס מדי רגשית בשביל לעקל את זה.

אבל זאת תוצאה לא פחות היסטורית מהאליפות של ב"ש (לא בקטע של נחמה, בקטע אמיתי, של מספרים)

באמת חבל שבחלק גדול מהמשחק לא נהננו ממנו כי עוד הראש היה תקוע בטרנר.

זה משחק לפנתיאון.

ויותר חשוב, אומרים שכמו שאתה מסיים עונה ככה את תראה בעונה שלאחריה,

אני לא יודע כמה זה נכון (יש דוגמאות לכאן ולכאן האמת) אבל יש פה מסר מאוד עוצמתי.

כן, זה ברח לנו בדרך, אבל אנחנו פה ונשאר פה, דורסניים יותר מתמיד ולא נוריד את הראש בפני אף אחת.

אם לא טעיתי בבדיקה אז:

זה הנצחון הכי גדול של מכבי על חיפה במשחקים בינהם בכל המסגרות מאז 1952, אז מכבי ניצחה 0-7. (לעומת זאת ה10 היה ב88)

זו התבוסה הכי גדולה של מכבי חיפה בכל המסגרות מאז 1963 (אלופות, אירופית, גביע UEFA, גביע אירופה למחזיקות, ליגה, גביע המדינה וטוטו), באותה שנה הפועל פ"ת ניצחה את חיפה 1-7.

רק לשם חידוד 'התבוסה הגדולה ביותר':

0-6 זו תבוסה גדולה יותר מאשר 7-1

כמובן ואיך אפשר בלי להזכיר את הריאיוןן האלמותי ההוא של בנאדו עם הדס גרינברג

אחי הפסדת אליפות היום

אמנם אני גאה בקבוצה שלי ואוהב אותם יותר מתמיד

אבל כרגע קשה לי לחייך אפילו

אתה לא הפסדת אותה היום, אלא באיבודי הנקודות שלך בשבועות האחרונות, וגם בחודשים שלפני כן. לא היום.

אתה בהחלט יכול לחייך ולשמוח, ולהיות גאה באיך שמכבי סיימה את העונה בליגה.

עם כל הכבוד ל7-0 על ביתר, שאני בספק כמה מפה היו במשחק, היריבות עם חיפה זה בלבל אחר לגמרי

וזה ללא ספק הניצחון הכי משפיל שיצא לי להיות בו חלק

החלק הכי משפיל זה שהם לא נכנעו לתבוסה, הם המשיכו לשמוח לאיד על האליפות של באר שבע עד החמישי

בשישי הם כבר לא יכלו, היו עוד כמה מעטים (שאני ממש מרחם עליהם) שהמשיכו לשמוח לאיד

וזה רק מחזק את כמה שההשפל הזה יחקק ויזכר כאחד הרגיעם הספורטיוים הכי גדולים שעברתי כאוהד

למרות שלא לקחנו את האליפות היום הזה יזכר אצלי כאחד הרגעים הכי גדולים שחוויתי

בעיקר בגלל שהם באו לשמוח לאיד, והם פשוט לא ויתרו, גם ב5-0 הם לא רצו ללכת הביתה

אם ב6 הם לא היו הולכים הם היו מקבלים עוד עד שהם היו הולכים

פשוט פירקנו להם תתחת

השחקנים האלה לא יסכימו שיחגגו עליהם לאיד

הזיה מה שהיה היום

איך אפשר לשמוח לאיד

גם ב3-0 מול יריבה כל כך גדולה שלך

4-0

אשכרה שבאר שבע שמו את ה3

שכבר היה 6 לדעתי, הם צעקו שם יש כמו פסיכים

הם צריכים חונך פרח שם דחוף

השרמוטות האלה חשבו הם יחגגו עלינו, וואלה סיימנו את העונה הזו בראש מורם, רק לקנח בגביע.

בעשר אפס מרביתנו פה היינו זאטוטים או לא נולדנו, בחמש אפס המשפיל היינו ילדים ואת המשחק של אתמול כולנו לא נשכח עוד הרבה שנים

אל תתרשמו מהכמה מאות בודדות של אוהדי חיפה שנשארו עד לסיום, הם הגיעו באוטובוסים וחיכו לסיום המשחק לעלות עליו, אם הם באים עצמאית הם היו יוצאים הרבה יותר מוקדם.

המתיק לי בטירוף את אובדן האליפות, אם לאבד אליפות אז ככה. בניצחון מטורף על יריבה גדולה שלך.

אל תתרשמו מהכמה מאות בודדות של אוהדי חיפה שנשארו עד לסיום, הם הגיעו באוטובוסים וחיכו לסיום המשחק לעלות עליו, אם הם באים עצמאית הם היו יוצאים הרבה יותר מוקדם.

המתיק לי בטירוף את אובדן האליפות, אם לאבד אליפות אז ככה. בניצחון מטורף על יריבה גדולה שלך.

לא נשארו מאות אחרי שהם הפנימו שאכלו את השישי. בקושי כמה עשרות.

בעשר אפס מרביתנו פה היינו זאטוטים או לא נולדנו, בחמש אפס המשפיל היינו ילדים ואת המשחק של אתמול כולנו לא נשכח עוד הרבה שנים

יש לנו מזל גדול עם ה-10:0 והוא שבתקופה ההיא לפחות חצי ממשחקי המחזור לא היו מצולמים והמשחק ההוא לא צולם. לא רוצה לחשוב כמה היו חורשים אותו ביו טיוב אם היה מצולם.

6666666666666 היה יכול להיות עשר בקלות, דקה 70 הקופים כבר בדרך הביתה.

מישהו חשב שניקח אליפות עד אין קץ??

באר שבע נתנו עונה ענקית, ועם כל זה הם לקחו רק בשיניים, בעונה רגילה זה היה צריך להיעמר עם הפרש של 20 נק' מהמקום השני, היה להם קשה.

לפחות זכינו לתת 6:0 בראש לחיפה!! בגלל מה שמסביב עדיין לא מדברים על זה, שהכל ישקע התוצאה תהדהד! לדורות!

יש לנו מזל גדול עם ה-10:0 והוא שבתקופה ההיא לפחות חצי ממשחקי המחזור לא היו מצולמים והמשחק ההוא לא צולם. לא רוצה לחשוב כמה היו חורשים אותו ביו טיוב אם היה מצולם.

ראיתי תקציר של זה ביוטיוב לפני כמה שנים

נראה לי שרק הבוקר אני מתחיל לעכבל את מה שעשינו להם אתמול בערב.

זה היה ווחאד פיצוי שיזכר לדורות,

על כל השנים הרעות שלנו שבהן אכלנו מחיפה הפסדים ותבוסות על ימין ועל שמאל.

אני לא מתבייש לומר שרק מי שאהד את מכבי בעשר השנים הרעות שלנו,

שבהן חווינו את כל הבזיונות מול הקופיפים מהכרמל,יכול באמת להבין את משמעות התצוגה של אתמול.

תודה לך מכבי על ערב באמת בלתי נשכח.

נראה לי שרק הבוקר אני מתחיל לעכבל את מה שעשינו להם אתמול בערב.

זה היה ווחאד פיצוי שיזכר לדורות,

על כל השנים הרעות שלנו שבהן אכלנו מחיפה הפסדים ותבוסות על ימין ועל שמאל.

אני לא מתבייש לומר שרק מי שאהד את מכבי בעשר השנים הרעות שלנו,

שבהן חווינו את כל הבזיונות מול הקופיפים מהכרמל,יכול באמת להבין את משמעות התצוגה של אתמול.

תודה לך מכבי על ערב באמת בלתי נשכח.

אני זוכר בשנים האלו , עד ניר קלינגר שאיכשהו הכניס ווינריות בתחילת דרכו,

כל משחק גדול שהיה , במיוחד עם ניר לווין אבל גם לפניו כמובן , היינו מפסידים מראש.

הפועל + חיפה היו הפסדים ידועים מראש . איזו תקופה מסריחה , איכס.

מה הרצף שלנו מול חיפה? תנו סטטיסטיקה

אני יודע שחוץ מה- 2-2 לפני שנתיים בקריית אליעזר, הם כבר כמה שנים טובות לא מצליחים להבקיע יותר משער 1 במשחק נגדנו.