Jump to content

אמונה/ציפיות לשבת

itan17

Recommended Posts

כמעט כל תגובה אפשרית כאן בהקשר של שבת היא בסגנון של ״זה אבוד מראש״, ״הם יפתחו רגליים״ וכו'.
בגלל שהסיכוי נמוך ואתם מפחדים לפתח ציפיות ולהתאזב אז מוותרים מראש? אם אנחנו נבוא לבלומפילד בגישה כזו שאין סיכוי, זה ישפיע גם על הטירוף וההתלהבות של השחקנים שלנו.
כל עוד יש סיכוי ולו הקטן ביותר אנחנו צריכים להביא לבלומפילד את האנרגיות הטובות של האמונה שהכל אפשרי. גם אם לא, מה לעשות זה הכדורגל לפעמים מצפים ומתאכזבים.
בעונה כזו שהמזל שיחק תפקיד לא קטן, אנרגיות טובות ואמונה בטח מהצד שלנו זה משהו שהוא חובה.
ביום שבת תבואו בצהוב, לא עם ציפיות בשמיים אבל בהחלט מאמינים שהכל אפשרי. טירוף משריקת הפתיחה, בתקווה לגול מהיר שילחיץ אותם עוד יותר.
״על הניסים ועל הנפלאות...״

זה שאני בכלל לא רואה מצב שבש לא מנצחת את סכנין זה לא אמור להשפיע על האטרף שלי במשחק שלנו.

כן אני אהיה באטרף

כן אני אעודד לא משנה מה ואקווה לטוב

אבל בתוך תוכי אני לא מאמין שנקח את זה

זה לא קשור אחד לשני

זה שאני בכלל לא רואה מצב שבש לא מנצחת את סכנין זה לא אמור להשפיע על האטרף שלי במשחק שלנו.

כן אני אהיה באטרף

כן אני אעודד לא משנה מה ואקווה לטוב

אבל בתוך תוכי אני לא מאמין שנקח את זה

זה לא קשור אחד לשני

אצלך אולי זה לא קשור, אבל הרבה מאוד אוהדים שלא מאמינים לא יביאו את אותה רמת עידוד (ובוז כשהכדור אצל היריבה) כמו שהביאו לדוגמה במשחק מול ב״ש בבלומפילד, מה שיכול להשפיע באופן עקיף על המשחק שלנו והכי כואב יהיה (יותר מגול בדקות 80 + שלהם, חס וחלילה) זה שאנחנו לא ננצח וגם הם לא. יתרון 1:0 נזיל של ב״ש יכול להשפיע דרכנו ישירות על שחקני מכבי, דבר שהורגש היטב מדקה 78 מול רעננה.

מה שהיה מול רעננה לא נבע מהגול של בש ממש לא.

אני חושב שהמשחק מול רעננה היה המשחק הכי מתסכל שחוויתי. תסכל אותי לראות את מכבי משחקים טוב בכל ארבעת המשחקים האחרונים ופשוט קופאים מול השער פעם אחר פעם עם החמצות נוראיות. ועד שאתה כבר שם גול אחרי דקה אתה סופג. זה הוציא ממני את כל האוויר והתקווה ופשוט הייתי מתוסכל, כשאני זוכר שאמרו לי שבש עשתה 1-0 זה כבר לא עניין אותי.

מבחינתי העסק סגור, אני כבר התחלתי לעכל אחרי בש והבנתי וקיבלתי את זה לגמרי שמחאתי לקבוצה כפיים בתיקו מול רעננה כמין תודה על כל העונה. מבחינתי בש תהייה אמורה להיות אלופה בסוף השבוע ואם יקרה משו שונה זה יהיה טירוף ומבחינתי מאוד מפתיע.

יכול להיות שהעסק סגור, מאוד סביר אפילו. אישית לא התאוששתי מזה שלא ניצחנו את ב"ש במפגש הישיר!

מצד שני -- הרבה זמן לא התרגשתי ממשחק ככה. מה שגול מקרי של סכנין או אדום לב"ש יעשו.. וואו. וגם, גאה במכבי שבעונה כל כך עמוסה אנחנו מגיעים למחזור האחרון עם שבריר סיכוי.

יכול להיות שהעסק סגור, מאוד סביר אפילו. אישית לא התאוששתי מזה שלא ניצחנו את ב"ש במפגש הישיר!

מצד שני -- הרבה זמן לא התרגשתי ממשחק ככה. מה שגול מקרי של סכנין או אדום לב"ש יעשו.. וואו. וגם, גאה במכבי שבעונה כל כך עמוסה אנחנו מגיעים למחזור האחרון עם שבריר סיכוי.

לא יכולת לכתוב את זה טוב יותר.

כמה עוד אפשר לדבר על דבר שטרם קרה...

אני היחיד שבכלל לא מתעסק בזה? איזה טוב יכול לצאת מזה?

צריכים לנצח כי זה משחק, וזה נגד חיפה. End of story. כל השאר לא משנה בכלל.

הלוזריות היא לא של מי שלא מאמין במה שלא תלוי בו, היא של מי שחושב שלא נורא לא לנצח את הבני זונות האלה אם זה לא יביא אליפות.

צריכים לעשות את שלנו ולא לצפות לכלום.

הלוזריות היא לא של מי שלא מאמין במה שלא תלוי בו, היא של מי שחושב שלא נורא לא לנצח את הבני זונות האלה אם זה לא יביא אליפות.

מת שניקח אליפות

מודע לזה שרוב הסיכוים שזה לא יקרה

לא יודע מה לחשוב בקשר לגביע אבל חייב להודות שהוא מרגש הרבה פחות משנה שעברה

רק רוצה שהעונה הזו תיגמר כי היא הייתה מתישה בטירוף

כל יריבה אחרת מסכנין הייתה גורמת לי לאמונה וריגוש שיא אבל ברגע שזה הם זה אבוד לצערי

קבוצות כמו רעננה או בני יהודה והייתי מאמין שיש סיכוי.

קבוצות כמו רעננה או בני יהודה והייתי מאמין שיש סיכוי.

רעננה מול ב"ש במשחק האחרון בניהם הייתה היריבה הכי קלה שהייתה לב"ש העונה.

שטיות במיץ. דווקא כשאנחנו לא בלחץ קורים דברים טובים, יהיו אנרגיות מעולות ואין כמו לבוא ולתת 90 דקות אחרונות בליגה. אבל אני חושב שהציפיות האלה בכלל לא יתנו אפקט חיובי.

בערך 0 אמונה שזה יכול באמת לקרות

אבל יש בי תקווה עצומה שאלוהים אוהב קומדיה כי אליפות למכבי יהיה הכי מצחיק בארץ

כמה עוד אפשר לדבר על דבר שטרם קרה...

אני היחיד שבכלל לא מתעסק בזה? איזה טוב יכול לצאת מזה?

צריכים לנצח כי זה משחק, וזה נגד חיפה. End of story. כל השאר לא משנה בכלל.

ממש כך. מבחינתי נצחון על החיפה הוא המטרה, צריך להיפרד מבלומפילד עם נצחון. אתמול פגשתי פה ביפו אוהד הפועל שהוא גם מכר של אבוקסיס הוא אמר מה שידוע לנו.

הנוער של חיפה יבואו לפתוח לנו רגליים. צריך לנצח אותם עם או בלי אנרגיות מהקהל. זה לחלוטין לא תלוי בנו. פשוט לחכות לגזר הדין. במידה ובמהלך המשחק יהיו איתותים חיוביים מטרנר מהר מאוד כולם ישמעו על זה והאצטדיון כולו ידלק וזה כמובן יעבור לשחקנים.

הנוער של חיפה יבואו לפתוח לנו רגליים. צריך לנצח אותם עם או בלי אנרגיות מהקהל. זה לחלוטין לא תלוי בנו. פשוט לחכות לגזר הדין. במידה ובמהלך המשחק יהיו איתותים חיוביים מטרנר מהר מאוד כולם ישמעו על זה והאצטדיון כולו ידלק וזה כמובן יעבור לשחקנים.

ה"נוער של חיפה" ( ורמוט,קריאף,אולי גם אלירן עטר. זה נוער ? ) יבוא לעשות בונקר שלא יבייש את אתלטיקו מדריד , השנאה שלהם כלפינו מחייבת אותם לבוא במטרה לפגוע בנו בכל משחק , שזה ליגיטימי וכך אני מצפה גם מבית סכנין לעשות רק שזה לא יקרה.

להזכירך, חיפה לא קיבלו צהובים מכוונים כדי לעזור לנו ( למעשה הם היו בטוחים,בדיוק כמונו , שהסיפור בליגה כבר גמור ) אלא כדי לשמור אותם לגמר גביע כדי שהם יוכלו לשחק...נגדנו .

אגב כולם ממהרים לשכוח את ה"חיבור המיוחד" שיש בין חיפה לב"ש העונה, נראה לך שחיפה יתנו לנו את הנקודות? הם הולכים להלחם עם השיניים.

אז להשוות בין חיפה , שניסתה "לדפוק אותנו" ולשמור שחקנים לגמר גביע מולנו על חשבון משחק ליגה שחשבה שאין לו שום משמעות מולנו ( למרבה המזל וההפתעה ) , כאשר ידוע מראש שהם יבואו להוציא מאיתנו את המיץ,

לבין בית סכנין שתבוא לתת לב"ש את המשחק זה פשוט לא רציני .

הנוער של חיפה יבואו לפתוח לנו רגליים. צריך לנצח אותם עם או בלי אנרגיות מהקהל.

טאווטחה חבשי קינן משומר

פירס קריאף מויאל

עזרא ורמוט הירש/גוזלן

שום נוער ושום יבואו לפתוח רגליים. אם כבר יבואו משוחררים מלחץ...

טאווטחה חבשי קינן משומר

פירס קריאף מויאל

עזרא ורמוט הירש/גוזלן

שום נוער ושום יבואו לפתוח רגליים. אם כבר יבואו משוחררים מלחץ...

בדיוק.

תוסיף לזה את אלירן עטר שמנסים להכשיר אותו ועוד יכול להיות שישחק,

תוסיף לזה את האחווה שלהם עם ב"ש, שהם לגמרי תפסו את הצד של ב"ש במאבק על התואר, את השנאה העמוקה שלהם כלפינו ,

הם באים לעשות לנו את המוות במשחק, שזה בסדר וליגיטימי ,כל עוד סכנין תבוא לעשות את זה לב"ש. מה שלצערי לא יקרה.