Jump to content

שישה זרים בסגל

Recommended Posts

לא נראה לי שכל אלה שרוצים את קרלוס כזר ה- 6 הבינו את הקונספט.

אם קרלוס זר 6 אז אז צריך להביא עוד בלם זר להיות בלם פותח,

מה עוזר לנו בלם זר מתבגר על הספסל בהתחשב בעובדה שברוב המוחלט של המשחקים לא מכניסים בלם מחליף,

ונגיד שקרלוס בלם מחליף וטיבי נפצע, מי נכנס במקומו? נושיב עוד בלם ישראלי על הספסל רק בשביל זה?

הזר ה-6 חייב להיות שחקן כנף/חלוץ. בעמדות האלה רוב החילופים וכך מכבי יוכלו לנצל את הזר ה-6.

מישהו כמו צ'יבוטה או רוקאביצה יכולים להיות הזר ה-6 הכי יעילים למכבי.

לא נראה לי שהבנת אתה את הקונספט. קרלוס נשאר, קבל את זה כעובדה. ואם כבר הוא נשאר, לפחות שיהיה מקום לעוד 5 זרים ולא 4.

באידיאל, היו מביאים במקומו בלם זר והזר השישי היה איזה פוטנציאל התקפי. בפועל, קרלוס נשאר לא משנה מה. אז עדיף ככה.

לא יאומן כמה אתם עיוורים. הבלם הכי טוב בסגל ? מזמן כבר לא..לא צוחק אני אישית לוקח גם את טבח לפניו,וטיבי לא רואה אותו בכלל.

זה לא חוכמה שכל כדור שמתקרב אליך אתה מרחיק לחוץ,ואתה עוצר שחקן 90% רק עם עבירה.

בשביל מה סוייר טורח ועושה סיכומים ? כנסו לשם תעקבו משחק משחק,תחזרו ותגידו לי כמה הוא הבלם הכי טוב שלנו. או שאולי גם סוייר לא אובייקטיבי ?

בסיכום כללי של העונה, קרלוס הוא הבלם הכי יציב שיש לנו. בנקודות מטיבי ובנוק אאוט מטב״ח.

וסוייר אובייקטיבי בערך כמו שאבוקסיס אוהד מכבי. לא משנה כמה טיבי ימכור אותנו במסירות רשלניות וסגירות רעות הוא יכתוב שהיה טוב.

אם אתה מסתמך על הסיכומים של סוייר בקביעת מצטיינים, צר לי לומר לך, אבל אתה בבעיה.

לא נראה לי שכל אלה שרוצים את קרלוס כזר ה- 6 הבינו את הקונספט.

אם קרלוס זר 6 אז אז צריך להביא עוד בלם זר להיות בלם פותח,

מה עוזר לנו בלם זר מתבגר על הספסל בהתחשב בעובדה שברוב המוחלט של המשחקים לא מכניסים בלם מחליף,

ונגיד שקרלוס בלם מחליף וטיבי נפצע, מי נכנס במקומו? נושיב עוד בלם ישראלי על הספסל רק בשביל זה?

הזר ה-6 חייב להיות שחקן כנף/חלוץ. בעמדות האלה רוב החילופים וכך מכבי יוכלו לנצל את הזר ה-6.

מישהו כמו צ'יבוטה או רוקאביצה יכולים להיות הזר ה-6 הכי יעילים למכבי.

לפי הלך הרוח ולפי מה שעולה מהתקשורת, נראה שמכבי מחפשת שחקן הגנה זר עם רגל שמאל טובה. הפולני שוואלה פירסמו לגביו הוא כזה, שחקן שיודע לתמוך בהגנה אך חזק יותר בהיבט ההגנתי, מהיר עם רגל שמאל. לדעתי, המטרה היא להציב את אוצו שחקן כמגן שמאלי. בשיטה הנוכחית של מכבי, כשמכבי תוקפת, המגן השמאלי הופך לבלם שלישי ודסה הופך לקיצוני ימני. הפולני ההוא תפור על זה ונראה שזה סוג השחקן שמחפשים.

עכשיו, אם ההשערה שלי נכונה, ישארו לנו בסגל 3 הבלמים טב"ח, טיבי (הלוואי שישאר) וגרסיה.בניגוד להרבה כאן, אני חושב שזה דאדר בלמים טוב. בכל מקרה אפשר יהיה להציב את הפולני (או שחקן בסגנונו) לבלם או את עמב"ה לבלם.

בקיצור, זה סגל הגנתי מספיק טוב ומגוון לדעתי.

ואם זה אכן כך, בהגנה יהיו 3 זרים: מגן שמאלי/בלם זר, גרסיה ושוער זר. בקישור: זר אחד, כנראה מדוניאנין.

בהתקפה אני מקווה שיגיע זר על (כי זה באמת עקב אכילס שלנו בליגה, סקורר רציני) וכך הזר השישי "על הספסל" יהיה בעצם ציבוטה, עד שהוא יקבל את תעודת תושב הקבע ואז בינואר יפתח לך מקום לזר נוסף.

עם כל האהבה לקרלוס מכבי חייבת להשתדרג

תראו את באר שבע כל זר בינגו

הובאן

וואקמה

אוגו

מכבי חייבת להביא את קנגוואה מרעננה שחקן אש

אני מקווה שרוקאביציה ייארז בסרט מתנה אחרי המשחק מחר ומאוויס מצא דירה בתל אביב. שניהם צריכים להיות כאן כבר מאתמול.

• 2 weeks later...

אין רוב בהתאחדות. חבורה של אפסים מנהלים לנו את הכדורגל

הקבוצות אשכרה צריכות לשכנע את עיני,נתונים לחסדו של בנאדם חסר מושג והבנה בסיסית,ככה זה שדמות מבובה של לילה מנהלת את הכדורגל, צריך לשכנע את הדביל הזה שזה טוב לקבוצות הישראליות שמתחרות באירופה.

זה מה שקורה שאין קשר בין ראשי ההתאחדות לכדורגל. הכדורגל שלנו פשוט לא יגיע לשום מקום שימשיכו לספר את האגדה שזה פוגע בשחקנים הצעירים הכל כך מוכשרים שיש לנו.

הפרסום בוואן הקפיץ אתכם?

זה ידוע מיום ההחלטה.

עוד לא ישבו על זה בכלל. בטח לא בשבת בצהריים.

הפרסום בוואן הקפיץ אתכם?

זה ידוע מיום ההחלטה.

עוד לא ישבו על זה בכלל. בטח לא בשבת בצהריים.

וזה פשוט בושה שעוד שבועיים קבוצות מתחילות את מחנה האימונים שלהם ולא יודעות איך להתקדם מבחינת הרכש של הזרים

אם ההתאחדות מתנגדת, ראשי הקבוצות צריכים להתנתק ממנה, גם במחיר של הדחה מאירופה העונה.

הליגה שייכת לקבוצות שמשקיעות כסף ולא להתאחדות שעושה קומבינות.

ככה זה כשמביאים עסקנים לנהל כאן את הכדורגל

לא פלא שאדם כמו עיני יעדיף חמישה זרים ו"לדאוג" לכדורגלן הישראלי. הוא חושב שהוא עדיין בהסתדרות

בספורט ידיעות הבוקר מדווח כי אין רוב בהתאחדות להחלטה ובכל מקרה לא עומדת על סדר היום לקראת כינוס שעורכת ההתאחדות השבוע.

או בקיצור - אולי בעוד שנתיים.

בספורט ידיעות הבוקר מדווח כי אין רוב בהתאחדות להחלטה ובכל מקרה לא עומדת על סדר היום לקראת כינוס שעורכת ההתאחדות השבוע.

או בקיצור - אולי בעוד שנתיים.

הכי מעניין אותי איך אלונה המוצצת לא עושה "משו" כדי לזרז את החוק הזה שמשרת אותה ..

יופי ככה מתקדמים לליגות הגבוהות באירופה

ככה נמשיך להיות מדינה קטנה ובלי כלום

בכל המדינות האירופאיות כבר נכנסו לאיחוד האירופאי ואין להם שום הגבלות

אפילו בקפריסין יש אפשרות להביא יוונים וטורקים ואין הגבלות זרים

כאן כל שחקן שהוא אפילו יהודי או נשוי ליהודיה יחשב זר ואפשר רק 5

אי אפשר להגיע לכלום ונמשיך להיות מאחורה

התשתיות פה גרועות, לא יוצא דור מוכשר

אז איך הליגה תתקדם?

יופי ככה מתקדמים לליגות הגבוהות באירופה

ככה נמשיך להיות מדינה קטנה ובלי כלום

בכל המדינות האירופאיות כבר נכנסו לאיחוד האירופאי ואין להם שום הגבלות

אפילו בקפריסין יש אפשרות להביא יוונים וטורקים ואין הגבלות זרים

כאן כל שחקן שהוא אפילו יהודי או נשוי ליהודיה יחשב זר ואפשר רק 5

אי אפשר להגיע לכלום ונמשיך להיות מאחורה

התשתיות פה גרועות, לא יוצא דור מוכשר

אז איך הליגה תתקדם?

מילא, לפחות תגידו החוק לא עבר.

מתי מתכוונים לכנס את הדיון? בספטמבר?

אשכרה דוחים את זה כדי שיגמר החלון וקבוצות לא יביאו 6 זרים וככה ההחלטה תפסל בעצמה.

האמת שהחוק הזה ממש גרוע ואני מעדיף אפילו שלא יתקבל. זר אחד על הספסל? איזה זר יגיע בידיעה שהוא לא להרכב? רק זר בינוני או מחליף סטייל קרלוס.

וגם אם כן זה דפוק, נגיד קרלוס זר שישי, נפצע טיבי מה עושים? מגן זר כזר שישי, דסה נפצע אז מה עושים?

זה מגביל אותך בחילופים. או 6 זרים בהרכב או להשאיר את ה5. החוק הזה רק יעשה בעיות

האמת שהחוק הזה ממש גרוע ואני מעדיף אפילו שלא יתקבל. זר אחד על הספסל? איזה זר יגיע בידיעה שהוא לא להרכב? רק זר בינוני או מחליף סטייל קרלוס.

וגם אם כן זה דפוק, נגיד קרלוס זר שישי, נפצע טיבי מה עושים? מגן זר כזר שישי, דסה נפצע אז מה עושים?

זר צעיר או שוער זר מחליף...

העיקר לפגוע בסטטוס קוו הזה. מסכים שהמתווה לא אידיאלי אבל אפילו את המינימום הזה מטרפדים.