Jump to content

האם התסריט יהיה דומה?

Recommended Posts

הפרומו של ספורט 1 מעולה (היה גם בחדשות הספורט פרומו עם השוואות בין מקרה 2010 לעונה)

איזה?

רן קדוש יקבל מענק כספי אם ישמור על שער נקי.

גם מקצועית אם פחות טוב מקנדיל, אני פשוט לא יכול לראות את קנדיל הבזבזן זמן הזה. אחד השוערים המאוסים.

סכנין תכבוש ראשונה לדעתי, תראה שנלחמה ואז תתן לבאר שבע לחזור. השאלה אם באר שבע מספיק ווינרים כדי לקחת את זה או שלוזרים שיבעטו בגמל.

אני בשוק כמה קווי דמיון יש בין היום לבין 2010, זה פסיכי לא פחות מהתסריט עצמו, אין סיכוי אבל לשחזור.

אני בשוק כמה קווי דמיון יש בין היום לבין 2010, זה פסיכי לא פחות מהתסריט עצמו, אין סיכוי אבל לשחזור.

הייתה בוואלה כתבה שהראו בה את כל הפעמים שהאליפות הוכרעה במחזור האחרון

אספתי את כל הפעמים שערב המחזור לקבוצה המובילה היה יתרון של 2 שערים על המקום השני - זה קרה 10 פעמים.

9 פעמים המוליכה ערב המחזור סיימה עם אליפות, כשההפרש נע בין 1 ל 5 נק' בסיום (זאת אומרת שבאף אחד מ 9 הפעמים האלה לא קרה שהמוליכה סיימה בתיקו והשנייה ניצחה)

פעם אחת רק הקבוצה מהמקום השני לקחה אליפות, וזה כמובן המקרה האחרון, הפועל ב 2010 עם ערן זהבי.

אגב מסתבר שבמחזור האחרון ב76' ב"ש הפסידה בבית ובזכות ניצחון שלנו (מכבי הייתה קבוצת תחתית) על בית"ר ירושלים, ב"ש זכתה באליפות.

הרגע ראיתי תקציר משולב של המחזור ההוא.

הפועל שמו גול דקה 4, אני בטוח שזה הלחיץ את חיפה.

חובה גול עד דקה 20, לעשות את שלנו על הצד הכי טוב.

תאמינו!

הייתה בוואלה כתבה שהראו בה את כל הפעמים שהאליפות הוכרעה במחזור האחרון

אספתי את כל הפעמים שערב המחזור לקבוצה המובילה היה יתרון של 2 שערים על המקום השני - זה קרה 10 פעמים.

9 פעמים המוליכה ערב המחזור סיימה עם אליפות, כשההפרש נע בין 1 ל 5 נק' בסיום (זאת אומרת שבאף אחד מ 9 הפעמים האלה לא קרה שהמוליכה סיימה בתיקו והשנייה ניצחה)

פעם אחת רק הקבוצה מהמקום השני לקחה אליפות, וזה כמובן המקרה האחרון, הפועל ב 2010 עם ערן זהבי.

הכל טוב ויפה, רק קח בחשבון דבר אחד - כמעט כל המקרים שם בהם היה 2 הפרש ערב המחזור האחרון הם בתקופת ה-2 נק' לנצחון.

את הכתבה כתב חסר מושג אחד, אנוכי

:)

ואם נעשה את זה מסודר - 22 עונות עד היום הן עונות בהן האליפות לא הוכרעה עד המחזור האחרון מבחינה רשמית. 18 פעמים הראשונה ערב המחזור האחרון לקחה גם את התואר.

מי שפספסו היו:

60- אנחנו , אחרי הפסד ביתי להפועל חיפה

65- הפועל אחרי הפסד חוץ בקופסא

86- חיפה אחרי הפסד חוץ בבלומפילד להפועל

10- חיפה אחרי התיקו שלהם מול בני יהודה והנצ' של הפועל בטדי

זה כל כך דומה, כל כך הרבה שמות מאותו ערב גם יהיו היום..

טיבי, יצחקי וריקן פתחו אצל ביתר במשחק מול הפועל, על זהבי אין מה להוסיף.

אבוקסיס היה העוזר של גוטמן.

גילי ורמוט כבש באותו משחק והיום משחק מולנו.

רן קדוש (באמא שלך רן, באמא שלך).

אפילו ראדי שיחק באותה תקופה בבני יהודה והיום אני מקווה ששוב ייקח חלק במשחק שממנו לא תצא אלופה

דקל קינן שאני מקווה שיזכה לראות היום חגיגות אליפות ולא יעלה בדעתו לכתוב "פעם ב40 שנה, ברכות"

אני מנסה להיות אופטימי כי הייתי ככה גם אחרי התיקו עם רעננה, אם אתם שואלים אותי אז אבוקסיס בן זונה גדול ואני לא יכול לסמוך עליו.

ולזכור שלפני שאנחנו צריכים נס בטרנר אנחנו צריכים לעשות את העבודה מול הכימיקלים האלה..

את אבוקסיס אני אקלל ואאחל למותו גם במקרה שסכנין יעשו את העבודה כי הוא בן זונה גדול ואליפות לא תשנה את זה (טוב אולי רק לכמה שעות)

תגיעו מוקדם היום, תדחפו מההתחלה, ככל שנכבוש יותר מוקדם נשמע עד בלומפילד את דפיקות הלב של אוהדי ב''ש, וגם במקרה שחס וחלילה לא נזכה בתואר ואולי אפילו נפשל ביחד עם ב''ש ולא ננצח תדחפו את הקבוצה כי ביום שלישי יש לנו עוד תואר לקחת.

שיגיע כבר, שייגמר כבר נמאס לי לחכות לזה