Jump to content

משחק הפרידה מבלומפילד

דקסטר

Recommended Posts

רכבות הרים של רגשות עברנו באיצטדיון הזה, בבית שלנו.

השפלות, אליפויות, עצב, אושר שאין לתאר, אכזבות על גבי אכזבות, שמחה, הדרבי הגדול בהיסטוריה (וגם ה3-2 של ערן ;)), עצבים, אדישות עצומה, הרגל,

חברויות, אהבה, משפחות, ריבים, צחוקים, מטוסי נייר, אבוקות, עונשים, חולצות שחורות, טירוף, תקווה, הכל.

ביום שבת הקרוב, החבורה הצהובה-כחולה המופלאה שלנו תעלה לדשא של בלומפילד בפעם האחרונה ל3 שנים הקרובות (כולנו יודעים שזה יהיה יותר).

יש עוד מספיק זמן לדבר ולכתוב על המשחק עצמו, על מה יקרה או לא במשחק המקביל ואם אנחנו בכלל נעשה את העבודה שלנו אבל -

קודם כל, כמו אתמול בטדי, אני מגיע להגיד תודה על עונת-ליגה אדירה של אחת הקבוצות הגדולות והמרגשות של המועדון שלנו אי פעם.

ותודה ענקית ופרידה זמנית מהאיצטדיון שלי, מהבית שלי.

תודה שער 11, תודה בלומפילד :wubyellow3:

12909421_1082614578443244_68942730566097

סתם שאלה. זה סופי שמשחקים החל משנה הבאה בנתניה?

אין מצב שפתאום יגידו שהשיפוץ בבלומפילד נדחה (לא כזה מופרך) ובעצם ממשיכים לשחק בבלומפילד לבינתיים?

החלום שלי שאחרי השיפוץ יעבירו את החור מ11 לבין 7 ל8

וכאן המקום לשאול מה באמת יקרה לשער 11 ולחור המזויין שלו?

אם יעשו עוד קומה למעלה שהיא נפרדת מהקומה למטה, אז הזה לא כזה נורא כי הארגון יישב למעלה.

אבל אם לא, יש סיכוי שיעבירו אותו למקום אחר, ימלאו אותו מחדש בכיסאות?

בבקשה לענות לעניין ולא לצחוק על זה, זה באמת מעניין אותי מה אנשים כאן חושבים על זה.

מה התוכניות בכלל ומה אנחנו אמורים לקבל עוד 3 שנים?

מישהו יודע?

לא מתחייב על זה אבל בקווים כלליים:

השלמה של "הקערה" מעל יציעים 10-11 ו-4-5, מה שיוסיף לבלומפילד עוד 3,000 מקומות בערך (לפי חישובי העירייה יש בבלומפילד תכולה של 14,600 מקומות, מה שיביא את האיצטדיון אל סף 18,000 אלף מקומות.

לאחר מכן יוסר הגג מעל יציעים 2-1-13, תבוצע הארכת היציע בצורתו המקורית, מעל 2-1-13 וגם מעל יציעי 7-8, תוך כדי שההפרדה בין יציעי 7-8 אמורה להיעלם ותתמלא גם היא במושבים. לגבי ההגדלה הזאת יש מחלוקת: עד כמה ניתן "לסחוט" את הארכת היציעים הקיימים מבלי להוסיף עוד קומה. המספרים מדברים על בין 24-28 אלף איש.

בסיום השיפוץ יהיה גג שיותר מזכיר את נתניה מאשר את המושבה מעל 7-8 ו-2-1-13.

לא מתחייב על זה אבל בקווים כלליים:

השלמה של "הקערה" מעל יציעים 10-11 ו-4-5, מה שיוסיף לבלומפילד עוד 3,000 מקומות בערך (לפי חישובי העירייה יש בבלומפילד תכולה של 14,600 מקומות, מה שיביא את האיצטדיון אל סף 18,000 אלף מקומות.

לאחר מכן יוסר הגג מעל יציעים 2-1-13, תבוצע הארכת היציע בצורתו המקורית, מעל 2-1-13 וגם מעל יציעי 7-8, תוך כדי שההפרדה בין יציעי 7-8 אמורה להיעלם ותתמלא גם היא במושבים. לגבי ההגדלה הזאת יש מחלוקת: עד כמה ניתן "לסחוט" את הארכת היציעים הקיימים מבלי להוסיף עוד קומה. המספרים מדברים על בין 24-28 אלף איש.

בסיום השיפוץ יהיה גג שיותר מזכיר את נתניה מאשר את המושבה מעל 7-8 ו-2-1-13.

מה עם החור ב11 ינעל ישו?

מה זה הגג המחורבן הזה? תסגרו כבר את כל האצטדיון.

חוץ מזה שכשיירד גשם הולך להיות חור באמצע וכולם יצטופפו מתחת למעט הגג שנקבל.

3 שנים ואין אפילו גג ? הם עושים צחוק ?

אני לא מבין לאיפה נעלם הגג מהתכנון המקורי ?

djmywxoummuz.jpg

זה היה מאוד הפועל מצידך למחוק את הקהל שלהם בצייר