Jump to content

גילי מוסינזון הומו

Eli basa

Recommended Posts

יוסי אבוקסיס של הכדורסל יצא היום מהארון , מתי אבוקסיס של הכדורגל יעשה את זה?

לא שיש משהו רע בזה, מי שרוצה שיהיה לו בכיף כמובן

כדורסלן העבר שיתף בפוסט אמיץ בפייסבוק את נטיותיו המיניות: "לקח לי הרבה שנים להבין שאני אחלה. תשאלו את המאמנים, יושבי הראש והקהל למה ספורטאים מקצוענים לא יוצאים מהארון. חייבת להיות משאית של ספורטאים במצעד הגאווה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4802628,00.html

גורמים בספורט הישראלי מגיבים לידיעה :

פיני גרשון בתגובה : " תמיד אמרתי שהוא חדיר בהגנה "
ארז אדלשטיין : " עכשיו אני מבין למה הוא תמיד התעקש לשמור אישית ולא אזורית "

סימי ריגר : " תמיד חשבתי שיותם הלפרין יצא ראשון מהארון . מפתיע "

רון קופמן : " ביג דיל. כשיתגלה שהיה שחקן סטרייט בהפועל ת"א, זאת תהיה ידיעה "

אני רק מניח את זה פה . ברשותכם

https://youtu.be/OCo3VtOX-f0?t=1m38s

* לא שיש משהו רע בלהיות הומו . בכיף אני מפרגן . זה פשוט שיש משהו מאד רע בלהיות...גילי מוסינזון

איזה ריגשי ...

לא צריך להסחף גם עם הפוליטקלי קורקט ,

הדגשתי כמה פעמים שהבדיחה היא עליו ספציפית ולא על הנטייה בכללותה .

אתה אומר שלא מפתיע שמישהו מהפועל הומו כאילו שכן יש בזה משהו רע, איך זה סתם הומור ולא באמת אמירה הומופובית? אין אוהדי מכבי הומואים?

אני אמרתי שזה לא בסדר ? זה בדיוק ההפך ממה שאמרתי . כנראה שלהדגיש ב-BOLD בכל הודעה בנושא הזה עד כה , שזה בצחוק ואין שום בעיה עם נטיות כאלו ואחרות , לא מספיק ברור. ( כולל בכותרת של הנושא עצמו אגב ) .

אז לכל מי שקם על הצד על הקם הרציני , שנתקע לו הצחוק , או הצביעות ( זה בסדר לצחוק על תימנים , יהודים, ערבים , בת ימים, דרומיים, ג'ינג'ים , אתיופים ועוד ועוד ועוד , אבל אסור לצחוק על זה . מסתבר . שלא נדבר על כך שלשיר במשחקים " X ההומו " , במטרה מוצהרת לפגוע בו ולהעליב אותו ולהשתמש במילה הזאת בתור עלבון , שזה עובדתית הופך את אותה מילה למשהו שהיא לא בסדר , הרי משתמשים בה להעליב אדם - זה מה שלא בסדר, אם כבר, ולא נושא סטירי ) או שהוא סתם סובל מצדקנות יתרה ,

זה כולה נושא הומוריסטי על ההודעה של מוסינזון . שהוא א. אדם שנוא שהביא את זה על עצמו ב. הוא אדם צבעוני מאוד .

אי אפשר שלא להשחיל לו כמה קטנות ( סליחה על משחק המילים ) אחרי ההודעה הצבעונית שלו ( שספק אם קראתם ) .

זה ברוח טובה , תשתחררו . די להיות כבדים :thumbs:

קראתם את הפוסט שלו בפייסבוק?

הבן אדם לא יודע לכתוב. והוא בן של!!!

כושל בן כושל.

בכל מקרה, הגיע הזמן. חבל שלא יצא עוד קודם, זה בטח פגע לו בחיים.

ברגע שקיבלת זין לתחת אתה הומו...

אם נכנס שניה לדיון רציני אז לא- גם אם קיבלת זין לתחת זה לא אומר שאתה הומו, אתה עדיין יכול להיות בי-סקסואל גם אם אתה מקבל זין לתחת מפעם לפעם....

אם נכנס שניה לדיון רציני אז לא- גם אם קיבלת זין לתחת זה לא אומר שאתה הומו, אתה עדיין יכול להיות בי-סקסואל גם אם אתה מקבל זין לתחת מפעם לפעם....

תגובות כמו שלו לא שוות התייחסות, חבל על המאמץ שלך.

יותר מזה, בניגוד למיתוס, פגשתי גם הומואים שהודו בפניי שהם נגעלים ממין אנאלי, מאותה סיבה שהרבה סטרייטים נגעלים. ובכלל הבנתי שבניגוד למיתוס, לא חסר הומואים שפשוט לא לוקחים חלק במין אנאלי. אז מה הם עושים? דברים אחרים. כמו שלסביות מסתדרות.

המצחיק הוא שהוא חושב שזה מעניין למישהו את התחת (תרתי משמע). מצידי שיהיה קרפדה האדום הבן זונה הזה

זה מעניין מאוד מבחינה כללית של עולם הספורט ולאו דווקא מבחינה אישית של גילי מוסינזון. זה גם דיי משתמע כמעט מכל שורה בפוסט שלו. הוא לא עשה את זה כי חשוב לו שדקל מפורום השחקן ה-12 יידע שהוא אוהב למצוץ זין, הוא עשה את זה כי חשוב לו ששחקנים אחרים יקבלו ביטחון לצאת מהארון ולהסביר להם שזה בסדר גמור.

לא שאני חושב שזה ישנה משהו ברמה הבסיסית כי זה משהו שמושרש מדי בספורט שלנו (ושל שאר העולם), אבל וואלה - סטטיסטית יש לך (כנראה) לא מעט ספורטאים שפשוט מפחדים להיחשף בסביבה שבה הנטייה המינית שלהם היא עדיין מושא ללעג על בסיס יומי באימונים ובמשחקים. ובכל זאת, אם איכשהו מוסינזון השפיע על כמה ספורטאים אחרים בחשיפה שלו, אז הוא עשה את שלו.

זה מעניין מאוד מבחינה כללית של עולם הספורט ולאו דווקא מבחינה אישית של גילי מוסינזון. זה גם דיי משתמע כמעט מכל שורה בפוסט שלו. הוא לא עשה את זה כי חשוב לו שדקל מפורום השחקן ה-12 יידע שהוא אוהב למצוץ זין, הוא עשה את זה כי חשוב לו ששחקנים אחרים יקבלו ביטחון לצאת מהארון ולהסביר להם שזה בסדר גמור.

לא שאני חושב שזה ישנה משהו ברמה הבסיסית כי זה משהו שמושרש מדי בספורט שלנו (ושל שאר העולם), אבל וואלה - סטטיסטית יש לך (כנראה) לא מעט ספורטאים שפשוט מפחדים להיחשף בסביבה שבה הנטייה המינית שלהם היא עדיין מושא ללעג על בסיס יומי באימונים ובמשחקים. ובכל זאת, אם איכשהו מוסינזון השפיע על כמה ספורטאים אחרים בחשיפה שלו, אז הוא עשה את שלו.

אני חושב שזה כן ישתנה. לפני שנה יצא מהארון פעם ראשונה שחקן אמריקאי (פוטבול נראה לי) פעיל. פעם ראשונה ששחקן פעיל יוצא מהארון.

בארץ יצא מהארון העונה שופט כדורסל (והאמת שזה עבר באדישות מוחלטת).

דברים משתנים. לאט, אבל הם משתנים.

חתול, לפני שנתיים (או שנה שעברה? לא זוכר בדיוק) יצא מהארון שחקן NBA פעיל, ג'ייסון קולינס, לא יודע לגבי הפוטבול.