Jump to content

הפסד ותיקו

Recommended Posts

הכל טוב ויפה וכולכם צודקים, על החוסר ספורטיביות ועל למי "מגיע", אבל מה הבעיה לחכות עם זה לעוד שבוע/שבועיים?!

לא מצליח להבין את זה..

חוסר אמונה ופאסיביות מחסלות את הסיכוי הקטן שעדיין קיים (אני מדבר על השחקנים, וליציעים יש חלק חשוב..)

בני יהודה שאמרו עליה שהיא תעדיף את חיפה ותתן לה לזכות באליפות על חשבון הפועל דווקא עשתה תיקו ועזרה להפועל לקחת דאבל, זה מוכיח שעל המגרש השחקנים רוצים לנצח.

אני בטוח שאם מכבי מנצחת וב"ש מפסידה פתאם הרבה יתהפכו כמו סטייקים, ובאמת שזה לא כזה תרחיש הזוי.

ב"ש לא ניצחה השנה את חיפה, ועם כל הכבוד לקהל הירוק, השחקנים שעל הדשא ירצו לנצח בדיוק כמו שהם הוציאו מהם תיקו בסיבוב הקודם של הפליאוף.

ובגלל שהדיון הזה לא מתפתח, תענו לי (הפסימיים) רק על שאלה אחת, נניח ואתם תתבררו כצודקים,איך הגישה שלכם תורמת למשחק הקרוב ובכלל לרוח המועדון?

הלוואי הייתי יכול להיות אופטימי כמוך. אמנם לא כזה מופרך שב"ש תפסיד בחיפה, אבל כל תוצאה מלבד ניצחון על סכנין לא באה בחשבון עבור שני הצדדים (אוהדי סכנין בטח יבואו עם בקלאוות לחגוג את האליפות של ב"ש).

וואלה לא רואה את זה קורה. אני הייתי הכי אופטימי לגבי זכייה באליפות גם אחרי הדרבי שהפער גדל לחמש הפרש לראשונה.

אבל זה לא בגלל שהפועל ב"ש לא יכולה להפסיד לחיפה, ברור שהיא יכולה להפסיד ולעשות תיקו מול סכנין, זה כבר קרה.

אני פשוט לא מאמין שביכולת הנוכחית של מכבי היא תוכל להוציא 6 נקודות, לנצח את בית"ר בטדי ולנצח את חיפה במחזור האחרון.

מכבי כבשה גול בודד בארבעה משחקים, ארבע תוצאות תיקו, אחת מהן מול היריבה לאליפות, עוד אחת מול הקבוצה החלשה בפלייאוף. אני עכשיו מאוד פסימי, הלוואי ואדבר אחרת בשבת בלילה.

אני חושב שב"ש יחגגו אליפות כבר בשבת, כי מכבי לא ינצחו את בית"ר ויגמר בתיקו, גם ב"ש יעשו תיקו מול חיפה וכאן ייגמר הסיפור.

הלוואי ואני טועה, אשמח לאכול את הכובע עשר פעמים.

גם אחרי שתסתיים העונה יפתחו פה נושאים שאולי עוד יעמידו אותם לדין ויורידו להם נקודות.

די, חלאס.

וואלה, גם אם יש 0.01% שהם יפסידו 5 נקודות ואת האליפות, לא צריך בשביל זה נושא אמונה..

הרבה בלה בלה שחוזר על עצמו , אבל תשובה לשאלה שלי לא קיבלתי.

מודה שלא הבנתי את הנוסחה של עשינו 4 משחקי תיקו ושמנו גול אחד אז זה מוכיח שככה נמשיך, אנשים נהנים לפזר הצהרות שהם שמעו בלי לחשוב בצורה עצמאית..

איפה הנוסחה הזאת הייתה לפני ה4 תיקו, היינו אמורים להמשיך לנצח בלי סוף, איפה הנוסחה הזאת הייתה אחרי 10 שנים בלי אליפות, ולמה הנוסחה הזאת לא יכולה לומר שאנחנו אחרי 3 שנים של אליפויות וב"ש כבר 40 שנה במדבר.

קיצר זה בולשיט שאין בו כלום, מה שהיה היה, מה שחשוב זה מה שנשאר ובסופו של דבר מי תסיים ראשונה.

אם ניקח זה יעניין לי וגם לכם את הפופיק כל הסיבות שרשמתם "למה לא", הבעיה שהגישה הזאת מקטינה את הסיכוי שזה יקרה ועל זה חבל לי..

תאמינו שניקח בשביל זה הספורט קיים- כדי לייצר דרמות וסיפורים.

הסיפור אולי של ב"ש אבל אולי לא, וכמו סרט טוב שלאף אחד אין אומץ לצאת לפני הסוף בדיוק ככה אני לא מבין מה אתם נחפזים ומזדרזים לצאת.

מה גם שליציאה שלכם יש משמעות והשפעה על מה שקורה.

אנחנו בסרט של הבמאי והשחקנים הכי טובים שיש בארץ בשנים האחרונות, כדי לצאת לפני הסוף צריך הרבה אומץ ומעט מאוד אמונה.

חכו שיגמר, מה בוער?!

"עד השנייה האחרונה" .. וגם אלו שחושבים שזה נגמר - חשוב לעלות לכל משחק בכדי לנצח. בלי קשר למה שיעשו ב"ש. זה מכביזם. אין משחק שהוא לא חשוב.

עצוב הדיון פה, גם אם באר שבע תפסיד לחיפה אין מצב בעולם שסכנין לא תפסיד להם במחזור האחרון בטרנר. בטח לא אחריי כל מה שהיה בין מכבי לסכנין.

עצוב הדיון פה, גם אם באר שבע תפסיד לחיפה אין מצב בעולם שסכנין לא תפסיד להם במחזור האחרון בטרנר. בטח לא אחריי כל מה שהיה בין מכבי לסכנין.

לא הבנתי

דווקא בגלל שסכנין ככ שקופים בעניין הזה, יפתחו עלהם מיליון עיניים דבר שיכול לגרום להם לרצות להוכיח שהם ספורטיבים..

דווקא בגלל שסכנין ככ שקופים בעניין הזה, יפתחו עלהם מיליון עיניים דבר שיכול לגרום להם לרצות להוכיח שהם ספורטיבים..

אתה אמיתי?

המנהל שלהם אמר ברדיו שיש להם כמה מטרות שהראשונה בהם היא שב"ש תזכה באליפות

אם נגיע לסיטואציה שהמשחק של סכנין יכול לקבוע את גורל האליפות, בגלל מה שהבעלים ועוד אנשים מטעמם אמרו - אני מאמין שיפנו אלהם אצבע מאשימה ובוחנת שיכולה להכריח אותם לשחק ולהוכיח שהם לא מוכרים.

עדיף להם שהרצונות שלהם היו נשארים בלב, עכשיו יהי'ה חשד לחוסר ספורטיביות שמכריח אותם להוכיח שהם לא..

הקטע הוא שלא בטוח שאנחנו צריכים שהם יפסידו לחיפה.

הפסד לחיפה ולסכנין אין על מה לשחק בטרנר. ניצחון קל.

תיקו בחיפה וניצחון של סכנין על רעננה וסכנין יודעת שניצחון שלה והיא באירופה. ומה הסיכוי שהם יפסידו אחרי טריליון שנה ועוד בטרנר?

הרי תיקו מספיק להם.

צריך פה נס בריבוע.

הקטע הוא שלא בטוח שאנחנו צריכים שהם יפסידו לחיפה.

הפסד לחיפה ולסכנין אין על מה לשחק בטרנר. ניצחון קל.

תיקו בחיפה וניצחון של סכנין על רעננה וסכנין יודעת שניצחון שלה והיא באירופה. ומה הסיכוי שהם יפסידו אחרי טריליון שנה ועוד בטרנר?

הרי תיקו מספיק להם.

צריך פה נס בריבוע.

אם חיפה מנצחת הפער 6 מסכנין

אם סכנין מנצחת את רעננה הפער רק 3

כרגע הפרש שערים זהה

ז"א שהצאנס היחיד של סכנין יהיה לנצח בטרנר

שוב אבל, הם מעדיפים לא להגיע לאירופה ושלא ניקח אליפות לכן אין פה שום סיכוי

תכלס ה"להגיע לאירופה" זה פיקציה לקבוצה כמו סכנין.

זה אפילו עול. זה להקדים את האימונים והכל, בשביל מה זה טוב להם?

ניקוד לעתיד הם לא באמת בונים, כסף לא באמת ייכנס בכמות רצינית.

השחקנים יעדיפו עוד שבועיים חופש.

בגלל הספקולציות האלה לא ניצחנו את רעננה.

"מה הבעיה ? ננצח את רעננה וביתר יעשו משהו נגד בש."

קודם כל שננצח את המשחק הקרוב ואז נתהה על קנקננו.

אני אחד שלעולם לא מקלל ותמיד נותן להם את הגרון ומגיע לכל משחק ובתור אחד כזה אני מרשה לעצמי להגיד לשחקנים שהם לא זהבי שהגיע הזמן שלהם לתת את התחת בשבת.

הגיע הזמן לאקסטרה מכל שחקן, הגיע הזמן שמיכה יתן גול או יבעט בעיטה חזקה, הגיע הזמן שטב"ח ייתן ולא דריבל וחזרה לטיבי, הגיע הזמן לבן בסט לפרוע את השטר או ששלומי אזולאי ייתן פס לגול ולא רק כמעט.

ארבעה מחזורים ליכלכו לנו על הצורה והוציאו אותנו נוול בכל כל תקשורת אפשרי, יאללה מכבי זה הזמן להחזיר קצת.

סתם איבדנו את זה סתם..

זה יותר מגעיל מהדרבי 2-2 של בן סהר

הסיכוי קטן, קטן מאוד אפילו, אבל קיים!!!!

לא מכיר מה זה לוותר , יודע טוב מאוד שכניראה נפסיד , אבל לעולם לא יוותר שיש עוד סיכוי.

ככה מכבי לימדה אותי