Jump to content

הפסד ותיקו

Recommended Posts

נכון שהסיכויים לא גדולים, ונכון שעשינו 4 תיקו ונכון שלא ניצחנו בבית ועדיין, אליפות לוקחת מי שמסיימת ראשונה ולא מי שמגיע לה.

בסיטואציה שנוצרה אם ניקח אז זה הכי מגיע שיש, קשה להבין את הסיכומים לפני שהמשחק נגמר.

האליפות מגיעה למי שמסיימת ראשונה.

בב"ש כבר חוגגים וזה יכול לעבוד לטובתנו..

הפסד שלהם וניצחון שלנו במח' הקרוב תרחיש שאי אפשר להגיד שהוא לא אפשרי והכל נפתח.

כל משחק בפליאוף יכול להביא תוצאה לכאן ולכאן, חששתי מהמשחק נגד רעננה בדיוק מאותה סיבה, כולם חיכו למעידה של ב"ש ושכחו שאין דבר כזה ניצחון בכיס.

אפשר לחכות לסיכומים ולדחות אותם בשבוע שבועיים, כל זמן שהנר דולק אפשר לתקן.

ההרגשה שהכל גמור מצידנו מחסלת את הסיכויים , לעומת זאת להאמין ולנסות עד הסוף ,משמר את האופציה שזה יקרה, לכן אני לא מבין את הזדרזות לסכם.

הפסד שלהם וניצחון שלנו מביא אותנו למח' אחרון שהם יודעים שאם הם לא מנצחים מכבי יכולה להיות אלופה, סכנין אם כל הרעש ירצו להוכיח שהם יותר ספורטיבים ממה שהם היו לולא האמירות שהמטופשות שלהם, וגם המקום לאירופה אולי יהי'ה בהישג יד.

זה תרחיש מאוד מלחיץ עבור ב"ש שפותח את הסיכויים שלנו.

מי שמאמין לפעמים ירוויח ולפעמים יפסיד , מי שלא מאמין ומוותר מראש בחיים לא ירוויח.

חייבים להאמין שזה יכול לקרות, כי אם הם ימעדו ואנחנו לא ננצל את זה , זה באמת יהי'ה עצוב.

אללה מכבי

הראש של הקבוצה כבר לא בליגה, לראייה כנראה לא נפתח עם מספר שחקני הרכב שיש להם 4 צהובים

צריך לעבור הלאה ולהתרכז בגביע שלא נצא קירחים מכל הצדדים

אם האליפות הייתה נקבעת עכשיו אז אתה צודק, אבל היא לא..

אם לקחנו זה אומר שניצחנו פעמיים והם לא, ואז זה לא מגיע להם - הפסידו פער של 5 נק' ב2 מחזורים.

בכל מקרה , אני לא מבין איך הגישה שלך תוכמת למשהו.

אתה יכול למצוא את עצמך אוכל כובע סומבררו, וכמובן שהגישה שלך מקטינה את הסיכויים לתרחיש כזה.

הגישה שלי משפרת את הסיכויים ומקסימום זה לא יקרה.

ואז נפתח נושא ביחד ונעשה סיכומים, מה הקטע לסכם עכשיו ולהגיד שלא מגיע?! תהרוג אותי אני לא מתחבר לזה..

לא מדובר על תרחיש ככ הזוי, זה לא שהם צריכים להפסיד 3-4 משחקים רצוף, כולה הפסד ותיקו.

תסתכל כמה דוגמאות יש בשנים האחרונות שחשבנו שזה גמור ואז פתאם בוום, היו גם סיטואציות שזה נגמר רע, אבל אם לא תאמין ותנסה אז בחיים לא תתפוס את המקרה הזה שקורה אחת ל.. פשוט לא!

כאילו שב"ש לא הפסידו לחיפה במשחק האחרון בינהם, כמה קטני אמונה אתם ומי שמצדד בגישה התובסתנית הזאת..

ושוב, גם אם אתם צודקים ויתברר שאני טועה, עדיין אני נגד הגישה הלוזרית והאנטי מכביסטית שמוותרת לפני שהמשחק נגמר

הסיכוי לאליפות נמוך מדי. הדבר החכם לעשות הוא להתאבד על הגביע. אם ב"ש יפסידו במחזור הקרוב ואנחנו ננצח אז כמובן שהתמונה תשתנה. אבל כרגע זה לא המצב.

נכון שהסיכויים לא גדולים, ונכון שעשינו 4 תיקו ונכון שלא ניצחנו בבית ועדיין, אליפות לוקחת מי שמסיימת ראשונה ולא מי שמגיע לה.

בסיטואציה שנוצרה אם ניקח אז זה הכי מגיע שיש, קשה להבין את הסיכומים לפני שהמשחק נגמר.

האליפות מגיעה למי שמסיימת ראשונה.

בב"ש כבר חוגגים וזה יכול לעבוד לטובתנו..

הפסד שלהם וניצחון שלנו במח' הקרוב תרחיש שאי אפשר להגיד שהוא לא אפשרי והכל נפתח.

כל משחק בפליאוף יכול להביא תוצאה לכאן ולכאן, חששתי מהמשחק נגד רעננה בדיוק מאותה סיבה, כולם חיכו למעידה של ב"ש ושכחו שאין דבר כזה ניצחון בכיס.

אפשר לחכות לסיכומים ולדחות אותם בשבוע שבועיים, כל זמן שהנר דולק אפשר לתקן.

ההרגשה שהכל גמור מצידנו מחסלת את הסיכויים , לעומת זאת להאמין ולנסות עד הסוף ,משמר את האופציה שזה יקרה, לכן אני לא מבין את הזדרזות לסכם.

הפסד שלהם וניצחון שלנו מביא אותנו למח' אחרון שהם יודעים שאם הם לא מנצחים מכבי יכולה להיות אלופה, סכנין אם כל הרעש ירצו להוכיח שהם יותר ספורטיבים ממה שהם היו לולא האמירות שהמטופשות שלהם, וגם המקום לאירופה אולי יהי'ה בהישג יד.

זה תרחיש מאוד מלחיץ עבור ב"ש שפותח את הסיכויים שלנו.

מי שמאמין לפעמים ירוויח ולפעמים יפסיד , מי שלא מאמין ומוותר מראש בחיים לא ירוויח.

חייבים להאמין שזה יכול לקרות, כי אם הם ימעדו ואנחנו לא ננצל את זה , זה באמת יהי'ה עצוב.

אללה מכבי

אני מניח שאתה שייך לחלק שמאמין, אז אולי ההוא שם למעלה ישמע את התפילות שלנו ויענה. הלוואי.

בחלוקה אחרת של אנשים פרקטיים או לא פרקטיים הייתי מעדיף לראות את עצמי בצד הפרקטי. אזרום איתך ונאמר שבאר שבע יוציאו נקודה אחת משני המשחקים הנותרים. זה עדיין לא מספיק, כי מכבי צריכה להוציא 6 מאותם שני מחזורים. בהתחשב בפצועים ובסכנת המוצהבים שלנו, אם אתה שואל האם הייתי הולך בכל הכוח על ניצחון בשני המשחקים הנותרים ומסכן מאוד את ההופעה שלנו בגביע או לחילופין שומר כוחות לגמר גביע? ככל הנראה שם את הז׳טונים שנותרו לנו על הגביע וגם מאוד מקווה שמי שצריך להקשיב לתפילות של כל המאמינים אולי יעזור גם במשהו.

די נו באמת

אחרי הרצף האחרון- פשוט לא מגיע לנו.

והרצף תיקו שלהם בטרנר כן ראוי לאליפות?

נסכם כשייגמר

צריך לנצח בטדי. הם כנראה לא ימעדו ואז נתפנה לגביע

רוצה לפחות להביא אותם למצב שהאליפות לא בכיס במחזור אחרון בטנר. זה יהיה כיף

כל עוד הליגה חיה גם אם הסיכוי הוא אחוז בודד, שיזדיין הגביע

די לתבוסתנות, אם זה אפשרי חייבים לנסות..

לא לנסות ולוותר מראש זה כזה בינוניות, כל הרציונאלים שאומרים "די"- כאילו שב"ש זאת ברצלונה ואין שום סיכוי שיפסידו לחיפה.

בינוניות תביא אותנו לבינוניות, יומרות לניצחון תמיד יביאו הישגים לצד אכזבות, אי אפשר להיות ראשון כל הזמן, אבל חייבים לרצות את זה כל הזמן כדי שזה יקרה הרבה.

מאיפה הביטחון הזה להחליט מראש שהפעם זה לא שלנו?!

די ללוזרים!

זה נחמד לכתוב על אמונה עד הסוף גם כשהסיכוי הוא אחד למיליארד, אבל זהבי כבר שלח ברכות לא מתווכח איתו, מתרכזים בגביע כדי לא להישאר קירחים מכל הכיוונים

* סכנין באים עם בקלאוות וכל האקססוריז לבאר שבע ככה שזה לא תלוי בכלל במה שנעשה

אני מבין את הקטע של הגביע, אבל לא צריך להתכונן לגביע חודש מראש..

הסיסמה של להסתכל רק על המשחק הקרוב מאוד נכונה הפעם, ננצח והם ינצחו ואז נגמר, ננצח והם לא, מה תגידו?

מח' אחרון ואפשר לקחת אליפות, תגידו שצריך להתכונן לגביע, בולשיט..

חייבים לנצח את ביתר ולחכות עם הגביע הזה..

בקשר למה שאמרו השחקנים- אני בטוח שזה נאמר בגלל הסמיכות למשחק וכל הרגשות שצפו, עברו כמה ימים והשכל אומר שזה עדיין אפשרי, חייבים להאמין עד שזה יקרה או לא..

אחכ הגביע..

אתה יודע מה? למרות שאני מאוד פסימי עוד הייתי יכול לזרום איתך אם היתה פה ספורטיביות. יש לי שכן חבר טוב שבמקרה גם אוהד בש ואנחנו מדברים תכלס ובשיא האובייקטיביות, ובתור אוהד בש הוא אמר לי שרק בגלל דברים כמו שעשו סכנין ורעננה נגד בש (4-1 פעמיים, נראלי פעם ראשונה בהסטוריה של בש שהיא מבקיעה 4 שערים) הכדורגל פה לא יתקדם אף פעם. אפילו ארי שמאי שהוא 1000 אחוז אנטי מכבי אמר בתוכנית של המנהלת שהמשחק של ביתר נגד בש (האחרון) היה מוזר. אני לא רוצה להוריד מהערך של האליפות שלהם חלילה אבל בוא נגיד שאם היו אומרים ש2 המשחקים האחרונים יהיו ספורטיבים ב100 אחוז אז עוד הייתי אומר יש סיכוי. סכנין תעדיף להפסיד העפלה לאירופה בשביל שלא נזכה באליפות.

בוא נגיד שאם ניקח אליפות זה יהיה נס פי עשר יותר גדול מנס באזל,ובאזל היה חתיכת נס עם 3 בעיטות לשער ב180 דקות ו3 שערים, לעומת אולי משו כמו 30 איומים של באזל.

באחוזים זה אולי 3%..

הם לא הפסידו 20 ומשהו מחזורים.

אתה לא ניצחת 4 מחזורים רצופים. כבשת שער אחד. אחד מהמשחקים האלה היה מול הקבוצה החלשה בפלייאוף שכבר אין לה על מה לשחק.

שיהיה בהצלחה

כבר רשמתי שיש פה כמה תבוסתניים .

למה מבין מאיפה נובעת המחשב של להיות לוזר.

אם נפסיד נפסיד בכבוד.

אבל עדיין לא הפסדנו ויש סיכוי אז תתחילו להאמין כמו שצריך!!!!!

יאללה מכבי בעזרת השם ועוד שבועיים נחגוג אליפות! על הפרצוף של כולם!

יש סיכוי הפסד של ב"ש לחיפה והכל נפתח.

אבל אני לא רואה את זה קורה לב"ש השנה יש המון המון המון מזל

מצד אחד אנחנו מחמיצים בלי סוף מצד שני נופל לברדה כדור בלי קשר למציאות לרגל מול שער ריק. (וזה לא רק מהמשחק הזה)