Jump to content

נקודה אופטימית אחרונה

Recommended Posts

לפני כמה שבועות ב"ש הגיעה לסמי עופר במאני טיים - חצי גמר גביע. היא חזרה משם עם 3 חתיכות.

אותו תסריט בהחלט יכול לחזור על עצמו שבוע הבא... הסיכויים אפסיים, נכון, אבל עדיין קיימים.

במידה וזה יקרה, ובהנחה שננצח את בית"ר, נקבל שיכפול של הפוטו פיניש של הליגה ההולנדית: ניצחון שלנו ותיקו שלהם במחזור הסיום משאיר את האליפות צהובה.

אני הכי אופטימי שיש והיום כבר השלמתי עם זה שאיבדנו את האליפות.

אבל אני מכיר את עצמי , הרצתי לעצמי את התסריט הזה בראש בדרך חזור.

אני יודע שכל השבוע הזה יהיה מבאס רצח אבל בסופו של דבר יגיע יום שבת ובשריקת הפתיחה אשים הכל בצד ואחזור להאמין.

הכל בשביל מכבי...

יש הבדל בין לא להאמין לבין להשתיק את מי שכן. הלוואי שהייתי מאמין והלוואי שכולם היו.

סכנין יפתחו רגליים כמו שאף אחד בהיסטוריה לא יפתח רגליים.. מכבי צריכה לעשות את שלה.. אבל אני בספק אם אחרים יעשו בשבילנו את העבודה.

אם עד אתמול לפני המשחק הייתי קצת אופטימי.. היום זה נגמר לי...

אופטימיות זה חשוב וגם אמונה.

אבל אתם עסוקים כל הזמן במי ינצח את באר שבע ולא שמים לב שלא ניצחנו כבר 4 משחקים.

יאללה זורם - באר שבע מפסידים 300-0 לחיפה ו4000-1 לסכנין..... מה זה יעזור כשאנחנו בקושי שמים גול.................................................

העונה הסתיימה. ברכות לבאר שבע. שאפו.

צריך להתקדם ולהתרכז בגביע.

אופטימיות זה חשוב וגם אמונה.

אבל אתם עסוקים כל הזמן במי ינצח את באר שבע ולא שמים לב שלא ניצחנו כבר 4 משחקים.

יאללה זורם - באר שבע מפסידים 300-0 לחיפה ו4000-1 לסכנין..... מה זה יעזור כשאנחנו בקושי שמים גול.................................................

העונה הסתיימה. ברכות לבאר שבע. שאפו.

צריך להתקדם ולהתרכז בגביע.

וזו בדיוק הסיבה שאני משלים עם העובדה שלא ניקח אליפות, אני פשוט לא רואה את מכבי מנצחת בטדי ונותנת בראש לחיפה, לא בכושר הנוכחי.

צאו מהסרט, זה נגמר והגיע הזמן להסתכל קדימה, בדגש על גמר הגביע.

זכייה בגביע תהיה מתוקה לעונה המדהימה הזו.

טוב אז ככה

לדעתי חיפה לא מפסידים לבאר שבע -- הקרב על מקום 4 הוא גדול מדי מבחינתם.

לגבי סכנין אם ישאר להם סיכוי במחזור האחרון לעלות למקום 4 - אני מהמר על נצחון שלהם על באר שבע תצחקו כמה שאתם רוצים לדעתי זה עדיין תלוי בנו שנעשה את העבודה!

כל עוד יש סיכוי- חייב לעשות את העבודה ולהאמין.

תארו לכם שבאר שבע מפסידה ועושה תיקו ואנחנו לא מנצחים את ה2 משחקים שנשארו לנו- בכיה לדורות

יותר אנחנו הפסדנו תאליפות מאשר באר שבע לקחו

התעסקו איפה הם יפלו בזמן שאנחנו כבר היינו מקום ראשון ונפלנו בפוטו פיניש

אם נקח אליפות זה רק יד האלוהים אבל בכדורגל הכל אפשרי אף קבוצה פה עוד לא ברצלונה או באיירן מינכן אבל תעשה לעצמך טובה אל תפתח ציפיות תיהיה עם הראש לגביע

יותר אנחנו הפסדנו תאליפות מאשר באר שבע לקחו

התעסקו איפה הם יפלו בזמן שאנחנו כבר היינו מקום ראשון ונפלנו בפוטו פיניש

אם נקח אליפות זה רק יד האלוהים אבל בכדורגל הכל אפשרי אף קבוצה פה עוד לא ברצלונה או באיירן מינכן אבל תעשה לעצמך טובה אל תפתח ציפיות תיהיה עם הראש לגביע

להגיד על קבוצה שלא הפסידה מחודש ספטמבר שהיא לקחה תאליפות בגלל שאנחנו מעדנו זה אבסורד.

הגיע להם כמו שהגיע לנו לקחת תאליפות 2 הקבוצות בעונות מטורפות.

למען האמת אחרי רעננה די השלמתי עם אובדן האליפות, אתמול חזרה לי התקווה למרות הפער למרות שנשאר משחק אחד והם משחקים נגד סכנין.

חשבתי קצת ונזכרתי מה קרה לפני 6 שנים בליגה במחזור האחרון. ומי הבקיע את שער האליפות ההוא ובעיקר איפה הוא משחק היום.

קחו פוסטינור אין לנו כלום בטח כשזה לא תלוי בנו אלא בקבוצה שבכל מקום האוהדים שלה טענו לפתיחת רגליים קלאסית. ברור שהכל יכול לקרות במשחק אבל צריך להיות מציאותיים רוב הסיכויים שבש תצליח למצוא פעם אחת את השער מול אלופת הספורטיביות לשנת 2016