Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2016/17

forza

Recommended Posts

מקווה שלא יצטטו אותי בחודש יולי, אבל לפי מיטב הבנתי אתה צריך לתת להם 3, והם כנראה פחות טובים מקייארט שקיבלנו באותו סיבוב השנה.

הליגה הסקוטית זה כלום ושום דבר. ראינו את סלטיק השנה מול ב"ש, וריינגרס סיימו 39 נקודות ממנה.

אל תשכח שעלינו בפנדלים. בקושי.

יהיו מוקדמות קשות מאוד בלי קשר לדירוג שלנו.

עם הסגל הקיים בלי שום רכש אתה פיבורייט לכל הפחות עד שלב הפלייאוף

מקווה שלא יצטטו אותי בחודש יולי, אבל לפי מיטב הבנתי אתה צריך לתת להם 3, והם כנראה פחות טובים מקייארט שקיבלנו באותו סיבוב השנה.

הליגה הסקוטית זה כלום ושום דבר. ראינו את סלטיק השנה מול ב"ש, וריינגרס סיימו 39 נקודות ממנה.

עכשיו כי הם רק השנה עלו לליגה הראשונה

בכל מקרה להגיד שסלטיק לא נראו טוב נגד ב"ש שבמחצית הם כבר הובילו עליהם 3-0.. והמשיכו אח"כ לקמפיין יפה באלופות

וכמו שאמרתי ריינג'רס בעוד חודשיים יהיו הרבה יותר טובים- הם מתקדמים ומשתפרים מהר מאוד, שלא כמונו בליגה המוגבלת שלנו

אם להיות אמיתיים כרגע עם הסגל הקיים נכון להיום, אנחנו יכולים וגם צריכים לעבור את כל השלבים עד לבתים די בקלות.

נכון שתמיד יש הפתעות וצריך לבוא מוכנים, אבל על הנייר אנחנו פייבוריטים מול כל הקבוצות הלא מדורגות, ומבחינתי אם לא נגיע לבתים זה כישלון חד וחלק.

כל זה כמובן אני מסייג באם הסגל נשאר איך שהוא, שזה אומר יצחקי המוח מיכה וידאר סקאריונה ראייקו וכו'..

זה לא משנה. עדיין מדובר באיצטדיון קשה מאוד ובקבוצה עם מסורת. בכלל, הקבוצות הסקוטיות הן בין הקבוצות הכי קשות שאנחנו יכולים להגריל.

אני מסתכל על הסיבוב השלישי וגם שם יש אופציות לא כיפיות במיוחד כמו ברונדבי, הכוכב האדום בלגרד, סלובן ברטיסלבה וגבאלה האזרית שעשתה קמפיין יפה בעונה שעברה (או בעונה לפניה).

אם אכן נתחיל בסיבוב השני, אז ריינג'רס הם ההגרלה היחידה שאמור להיות קשה. כל היתר קבוצות שאנחנו צריכים לעבור.

כן

ואם נעלה לבתים כנראה נהיה שוב דרג 3

נתקרב יותר לדרג השני ע"ש הלילה בו צפינו כולנו בפ.צ קוקסי האלבנית מודחת באכזריות בדו-קרב בעיטת הכרעה.

לפרטים - זיקני הפורום

נתקרב יותר לדרג השני ע"ש הלילה בו צפינו כולנו בפ.צ קוקסי האלבנית מודחת באכזריות בדו-קרב בעיטת הכרעה.

לפרטים - זיקני הפורום

גאה להיות זה שכל זה קרה בזכותו.

סופר חשוב לעשות קמפיין טוב השנה.

בשנה הבאה יימחק הקמפיין של סוזה (שהוא זה שמחזיק לנו את הדירוג).

ובגלל שלא נשחק במוקדמות האלופות, זאת אומרת שצריך לא רק לעלות לבתים, אלא גם לעלות מהבתים, ורצוי בצורה משכנעת כמה שיותר.

יש לנו 3 נקודות אם נעבור את הכל עד הבתים, ואז על כל ניצחון עוד 2, כל תיקו 1.

אנחנו צריכים לפחות 10 נקודות דירוג כדי להבטיח שהוא לא יפגע.

מה שאומר שצריך לפחות 3 נצחונות בבתים.

בקיצור, בלי פאשלות.

סופר חשוב לעשות קמפיין טוב השנה.

בשנה הבאה יימחק הקמפיין של סוזה (שהוא זה שמחזיק לנו את הדירוג).

ובגלל שלא נשחק במוקדמות האלופות, זאת אומרת שצריך לא רק לעלות לבתים, אלא גם לעלות מהבתים, ורצוי בצורה משכנעת כמה שיותר.

יש לנו 3 נקודות אם נעבור את הכל עד הבתים, ואז על כל ניצחון עוד 2, כל תיקו 1.

אנחנו צריכים לפחות 10 נקודות דירוג כדי להבטיח שהוא לא יפגע.

מה שאומר שצריך לפחות 3 נצחונות בבתים.

בקיצור, בלי פאשלות.

מסכים. שלב בתים זה המינימום. אסור לנו להדרדר בניקוד.

איזה עונש המפעל הזה. הכי גרוע זה שבגלל הניקוד אי אפשר לעלות עם הנוער ולגמור עם זה כבר בקיץ.

המשחק מחר הוא לא רק על תואר, אלא גם כדי להימנע מקיצור הפגרה לטובת משחק נגד דייגים כשביציע תהיה סאונה בנתניה עם החום והלחות של יולי. אנחנו אשכרה נענשים אם אנחנו מפסידים.

הפוך.

הליגה האירופאית נהדרת. מפעל חווייתי, קבוצות מרגשות. קצת פחות נוקאאוט על כסף עוד לפני המשחקים כמו הצ'מפיונס למרות שכל שנה מגיעות קבוצות יותר בכירות\חזקות.

אם אירועי זניט היו נגמרים אחרת, זה היה המפעל הכי מרגש שלנו השנה.

גם לקבוצה שעברנו בפנדלים היינו צריכים לתת 5 בבית ו-3 בחוץ, קבוצת שחקני נוער שבארץ מסיימת מקום 7 במקרה הטוב. אין סתירה בין זה שהיריבות האפשריות חלשות לזה שאפשר לעשות פאדיחות.

בסיבוב רביעי יש כ"לא מדורגות" קבוצות כמו הכוכב האדום, דינאמו בוקרשט, אברדין.

לא יודע מאיפה כל הצהרות ה"צריכים להגיע לבתים בקלות"

הפוך.

הליגה האירופאית נהדרת. מפעל חווייתי, קבוצות מרגשות. קצת פחות נוקאאוט על כסף עוד לפני המשחקים כמו הצ'מפיונס למרות שכל שנה מגיעות קבוצות יותר בכירות\חזקות.

אם אירועי זניט היו נגמרים אחרת, זה היה המפעל הכי מרגש שלנו השנה.

אין שום דבר מרגש במפעל הזה. הניקוד הוא שוחד לקבוצות ממדינות קטנות, המקום בצ׳מפיונס שוחד לקבוצות ממדינות גדולות. הגדולות עוברות בהילוך ראשון, ובפברואר-מרץ מחליטות אם לשלוח את ההרכב הראשון או את הספסל בהתאם למצב שלהן בליגה.

אצל הקטנות השחקנים והמאמנים הזרים מתאמצים בשביל חשיפה, ואז זורקים זין על הליגות המקומיות, וקיבלנו מפעל שפוגע בחשיבות של הכדורגל המקומי.

היתרון של הכסף המגוחך מזכויות השידור באנגליה הוא שעכשיו קבוצות פחות ינסו להתאבד על מקום באירופה, ושחוזרים להתעסק בליגה בפני עצמה. בגרמניה ובספרד זה לא המצב כי גם ככה האליפות בגרמניה הוכרעה לפני שהתחילה, ובספרד זה שתי קבוצות לאליפות ועוד מירוץ על מקום בבתים ומקום במוקדמות. באיטליה גם יש רק את יובנטוס במירוץ לאליפות. והכסף של הצ׳מפיונס לאורך השנים הוא זה שעזר להן לברוח.

כבר הלוואי שהיו חוזרים לפורמט הישן, רק אלופות בצ׳מפיונס, ועוד קבוצה או שתיים באופ"א, או שיחזירו את המחזיקות (שהיה מפעל פח מבחינת רמת כדורגל, אבל היתה לו יוקרה, ויותר מאופ"א, כי זה היה מפעל בין קבוצות שזכו בתואר, אפילו אם יותר חלשות מהסגניות שבאופ"א. סגנית שזכתה בגביע הלכה למחזיקות, וכשהאלופה השלימה דאבל היה נהוג אצל לא מעט מדינות לא לשלוח את הסגנית, אלא לוותר על נציגות בכלל).

אבל זה לא יקרה לצערי כי יש שם יותר מדי כסף. אז על הזין ליגות מקומיות, נמשיך עם השטויות של אופ"א.

בסיבוב רביעי יש כ"לא מדורגות" קבוצות כמו הכוכב האדום, דינאמו בוקרשט, אברדין.

לא יודע מאיפה כל הצהרות ה"צריכים להגיע לבתים בקלות"

אלה שמות או קבוצות? הכוכב האדום הם קבוצה שממנה ראיקו התקדם לישראל. דינמו בוקרשט מגיעה מליגה שפשטה רגל בשנים האחרונות, אלא אם הם השתקמו אני לא מפחד מהם יותר מדי. אברדין? באמת? מילא סלטיק, אבל אברדין?

וואו באמת שאין לך מושג. אחלה ליגה אירופית שבעולם, יעדים הכי כיפים, קבוצות מגוונות בניגוד לצמפיונס שהכל חוזר על עצמו (פה אני מדבר סתם כאוהד כדורגל ולא כאוהד מכבי... מסייג את סביליה אבל חוץ ממנה אין עוד) ומפעל שיש לנו אשכרה מה למכור בו ודרך להתקדם (עדיף להתבזות בצמפיונס?)

באופן כללי, כמובן שעדיף לנו כמועדון להגיע לליגת האלופות בגלל הכסף הדירוג והיוקרה... אבל הליגה האירופית הרבה יותר כיפית מבחינתי.

למה "אין לי מושג"? כי לא מעניין אותי לשחק נגד קבוצות מחו"ל? זה שמעניין אותך זה סבבה, אותי יותר מעניינת הליגה המקומית, וחבל לי שבכל אירופה היא מאבדת פוקוס בגלל המפעלים של אופ"א.

אני לא חושב שנצליח להחזיר את ניקוד סוזה בפעם אחת, לעשות 3 נצחונות בבית זו דרישה גבוהה מדי.

היום זה הרבה יותר קשה מפעם, הקבוצות החזקות לוקחות את המפעל יותר ברצינות בגלל הכרטיס לצ'מפיונס.

כרגע הציפייה שלי ממכבי כמועדון זה להגיע לבתים, כל השאר זה כבר תלוי בלא מעט דברים בנוסף להגרלה.

גם העונה עשינו 7 נקודות בבית שלדעתי זה מכובד.

אלקמאר עלתה עם נקודה אחת יותר מאיתנו בסך הכל, גם ב"ש עלו מהבית שלהם עם 8 נקודות.

אלה שמות או קבוצות? הכוכב האדום הם קבוצה שממנה ראיקו התקדם לישראל. דינמו בוקרשט מגיעה מליגה שפשטה רגל בשנים האחרונות, אלא אם הם השתקמו אני לא מפחד מהם יותר מדי. אברדין? באמת? מילא סלטיק, אבל אברדין?

אלו קבוצות עם מסורת, ותיקות, עם קהל ושחקנים טובים עד מעולים שלא יגיעו למכבי בחיים. ראיקו חריג.

כמה אפשר לשחק מול לוזוניות קקמייקות שחצי מהמשחק נשכבים על הרצפה?

וואו כמה שטויות אתה מדבר על הליגה האיטלקית ועל הליגה האירופאית.

לדוגמא, בגרמניה היה טירוף מוחלט על המלחמה על הכרטיסים של האירופאית. ברמת הקבוצות והקהל.

חוץ מזה שזאת עוד תחרות. ספורט זאת תחרות.

אבל נו הכי טוב לשחק שוב נגד איזה אשר אלון. הבנתי מאנשים שנסעו שהם סבלו המון בפורטוגל ובסנט פטרבורג.

בנוגע לרמה שלהם - שאלתי אם אלה קבוצות או שמות, ענית לי משהו על מסורת. כלומר, שמות. אם אתה רוצה לחשוב שהם אימפריה לא אפריע לך, גם חשבו פה שהיידוק ספליט אימפריה עם אצטדיון מפחיד, בסוף קיבלנו קבוצת פלייאוף תחתון עם אצטדיון אולימפי שזה שהגענו איתה לפנדלים היה פאדיחה רצינית.

בנוגע להמשך ההודעה שלך - בהחלט הכי טוב לשחק נגד אשר אלון. תרצה או לא תרצה, זאת המדינה שלך וזאת הליגה שלך. וכן, הרבה יותר מעניין אותי לנצח שחקנים שנשכבים על הרצפה ולהחזיר את האליפות מאשר לעבור שלב נגד שחקנים שלא שמעתי עליהם בחיים. תתנשאו עד מחר, אבל אני אוהד קבוצה שמשחקת בליגה הישראלית ושזה הלחם והחמאה שלה. ברגע ששחקנים זרים בישראל נגד שחקנים זרים בצ׳כיה הפך להיות המופע המרכזי ולא איזה צ׳ופר, משהו דפוק פה. על הזין שלי אירופה ועל הזין שלי גם הצ׳מפיונס ליג, טוב? תגידו מה שתרצו על אוהדי הפועל, אחרי שנים שכל מה שהיה להם מול אוהדי קבוצות אחרות זה להשוויץ באירופה, כשהרגישו שהשחקנים שלהם שומרים על הרגליים בשביל הצ׳מפיונס הם שרו "על הזין אירופה". וכל הכבוד להם על זה.

אני אוהד את מכבי מתל-אביב ומה שמעניין אותי זה לנצח את חיפה, את באר-שבע ואת ירושלים. מי שלא טוב לו ורוצה חו"ל מוזמן להפסיק לראות כדורגל ישראלי. מספיק גרוע שצריך לשמוע את המתנשאים של "אני רואה רק כדורגל אנגלי/ספרדי/איטלקי, ישראלי זה חרא". אז עוד מאוהדים של קבוצה ישראלית? תבחנו טוב טוב את סדר העדיפויות שלכם. לא טוב לכם כדורגל ישראלי, אתם מוזמנים ללכת.