Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2016/17

forza

Recommended Posts

האירופית זה ההזדמנות שלנו להצליח אפשר להגיע עד לרבע ואפילו לחצי בנס.

ואז התעוררת מהחלום???

תשמע, עד החצי זה מוגזם, אבל שמינית בהחלט אפשרי.

האירופית זה ההזדמנות שלנו להצליח אפשר להגיע עד לרבע ואפילו לחצי בנס.

אתה חושב רחוק, הדרך לבתים תהיה קשה מאוד.

קודם כל להגיע לבתים זאת תהיה הצלחה.

אתה חושב רחוק, הדרך לבתים תהיה קשה מאוד.

קודם כל להגיע לבתים זאת תהיה הצלחה.

עם כל הכבוד, אם אנחנו מועדון שרוצה כל הזמן להתקדם והתחלת פה תהליך לפני 4 שנים ואתה לא רוצה לסיים את התהליך הזה אז כל דבר שהוא פחות משלב בתים יהיה כשלון מבחינתי. בטח שאנחנו מדורגים בכל השלבים. אנחנו חייבים להתאבד על להגיע לשלב הבתים לפחות(!) אם לא אפילו שלב או שניים יותר (כבר תלוי הגרלה...)

מעתיק את ההודעה שכתבתי בנושא השני:

אנחנו מדורגים בכל המוקדמות עד הבתים + כולל הפלייאוף.

בבתים עצמם יש גם צ'אנס להיות בדרג 3 אם נעלה (דרג 2 קשה מאוד להאמין, אל תשכחו שיש עוד קבוצות שצריכות להצטרף ממוקדמות ליגת האלופות),אבל זה כבר תלוי במי יהיו הקבוצות האחרות שיעפילו.

אם אנחנו זוכים בגביע אנחנו מתחילים בסיבוב 2, משחק ראשון ב-14.7.

במידה ולא - סיבוב 1, משחק ראשון ב-30.6.

הסיבוב הראשון מכיל קבוצות הזויות שבאמת אין יותר מדי טעם להרחיב עליהן.

בסיבוב השני יש המון המון אופציות, כמעט כולן קלות.

אבל, יש בו 2-3 מוקשים לא פשוטים של קבוצות שנתנו עונות מצוינות, ופשוט לא מדורגות כי אין להן עבר באירופה.

אנחנו רוצים להימנע מ-: פיאסט גליוויס, סגנית אלופת פולין וכמעט לקחה ללגיה ורשה את האליפות.

ז'גלביה לובין, מקום 3 בליגה הפולנית.

עדיף גם לא לקבל את אברדין מסקוטלנד, ו-אוד מנורבגיה.

יש עדיין 2-3 נציגות ממדינות שעדיין לא הוכרעה בהן זהות הנציגה.

בכל מקרה, אנחנו מדורגים לאורך כל הדרך ואם לא נקבל הגרלות חסרות מזל במיוחד, אנחנו אמורים לעשות את זה.

אני מגזים כי אתם מתייחסים לזה כאילו אנחנו כבר חתומים בשלב הבתים.

אתם שוכחים שיש שלושה סיבובים בדרך לבתים, אולי ארבעה, וכל סיבוב כזה אנחנו נצטרך לדעת להציג את היכולת הטובה שלנו בלי ליפול. כבר גילינו שלהיות מדורגים לא בהכרח מבטיח את העלייה.

כמו שאמרתי הכי חשוב זה להגיע לבתים, כל מה שמעבר זה בונוס.

את האמת? אנחנו הופכים להיות קבוצת בתים באירופית טיפוסית, את זה הוכחנו כששיחקנו באירופית לפני 3 שנים, עם הניקוד שלנו השנה אנחנו מדורגים די גבוה בשלב הפלייאוף וסביר להניח שנקבל קבוצה די בינונית בפלייאוף ועם אפשרות די סבירה להגיע לבתים בדרג 2.

אפשר בהחלט לפנטז על להגיע גבוה (וזה רק עם הסגל הנוכחי, שאמור עוד להתרחב ולהשתנות, מבלי להגיד מילה על זה שהשנה נוכל לשחק עם 6 זרים באירופה).

ואני אגיד את זה שוב.

השנה חייבים לצבור כמה שיותר נק' לשנים הבאות.

את האמת? אנחנו הופכים להיות קבוצת בתים באירופית טיפוסית, את זה הוכחנו כששיחקנו באירופית לפני 3 שנים, עם הניקוד שלנו השנה אנחנו מדורגים די גבוה בשלב הפלייאוף וסביר להניח שנקבל קבוצה די בינונית בפלייאוף ועם אפשרות די סבירה להגיע לבתים בדרג 2.

אפשר בהחלט לפנטז על להגיע גבוה (וזה רק עם הסגל הנוכחי, שאמור עוד להתרחב ולהשתנות, מבלי להגיד מילה על זה שהשנה נוכל לשחק עם 6 זרים באירופה).

ואני אגיד את זה שוב.

השנה חייבים לצבור כמה שיותר נק' לשנים הבאות.

זה צריך לעבור עוד בהתאחדות, צריך להיות ממש אופטימי שזה יקרה.

גם מאריבור לא הייתה מדורגת ולא עברנו אותה.

גם את אסטרס טריפוליס שבהשוואה לארץ היא משו כמו מכבי פתח תקווה לא עברנו, ככה שיש תמיד הפתעות וחייב לקחת את הכל ברצינות גמורה ולהגיע לבתים כמטרה.

אחרי שנגיע בעזרת השם בשלום לבתים,פה זה כבר סיפור אחר לגמרי מהשנה של סוזה שהייתה יוצאת דופן לחלוטין.

אז פרנקפורט ובורדו היו עסוקות בלשרוד בליגות שלהם ודי וויתרו על המפעל (ועדיין פרנקפורט די בקלות עברה שלב).

הפעם הקבוצות לוקחות את המפעל הרבה יותר ברצינות, גם בגלל שהעלו את הסכומים וגם כמובן בגלל הכרטיס לצ'מפיונס,אז אם אז עשינו 10 נקודות מכובדות מאוד, הפעם אני בספק גדול אם נצליח להוציא חצי מזה!

כמובן שיש הרבה משתנים (מי יודע אם יהיה אפשר לשחק בקיץ בארץ) והרבה תלוי בהגרלות אבל צריך לקחת דברים בפרופורציה,לא לחשוב שאנחנו כבר עלינו, ולהתחיל לזרוק לי פה שמינית או רבע גמר כי זה לא רציני...

מעתיק את ההודעה שכתבתי בנושא השני:

אנחנו מדורגים בכל המוקדמות עד הבתים + כולל הפלייאוף.

בבתים עצמם יש גם צ'אנס להיות בדרג 3 אם נעלה (דרג 2 קשה מאוד להאמין, אל תשכחו שיש עוד קבוצות שצריכות להצטרף ממוקדמות ליגת האלופות),אבל זה כבר תלוי במי יהיו הקבוצות האחרות שיעפילו.

אם אנחנו זוכים בגביע אנחנו מתחילים בסיבוב 2, משחק ראשון ב-14.7.

במידה ולא - סיבוב 1, משחק ראשון ב-30.6.

הסיבוב הראשון מכיל קבוצות הזויות שבאמת אין יותר מדי טעם להרחיב עליהן.

בסיבוב השני יש המון המון אופציות, כמעט כולן קלות.

אבל, יש בו 2-3 מוקשים לא פשוטים של קבוצות שנתנו עונות מצוינות, ופשוט לא מדורגות כי אין להן עבר באירופה.

אנחנו רוצים להימנע מ-: פיאסט גליוויס, סגנית אלופת פולין וכמעט לקחה ללגיה ורשה את האליפות.

ז'גלביה לובין, מקום 3 בליגה הפולנית.

עדיף גם לא לקבל את אברדין מסקוטלנד, ו-אוד מנורבגיה.

יש עדיין 2-3 נציגות ממדינות שעדיין לא הוכרעה בהן זהות הנציגה.

בכל מקרה, אנחנו מדורגים לאורך כל הדרך ואם לא נקבל הגרלות חסרות מזל במיוחד, אנחנו אמורים לעשות את זה.

תסתכל על החישוב שלי בנושא השני, יש סיכוי מסוים לדרג שני, זה לא לחלוטין קלוש.

גם מאריבור לא הייתה מדורגת ולא עברנו אותה.

גם את אסטרס טריפוליס שבהשוואה לארץ היא משו כמו מכבי פתח תקווה לא עברנו, ככה שיש תמיד הפתעות וחייב לקחת את הכל ברצינות גמורה ולהגיע לבתים כמטרה.

אחרי שנגיע בעזרת השם בשלום לבתים,פה זה כבר סיפור אחר לגמרי מהשנה של סוזה שהייתה יוצאת דופן לחלוטין.

אז פרנקפורט ובורדו היו עסוקות בלשרוד בליגות שלהם ודי וויתרו על המפעל (ועדיין פרנקפורט די בקלות עברה שלב).

הפעם הקבוצות לוקחות את המפעל הרבה יותר ברצינות, גם בגלל שהעלו את הסכומים וגם כמובן בגלל הכרטיס לצ'מפיונס,אז אם אז עשינו 10 נקודות מכובדות מאוד, הפעם אני בספק גדול אם נצליח להוציא חצי מזה!

כמובן שיש הרבה משתנים (מי יודע אם יהיה אפשר לשחק בקיץ בארץ) והרבה תלוי בהגרלות אבל צריך לקחת דברים בפרופורציה,לא לחשוב שאנחנו כבר עלינו, ולהתחיל לזרוק לי פה שמינית או רבע גמר כי זה לא רציני...

אין מה לקחת את אותו קיץ כמדד לכלום.

אירחנו בקפריסין, והיינו רחוקים גול אחד (והצלה פסיכית של השוער שלהם בפילאוף האירופאית), מלעלות לבתים.

אין מה לקחת את אותו קיץ כמדד לכלום.

אירחנו בקפריסין, והיינו רחוקים גול אחד (והצלה פסיכית של השוער שלהם בפילאוף האירופאית), מלעלות לבתים.

אתה אומר את זה כאילו מבצע בעזה זה פעם ב40 שנה ולא כל שנה-שנתיים.

אף אחד לא מבטיח לך שגם השנה לא נצטרך לארח בקפריסין..

אתה אומר את זה כאילו מבצע בעזה זה פעם ב40 שנה ולא כל שנה-שנתיים.

אף אחד לא מבטיח לך שגם השנה לא נצטרך לארח בקפריסין..

לא פעם ב40 שנה , ועדיין אין לקחת את העונה ההיא כמדד.

הכל היה הפוך והזוי באותו קיץ.

נותן עוד שבועיים מנולה ומוותר עליו בסיבוב הראשון, הוא חייב את זה.

אני מקווה שהפעם רוב הרכש ועניין המאמו יסגרו כמה שיותר מהר.

טבח זהבי אלברמן טיבי ודסה מנוחה בסיבוב 1

נותן עוד שבועיים מנולה ומוותר עליו בסיבוב הראשון, הוא חייב את זה.

אני מקווה שהפעם רוב הרכש ועניין המאמו יסגרו כמה שיותר מהר.

זה לא קשור למנוחה , זה קשור לתחילת האימונים והמחנה.

אתה לא יכול ששחקנים לא יבואו למחנה.