Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2016/17

forza

Recommended Posts

דאבל אני לא מבין מה אתה חושב שבגלל שאנחנו מכבי נקבל עדיפות?

חיפה רשמה את נתניה כאצטדיון הביתי למוקדמות באירופה, את אופ"א לא מעניין באיזה אצטדיון הם יארחו בארץ, כי במוקדמות הבית שלהם זה נתניה. זה בכלל לא קשור להנהלה אלא קשור לאופ"א, חיפה החליפו ביתיות פעם קודמת ועכשיו אנחנו נחליף. זה לא קשור למי יותר טוב או את מי יותר מכירים באירופה.

ארבעה סיבובים קיבינימט, ועוד לא עברנו את השני...

אי אפשר היה לעשות את זה עוד יותר מייאש?

אוכלים את מה שבישלנו לעצמנו בגביע

יש לנו דירוג עדיף מחיפה באירופה, למה שנחליף ביתיות בגלל שהם תקועים בלי איצטדיון?
הזוי ולא ברור

דאבל אני לא מבין מה אתה חושב שבגלל שאנחנו מכבי נקבל עדיפות?

חיפה רשמה את נתניה כאצטדיון הביתי למוקדמות באירופה, את אופ"א לא מעניין באיזה אצטדיון הם יארחו בארץ, כי במוקדמות הבית שלהם זה נתניה. זה בכלל לא קשור להנהלה אלא קשור לאופ"א, חיפה החליפו ביתיות פעם קודמת ועכשיו אנחנו נחליף. זה לא קשור למי יותר טוב או את מי יותר מכירים באירופה.

הם רשמו אותו כאצטדיון ביתי זמני, ברגע שסמי עופר יהיה כשיר הם ישחקו שם, לא הגיוני שנוותר על יתרון הביתיות בגלל שהם החליטו לשחק זמנית(!!) באצטדיון שלנו! רוצים לשחק בנתניה ולא במושבה שפנוי במשחקים באירופה? סבבה, תשאו בתוצאות ותוותרו על יתרון הביתיות, לא הגיוני שאנחנו נידפק מזה!

הם רשמו אותו כאצטדיון ביתי זמני, ברגע שסמי עופר יהיה כשיר הם ישחקו שם, לא הגיוני שנוותר על יתרון הביתיות בגלל שהם החליטו לשחק זמנית(!!) באצטדיון שלנו! רוצים לשחק בנתניה ולא במושבה שפנוי במשחקים באירופה? סבבה, תשאו בתוצאות ותוותרו על יתרון הביתיות, לא הגיוני שאנחנו נידפק מזה!

מי זה אנחנו? לפי הציטוט הזה, למרות שלך תדע אם נכון.. מכבי הם אלו שמעדיפים לשחק קודם בבית משום מה.

לא ברור למה החלטתם שזה לא טוב להתחיל בבית.

מול קבוצה בינונית זה עדיף. להתחיל בבית לתת בום ואז לשחק בחוץ בהתאם.

לדעתי למשל אם היינו מתחילים מול קאיירט בבית, היה לנו יותר קל בחוץ.

משחק מול קבוצה קשה למשל, עדיף לשחק על תוצאה בחוץ ולהעביר את ההכרעה הביתה.

מי זה אנחנו? לפי הציטוט הזה, למרות שלך תדע אם נכון.. מכבי הם אלו שמעדיפים לשחק קודם בבית משום מה.

מכבי לא יעדיפו דבר כזה למה שנוותר על יתרון ביתיות בגומלין?? אני לא מאמין בזה עד שאני יראה במו עיניי, ואם זה באמת יקרה מבחינתי יהיו השלכות חמורות לכך, המועדון לא על סף פשיטת רגל, אומנם החליפו את המנכ"ל לאחרונה אך זה לא סיבה לעשות דברים לא ברורים ומשוגעים שרק פוגעים בקבוצה.

לא ברור למה החלטתם שזה לא טוב להתחיל בבית.

מול קבוצה בינונית זה עדיף. להתחיל בבית לתת בום ואז לשחק בחוץ בהתאם.

לדעתי למשל אם היינו מתחילים מול קאיירט בבית, היה לנו יותר קל בחוץ.

משחק מול קבוצה קשה למשל, עדיף לשחק על תוצאה בחוץ ולהעביר את ההכרעה הביתה.

נכון כי פנדורי זה קבוצה בינונית, אני אוהב את הזלזול והיהירות לתת להם את ה"בום" במשחק הראשון, בסוף אנחנו אלה שנאכל את כל הלקרדה בגלל החלטות דפוקות והזויות.

מכבי לא יעדיפו דבר כזה למה שנוותר על יתרון ביתיות בגומלין?? אני לא מאמין בזה עד שאני יראה במו עיניי, ואם זה באמת יקרה מבחינתי יהיו השלכות חמורות לכך, המועדון לא על סף פשיטת רגל, אומנם החליפו את המנכ"ל לאחרונה אך זה לא סיבה לעשות דברים לא ברורים ומשוגעים שרק פוגעים בקבוצה.

"השלכות חמורות"

מה הקשר לפשיטת רגל? שיהיה ברור, אני בדעה שלך ומעדיף שהגומלין יהיה בבית.

אבל אם מכבי תעדיף מהסיבות שלה שהמשחק הראשון יהיה בארץ והביתיות תוחלף ולא בגלל הסכם כלשהו עם חיפה (אם זו אופ"א שמחליטה אז בכלל אין על מה לדבר) אז זה משהו ש"אקבל".

בסוף נאכל צינור עם המתפרצות של קאיירט ולא נעפיל :|

מה הקשר לפשיטת רגל? שיהיה ברור, אני בדעה שלך ומעדיף שהגומלין יהיה בבית.

אבל אם מכבי תעדיף מהסיבות שלה שהמשחק הראשון יהיה בארץ והביתיות תוחלף ולא בגלל הסכם כלשהו עם חיפה (אם זו אופ"א שמחליטה אז בכלל אין על מה לדבר) אז זה משהו ש"אקבל".

בסוף נאכל צינור עם המתפרצות של קאיירט ולא נעפיל :|

מה זה הסיבות שלה? מי החליט על כך ולמה? לא יסתירו מקהל האוהדים את הסיבות להחלפת ביתיות, אפילו דון קסקט הוציא לאוהדים שלהם הודעת בירור באתר הקבוצה מדוע הם החליפו ביתיות במשחק האחרון:

http://mhaifafc.com/newsPage.asp?newsID=25267

נכון כי פנדורי זה קבוצה בינונית, אני אוהב את הזלזול והיהירות לתת להם את ה"בום" במשחק הראשון, בסוף אנחנו אלה שנאכל את כל הלקרדה בגלל החלטות דפוקות והזויות.

פנדורי קבוצה טובה?

הם בינוניים, כמו שגם אנחנו בינוניים באירופה.

גם מי ש50-50 מולנו אני מחשיב כבינונית שעדיף לארח קודם.

כן אבל אנחנו קיבלנו את היציעים הטובים יותר וגם יותר כרטיסים לגמר הגביע, מה שבסופו של דבר עזר לנו להפתיע ולזכות בו, ובנוסף חיפה שחררו לנו את עטר במחיר נורמלי אחרי שדפקנו להם מחיר מופרז על ורמוט, אז הגיוני סך הכל שנלך לקראתם במשהו. לא?

(לדביל התורן שלא יבין, בציניות)

יש לנו דירוג עדיף מחיפה באירופה, למה שנחליף ביתיות בגלל שהם תקועים בלי איצטדיון?

הזוי ולא ברור

מה מחלקת השיווק במכבי לא תעשה כדי לדחות את חשיפת מדי החוץ לעוד משחק :hooligan:

עזרה / שאלה!!!!! במידה ואנחנו מגיעים לבתים בליגה האירופאית המחזור השני נופל ב 15/5. אפשר כבר לדעת אם זה יהייה משחק בית או חוץ??? ( נדמה לי שסדר המשחקים נקבע לפי דירוג) חשוב לי מאוד לדעת, תודה

עזרה / שאלה!!!!! במידה ואנחנו מגיעים לבתים בליגה האירופאית המחזור השני נופל ב 15/5. אפשר כבר לדעת אם זה יהייה משחק בית או חוץ??? ( נדמה לי שסדר המשחקים נקבע לפי דירוג) חשוב לי מאוד לדעת, תודה

אני כמעט בטוח שזה נקבע רק אחרי ההגרלה של שלב הבתים.

טוב אז אומוניה (9 נק) וחיפה (11 נק) עפות. איזה עוד הפתעות יש?

צריך שקבוצות מ14.5 נקודות ומעלה יעופו כדי שיעביר עוד קבוצות חזקות (דוגמת ריו אבה וססולאו) לדירוג בשלב הפלייאוף