Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2016/17

forza

Recommended Posts

חייבים שהקהל ידחוף חזק בחמישי, אסור לנו להיות מודחים מול הקבוצה הזאת

הגזמת גבר ,אנחנו לא קבוצה מהאריות של אירופה. אם נודח זה יהיה ממש מבאס ופספוס אבל לא אסון גדול עם השחקנים שיש לנו כרגע. קצת צניעות לא תזיק לנו.

לרנקה ואתונה קבוצות חזקות, לא צריך לפרט יותר מידי מזה קבוצות יווניות עם ההגנה החזקה שלהם.

וודובינה קבוצה סרבית מקום 3 תמיד בליגה הסרבית, קהל מפחיד וגם קבוצה שקשה לשחק נגדה תמיד.

ה 2 האחרות גם לא קל אבל אפשר לעבור בקושי אותם..

לרנקה לא מיוון..

חוץ מ א.א.ק אתונה אנחנו אמורים חעבור את השאר בלי בעיות

אני מצטער, אבל או שאתה ילד של ONE או שבאמת אין לך מושג בכדורגל. תגובה טיפוסית לישראלי.

לרנקה ואתונה קבוצות חזקות, לא צריך לפרט יותר מידי מזה קבוצות יווניות עם ההגנה החזקה שלהם.

וודובינה קבוצה סרבית מקום 3 תמיד בליגה הסרבית, קהל מפחיד וגם קבוצה שקשה לשחק נגדה תמיד.

ה 2 האחרות גם לא קל אבל אפשר לעבור בקושי אותם..

לא שזה רלוונטי כי עברו כמה שנים, אבל אני זוכר שוויבודינה האלה היו נגד הפועל והם עברו אותם יחסית בלי בעיות...מישהו זוכר באיזה עונה זה היה?

לא שזה רלוונטי כי עברו כמה שנים, אבל אני זוכר שוויבודינה האלה היו נגד הפועל והם עברו אותם יחסית בלי בעיות...מישהו זוכר באיזה עונה זה היה?

לא זוכר האמת. אבל מה שאני יודע עליהם זאת קבוצה שמסיימת באופן קבוצה מקום 3 שם ויש להם אוהדים ממש פאנטים. הגרלה קשה אם נקבל אותם.. מה אנחנו צריכים לשחק מול סרבים של 2 מטר שגל שנייה מעיפים את השחקנים שלנו בקלות..

אני מצטער, אבל או שאתה ילד של ONE או שבאמת אין לך מושג בכדורגל. תגובה טיפוסית לישראלי.

ראינו את כל התגובות שקיבלנו את קאיירט אנשים כבר השלימו שעפנו

בפועל הם קבוצה ברמה של מכבי פתח תקווה, מכבי שלטה 80 אחוז מהמשחק

לפחות לא אברדין

לב״ש עוד יהיה מזל והם יקבלו איזה לינקולן/אפועל/זאגרב בנצב שהיא מוכרת את פיאצה ורוג יומיים לפני המפגש

צמצום סביר סה"כ..

אא"ק אתונה קבוצה מצוינת, היתר, קשות יותר (לרנקה) או פחות, זה קבוצות שמכבי כקבוצה ששואפת להגיע לשלב בתים באירופה על בסיס סמי-קבוע, צריכה לדעת לעבור...

הצמצומים של חיפה וביתר דווקא קצת יותר בעייתיים (אין שם קבוצות ברמה של אאק אתונה, אבל יש יותר קבוצות "בעייתיות" מבחינת ההגרלה...

הצמצום של ב"ש הוא איפשהו באמצע... לא יהיה להם קל נגד אף קבוצה שם, אבל מצד שני החצי השני של הצמצום (פלזן, זלצבורג, באטה בוריסוב, לודוגורץ, קופנהאגן) הוא חצי הרבה יותר מנוסה מבחינה אירופית (קוץ מקופנהאגן, קבוצות שבערך פעם בשנתיים מופיעות בבתים של הצ'מפיונס), ומשם קשה לי לראות את מי בדיוק היא יכולה לעבור, אז הצמצום הוא לא רע מבחינתם...

הגזמת גבר ,אנחנו לא קבוצה מהאריות של אירופה. אם נודח זה יהיה ממש מבאס ופספוס אבל לא אסון גדול עם השחקנים שיש לנו כרגע. קצת צניעות לא תזיק לנו.

ועדיין עם הסגל הזה אתה הגעת נגדם למספר מצבים שכל חלוץ נורמלי היה שם בחצי עין. אם לא עוברים אותם זה כישלון של המערכת

מתי לעזאזל המשחק בחמישי?!

הודיעו על זה איפשהו ולא שמתי לב?

בחייאת לאנשים יש עבודה וזה בפאקינג נתניה.

מה עובר על מכבי הקיץ הזה בקטע של היחס לאוהדים?

המשחק יהיה ב20:00, לפי אתר אופ"א, השידור למשחק יתחיל ב19:50

המשחק יהיה ב20:00, לפי אתר אופ"א, השידור למשחק יתחיל ב19:50

מה צריך לקרות כדי שבעתיד ניכנס ישירות לסיבוב שלישי?

מה צריך לקרות כדי שבעתיד ניכנס ישירות לסיבוב שלישי?

לצ'מפיונס - מקומות 13-15

לאירופית - זה קצת משתנה, כי נכנס גם העניין של מחזיקת הגביע והמיקום שלנו בסוף העונה.

תוכל לראות קצת יותר כאן:

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/access2016.html

ומה לגבי כרטיסים?

אמורים השבוע לשלוח כרטיסים להדפסה לבעלי המנויים.

מאמין שהמכירה הרגילה תתחיל בקרוב

גם בסגל הנוכחי, צריכים לעבור אותם.

לא זוכר האמת. אבל מה שאני יודע עליהם זאת קבוצה שמסיימת באופן קבוצה מקום 3 שם ויש להם אוהדים ממש פאנטים. הגרלה קשה אם נקבל אותם.. מה אנחנו צריכים לשחק מול סרבים של 2 מטר שגל שנייה מעיפים את השחקנים שלנו בקלות..

לא כאלה מאיימים לדעתי.

מאיזה דירוג מדיני נכנסים ישירות לשלב השלישי?

מחזיקת הגביע של המדינות במקומות 16 ו-17 (ולרוב גם 18, במידה והזוכה של האירופית מעפילה גם דרך הליגה למפעל אירופי כלשהו) נכנסת בסיבוב השלישי.

דרך הליגה, זה רק קבוצות במדינות שממוקמות 15 (או יותר טוב).