Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2016/17

forza

Recommended Posts

אז בשביל מה הבאת בתור דוגמה לכך שהם לא כלכך טובים שהם ניצחו 1-0 בחוץ קבוצה שהיו אמורים לנצח 5-6?

כדי להראות שהשד הוא לא כמו שאתם מייצרים אותו.

ברור לי לחלוטין שהם יעברו את טאוטה (ואם לא, זה יפתיע אותי) ויגיעו לשחק מולנו.

ככה או ככה, הקבוצה העדיפה צריכה לעבור הלאה, פשוט לא צריך לנפח כאן את הקבוצה הזו.

איזה זין! ודאי??

זה מה שהודיעו, יכול להיות שישתנה בגלל ההתנגשות עם המשחק של חיפה

איזה זין! ודאי??

זה מה שהודיעו, יכול להיות שישתנה בגלל ההתנגשות עם המשחק של חיפה

לפי מה שכתוב בויקפדיה אז המשחק גומלין ב 21.7 ואנחנו מארחים אותו.

כדי להראות שהשד הוא לא כמו שאתם מייצרים אותו.

ברור לי לחלוטין שהם יעברו את טאוטה (ואם לא, זה יפתיע אותי) ויגיעו לשחק מולנו.

ככה או ככה, הקבוצה העדיפה צריכה לעבור הלאה, פשוט לא צריך לנפח כאן את הקבוצה הזו.

אתה עוקב/עקבת אחריהם שאתה יודע שסתם מנפחים ? אישית אני מודה שלא ראיתי אותם משחקים, אבל.. קבוצה שהגיעה שנה שעברה עד לשלב הפלייאוף ניצחה את בורדו ועפה רק בגלל הפרש שערים,קבוצה שניצחה את אסטנה שעשתה קמפיין מאוד יפה השנה בצ'מפיונס,קבוצה שנמצאים אצלה בסגל שחקני עבר טובים בעלי שם, והנתון אולי הכי מפחיד הוא - שהיא בניגוד אלינו בשיא העונה שלה עכשיו ולא הפסידה משחק משו כמו חודשיים, אז כן אני חושש מאוד מהקבוצה הזו.

במיוחד לאור כל הכאוס שיש לנו בסגל..

המשחק המלא של היריבה הבאה שלנו מול אסטנה משבוע שעבר, ניצחו 1-0

למי שמחפש להתחמק מללמוד למבחן

נערך על ידי P.Maldini

ראיתי את התקציר של קאיראט מול אסטנה. קשה לשפוט רק על סמך תקציר אבל נראה שאסטנה ישבו על השער שלהם ורק במזל הם לא ספגו.

החלק הקדמי שלהם מסוכן מאוד ומהיר מאוד, בעיקר החלוץ הזר וארשבין. החלק האחורי שלהם נראה מאוד פגיע ולא הרשים, כשגם טימושצ'וק בעיקר הסתובב על המגרש ונצמד לשחקן אחד (הייתי מצפה משחקן ברמה כזאת להחזיק את מרכז השדה קצת בדומה למה שאלברמן עושה עבורנו במשחקים רבים).

אם זהבי היה נשאר הייתי אומר שאנחנו פייבוריטים, בלעדיו, נעבור רק אם יהיה לנו את הקילריות זהבי-סטייל בהתקפה וריכוז בהגנה.

המשחק המלא של היריבה הבאה שלנו מול אסטנה משבוע שעבר, ניצחו 1-0

למי שמחפש להתחמק מללמוד למבחן

אם בקזחסטן רגילים לשחק 9 דקות נראה לי שננצח בסוף, כי הם בדוק ייפלו מהרגליים במחצית השנייה

המשחק בחמישי הבא באלמאטי

זו עיר בין טאג'יקיסטאן לקירגיזיסטאן

עיר בגבול סין, מסע מפרך שאין לו שום קשר לרמת כדורגל ויכול להוציא מאיפוס גם שחקנים בטופ לבל עולמי.

מכבי באים מסיום עונה תובעני, מחנה אימונים מתיש, טיסות ויציאה משגרה כולל קמפיין נבחרת ועכשיו זה (סין!)

קאיראט באים בשיא כושר העונה שלהם (לפני הפלייאוף) אחרי ניצחון חוץ במשחק עונה,כשב- 12 השבועות שעברו הם ניצחו 11 (1+ תיקו)

ב -14 לחודש קאיראט מארחת (סול-בוי טועה) ואין ספק שזו סכנת עקיצה ממשית, ואפילו מתבקשת למדי.

צריך לזכור שהעפלת הבכורה העונה של המתחרה שלהם לצ'מפיונס עורר הדים ותאבון רב והעובדה שמכבי השתתפה במפעל גם היא הזדמנות עבור קאיראט להוכיח את הטביעת רגל שלהם בזירה המקומית.

הם ירצו ליצור איזושהיא חותמת מכוננת (מה שעבורנו הוא באגביות "לטאטא את הסיבוב השני").

במלים אחרות: עוד שבוע מכבי בקזחסטן לרגע שיא עבור מועדון שכשלמכבי הוא משחק על-גבול חסר חשיבות.

מישהו היה מוכן להתחייב שיש לנו איזושהיא עדיפות על גבם?

אם הייתי מתבקש להמר על תוצאת המפגש?

הייתי מביע חשש שגורל העונה האירופית שלנו להיגמר.

המשחק בחמישי הבא באלמאטי

זו עיר בין טאג'יקיסטאן לקירגיזיסטאן

עיר בגבול סין, מסע מפרך שאין לו שום קשר לרמת כדורגל ויכול להוציא מאיפוס גם שחקנים בטופ לבל עולמי.

מכבי באים מסיום עונה תובעני, מחנה אימונים מתיש, טיסות ויציאה משגרה כולל קמפיין נבחרת ועכשיו זה (סין!)

קאיראט באים בשיא כושר העונה שלהם (לפני הפלייאוף) אחרי ניצחון חוץ במשחק עונה,כשב- 12 השבועות שעברו הם ניצחו 11 (1+ תיקו)

ב -14 לחודש קאיראט מארחת (סול-בוי טועה) ואין ספק שזו סכנת עקיצה ממשית, ואפילו מתבקשת למדי.

צריך לזכור שהעפלת הבכורה העונה של המתחרה שלהם לצ'מפיונס עורר הדים ותאבון רב והעובדה שמכבי השתתפה במפעל גם היא הזדמנות עבור קאיראט להוכיח את הטביעת רגל שלהם בזירה המקומית.

הם ירצו ליצור איזושהיא חותמת מכוננת (מה שעבורנו הוא באגביות "לטאטא את הסיבוב השני").

במלים אחרות: עוד שבוע מכבי בקזחסטן לרגע שיא עבור מועדון שכשלמכבי הוא משחק על-גבול חסר חשיבות.

מישהו היה מוכן להתחייב שיש לנו איזושהיא עדיפות על גבם?

אם הייתי מתבקש להמר על תוצאת המפגש?

הייתי מביע חשש שגורל העונה האירופית שלנו להיגמר.

מעניין מאוד מה שכתבתי, מסכים איתך זה מה שאני אומר פה כמה ימים, באמת סכנה גדולה שתגמר לנו העונה האירופית מהר מאוד.

אז כמו שכתבתי, הגומלין סופי ב 21.7 אצלנו נכון ?

למנהל הביצועי שלנו לא אמור להיות דיבור איתו ?

דיבור על מה ? למה שיעבור אלייך ?

חמישייה כרגע אגב.