Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2016/17

forza

Recommended Posts

לכל המודאגים, השנה הספיקו 13.475 נקודות כדי להיות מדורגים בפלייאוף של הליגה האירופאית. מכבי מתחילה את העונה הנוכחית עם 23.375 כאשר בעונת סוזה צברנו 10.1500 נקודות.

רוצה לומר, גם אם נעוף מול היריבה הראשונה, ככל הנראה הניקוד שלנו יספיק כדי להביא אותנו לעוד עונה שבה אנחנו נהיה מדורגים בפלייאוף האירופאית (=פיבוריטים להגיע לבתים).

מה גם שגם בעונה הבאה ניקוד סוזה יספר לנו, ככה שיש לנו עוד שנתיים לנסות ולהוציא ממנו את המיטב.

אנקדוטה - אנחנו בעמדה טובה להשיג דירוג דיי מפלצתי בעונה הבאה, ואם נעשה קמפיין מוצלח מאוד (13 נק) נשווה את דירוג השיא של קבוצה ישראלית בנקודות דירוג וככל הנראה גם במיקום (הפועל, 36 נק, מקום 58)

ב4 מ5 העונות האחרונות הדירוג הזה הספיק כדי להיות בקבוצת הדירוג השנייה בבתים של האירופאית, וגם קצת פחות ממנו למען האמת (31, לגמרי ריאלי עבורנו).

בנוגע לרמה שלהם - שאלתי אם אלה קבוצות או שמות, ענית לי משהו על מסורת. כלומר, שמות. אם אתה רוצה לחשוב שהם אימפריה לא אפריע לך, גם חשבו פה שהיידוק ספליט אימפריה עם אצטדיון מפחיד, בסוף קיבלנו קבוצת פלייאוף תחתון עם אצטדיון אולימפי שזה שהגענו איתה לפנדלים היה פאדיחה רצינית.

בנוגע להמשך ההודעה שלך - בהחלט הכי טוב לשחק נגד אשר אלון. תרצה או לא תרצה, זאת המדינה שלך וזאת הליגה שלך. וכן, הרבה יותר מעניין אותי לנצח שחקנים שנשכבים על הרצפה ולהחזיר את האליפות מאשר לעבור שלב נגד שחקנים שלא שמעתי עליהם בחיים. תתנשאו עד מחר, אבל אני אוהד קבוצה שמשחקת בליגה הישראלית ושזה הלחם והחמאה שלה. ברגע ששחקנים זרים בישראל נגד שחקנים זרים בצ׳כיה הפך להיות המופע המרכזי ולא איזה צ׳ופר, משהו דפוק פה. על הזין שלי אירופה ועל הזין שלי גם הצ׳מפיונס ליג, טוב? תגידו מה שתרצו על אוהדי הפועל, אחרי שנים שכל מה שהיה להם מול אוהדי קבוצות אחרות זה להשוויץ באירופה, כשהרגישו שהשחקנים שלהם שומרים על הרגליים בשביל הצ׳מפיונס הם שרו "על הזין אירופה". וכל הכבוד להם על זה.

אני אוהד את מכבי מתל-אביב ומה שמעניין אותי זה לנצח את חיפה, את באר-שבע ואת ירושלים. מי שלא טוב לו ורוצה חו"ל מוזמן להפסיק לראות כדורגל ישראלי. מספיק גרוע שצריך לשמוע את המתנשאים של "אני רואה רק כדורגל אנגלי/ספרדי/איטלקי, ישראלי זה חרא". אז עוד מאוהדים של קבוצה ישראלית? תבחנו טוב טוב את סדר העדיפויות שלכם. לא טוב לכם כדורגל ישראלי, אתם מוזמנים ללכת.

מאוד פשוט.

אתה נותן אשך בשביל אצטדיון, מסורת, הישגים ואווירה כמו של הכוכב האדום בלגרד.

ואת האשך השני בשביל הכשרונות שלהם שלא יגיעו בחיים לקבוצה שלנו אלא ימכרו למקומות טובים בהרבה.

וזאת קבוצה שאתה צפוי לפגוש במוקדמות. אבל העיקר שאתה בטוח שנעבור.

בבתים אפשר לשחק מול קבוצות עלומות כמו מילאן, ארסנל וליון.

לא מבין למה אתה מחליט שזה "להגיע לבתים ולשחק מול אחלה קבוצות ממקומות יפים ולא רק גועל נפש מקומי" או "לקחת תארים מקומיים". עשינו גם את זה וגם את זה במקביל, וגם ב"ש.

אני עדיין לא מבין איך תארים ומסורת הופכים יריבה לקשה. הכוכב האדום של שנות התשעים תשחק מולנו או הנוכחית?

לא מעניין אותי אם היריבות ממקום יפה, ולא משנה לי אם בארץ זה גועל נפש או לא. זאת הליגה שלי. ואתה זה שזלזל במשחקים האלה ואמר שזה יותר כיף מלשחק בארץ. אז סבבה אם זה מה שאתה חושב, עצוב לי אם זה המצב, אבל זכותך. אפשר לקחת אליפות ולשחק באירופה, אבל זאת בעיה מבחינתי אם מאמן שומר שחקן לאירופה ומאבד נקודות בליגה או אם המאמן שלך עוזב לאנגליה ברגע שנגמר שלב הבתים של הצ׳מפיונס. מבחינתי זה צריך להיות בונוס ולא יותר. אם מנצחים סבבה, אם לא - למי אכפת.

אני מכיר בזה שלצערי אני בדעת מיעוט.

אני עדיין לא מבין איך תארים ומסורת הופכים יריבה לקשה. הכוכב האדום של שנות התשעים תשחק מולנו או הנוכחית?

לא מעניין אותי אם היריבות ממקום יפה, ולא משנה לי אם בארץ זה גועל נפש או לא. זאת הליגה שלי. ואתה זה שזלזל במשחקים האלה ואמר שזה יותר כיף מלשחק בארץ. אז סבבה אם זה מה שאתה חושב, עצוב לי אם זה המצב, אבל זכותך. אפשר לקחת אליפות ולשחק באירופה, אבל זאת בעיה מבחינתי אם מאמן שומר שחקן לאירופה ומאבד נקודות בליגה או אם המאמן שלך עוזב לאנגליה ברגע שנגמר שלב הבתים של הצ׳מפיונס. מבחינתי זה צריך להיות בונוס ולא יותר. אם מנצחים סבבה, אם לא - למי אכפת.

אני מכיר בזה שלצערי אני בדעת מיעוט.

עומר, תארים, מסורת ואיצטדיון זה דברים שהופכים יריבה לקשה יותר. אתה מסכים איתי שהכוכב האדום בלגראד זאת הגרלה קשה יותר מא.א.ק לרנקה או מסלובן ברטיסלבה, למרות שהדירוג שלהן דומה? אגב, כל השלוש אינן יריבות קלות אבל יריבות שאנחנו פייבוריטים מולן (גם אם זה רק 60:40).

אני תמיד אעדיף לקבל קבוצה בלי איצטדיון ביתי, בלי מסורת, בלי ניסיון אירופי וממדינה עם כדורגל פחות איכותי. קבוצה מאזרבייג'אן, אלבניה או ארקה גדיניה מפולין יהיו יריבות נוחות מהכוכב האדום בלגראד וגלאזגו ריינג'רס, בין היתר בגלל המסורת.

לכל המודאגים, השנה הספיקו 13.475 נקודות כדי להיות מדורגים בפלייאוף של הליגה האירופאית. מכבי מתחילה את העונה הנוכחית עם 23.375 כאשר בעונת סוזה צברנו 10.1500 נקודות.

רוצה לומר, גם אם נעוף מול היריבה הראשונה, ככל הנראה הניקוד שלנו יספיק כדי להביא אותנו לעוד עונה שבה אנחנו נהיה מדורגים בפלייאוף האירופאית (=פיבוריטים להגיע לבתים).

מה גם שגם בעונה הבאה ניקוד סוזה יספר לנו, ככה שיש לנו עוד שנתיים לנסות ולהוציא ממנו את המיטב.

אנקדוטה - אנחנו בעמדה טובה להשיג דירוג דיי מפלצתי בעונה הבאה, ואם נעשה קמפיין מוצלח מאוד (13 נק) נשווה את דירוג השיא של קבוצה ישראלית בנקודות דירוג וככל הנראה גם במיקום (הפועל, 36 נק, מקום 58)

ב4 מ5 העונות האחרונות הדירוג הזה הספיק כדי להיות בקבוצת הדירוג השנייה בבתים של האירופאית, וגם קצת פחות ממנו למען האמת (31, לגמרי ריאלי עבורנו).

זה שיש לנו ניקוד גבוה לא אומר שצריך לחיות בשקט עם אובדן של חלק ממנו.

נתקרב יותר לדרג השני ע"ש הלילה בו צפינו כולנו בפ.צ קוקסי האלבנית מודחת באכזריות בדו-קרב בעיטת הכרעה.

לפרטים - זיקני הפורום

מרגש..

בכלל זה הנשוא הכי מרגש במדינת היהודים

נתקרב יותר לדרג השני ע"ש הלילה בו צפינו כולנו בפ.צ קוקסי האלבנית מודחת באכזריות בדו-קרב בעיטת הכרעה.

לפרטים - זיקני הפורום

מרגש..

בכלל זה הנשוא הכי מרגש במדינת היהודים