Jump to content

זהבי , תודה

Recommended Posts

תודה על אין ספור רגעי אושר ו-ווינריות.

תודה על האכפתיות, תודה על הלחימה, תודה על הרעב, תודה על הדרבים, תודה על שלימדת אותי לעולם לא להרים ידיים, תודה על זה שגם ברגעים קשים אתה מגלה מנהיגות ואוסף את כולם להודות לקהל ולקבוצה שנתנה לך כל כך הרבה והחזרת לה פי שניים, אין במדינה הזאת ספורטאי ראוי להערצה כמוך, וגם אם בעיני רבים אתה לא, בעיניי אתה סמל.

קפטן אמיתי, תודה על הכל !

יש לי הרגשה שהוא לא יישאר, מפחד מאוד מהרגע שזה יקרה.

מלך מכבי ביחד עם מיץ וגורדי מאז ינואר 2013, כנראה ההחתמה הכי גדולה שעשתה הקבוצה מאז ומעולם

מלך מכבי ביחד עם מיץ וגורדי מאז ינואר 2013, כנראה ההחתמה הכי גדולה שעשתה הקבוצה מאז ומעולם

בוא תגזים עוד קצת. להזכיר לך שאבידור וזיזוב חתמו פה?

מסכים . ההחתמה הגדולה בתולדות המועדון של שחקן.

מסיים פה את הקריירה

ערן זהבי, תדה על כל מה שנתת ומקווה שעוד תתן

אתה תמיד תהיה סמל ומכביסט גדול בהיסטוריה של מכבי :wubyellow3:

בלי צ'מפיונס קשה לראות אותו נשאר

איזו הגזמה. כאילו אנחנו מועדון פרמיירליג שהביא זרים בשביל צ'מפיונס וסיים מקום 7.

שום ישראלי לא עוזב את מכבי בגלל עונה בלי צ'מפיונס.

לא בא להלחיץ.

אם הוא הולך, יכול להיות סופשה של שושלת.

הראיון איתו בפודקאסט, הדיווחים של צנצי (שמשום מה תמיד יודע מה קורה עם זהבי) הכל מצביע על כך שהוא בשל לעזוב

בשיא הרצינות שאני לא מבין מה יש לו ללכת...
הוא כבר לא ילד, יש לו ילדים קטנים, טוב לו פה, הוא מלך פה, יש לו משכורת שהלוואי על כולנו. עכשיו להתחיל לעבור עם כל המשפחה לחו"ל ולהתחיל לבנות שם באיזו קבוצת אמצע טבלה נניח באירופה ולהלחם על מקום בהרכב זה נראה לי סתמי.
ברצינות, מה עדיף? להיות פה מלך או להתמודד על מקום בנניח אברטון\לה קורוניה\קבוצת אמצע טבלה בליגה טובה רנדומלית? הרי מנצ'סטר יונייטד לא יקחו אותו...
אני במקומו נשאר והופף רשמית וסופית לסמל במועדון שחתום על אחת השושלות הגדולות ולהזכר כאגדה בכדורגל כאן בכלל ובקבוצה בפרט.

בשיא הרצינות שאני לא מבין מה יש לו ללכת...

הוא כבר לא ילד, יש לו ילדים קטנים, טוב לו פה, הוא מלך פה, יש לו משכורת שהלוואי על כולנו. עכשיו להתחיל לעבור עם כל המשפחה לחו"ל ולהתחיל לבנות שם באיזו קבוצת אמצע טבלה נניח באירופה ולהלחם על מקום בהרכב זה נראה לי סתמי.

ברצינות, מה עדיף? להיות פה מלך או להתמודד על מקום בנניח אברטון\לה קורוניה\קבוצת אמצע טבלה בליגה טובה רנדומלית? הרי מנצ'סטר יונייטד לא יקחו אותו...

אני במקומו נשאר והופף רשמית וסופית לסמל במועדון שחתום על אחת השושלות הגדולות ולהזכר כאגדה בכדורגל כאן בכלל ובקבוצה בפרט.

אני חושב שתסריט החלומות שלו הוא לתת עונה מצוינת בקבוצה בינונית בליגה הספרדית ומשם לקפוץ עוד מדרגה ולשחק שנה או שנתיים ברמה שהוא תמיד שאף אליה.

אני חושב שתסריט החלומות שלו הוא לתת עונה מצוינת בקבוצה בינונית בליגה הספרדית ומשם לקפוץ עוד מדרגה ולשחק שנה או שנתיים ברמה שהוא תמיד שאף אליה.

שמע, זה סיכון עם סיכויי הצלחה מאוד נמוכים לדעתי... כמה שחקנים אתה זוכר שבאו בגיל 29 מקבוצה אלמונית יחסית (עם כל הכבוד...) והובילו קבוצה לעונה ענקית בליגה בכירה?

כדי לעבור בגיל 30 לקבוצה באמת בכירה הוא צריך לתת עונה לא הגיונית כבר בעונה הראשונה שלו. כמה קבוצות בכירות משלמות כסף על שחקנים בני 30 שהם לא סופרסטארים עולמיים?

מחשבה שעברה בראשי,

בעקבות אובדן האליפות אנו רואים את זהבי מאוד עצבני לאחרונה (ללא קשר לתוצאות המשחק), אלא ליכולת השחקנים שסביבו שפשוט לא תמיד מספיק טובים.

אני מאמין שזהבי ירצה להשאר, אך הוא כנראה יציב תנאי להישארותו וזה חיזוק הקבוצה בכל מחיר, כי הוא רוצה לנצל כל רגע בשיא הקריירה שלו.

שמע, זה סיכון עם סיכויי הצלחה מאוד נמוכים לדעתי... כמה שחקנים אתה זוכר שבאו בגיל 29 מקבוצה אלמונית יחסית (עם כל הכבוד...) והובילו קבוצה לעונה ענקית בליגה בכירה?

כדי לעבור בגיל 30 לקבוצה באמת בכירה הוא צריך לתת עונה לא הגיונית כבר בעונה הראשונה שלו. כמה קבוצות בכירות משלמות כסף על שחקנים בני 30 שהם לא סופרסטארים עולמיים?

בגדול מסכים, אבל גם לא יודע עד כמה זה "סיכון". אני לא רואה מצב שבו אם הוא לא מצליח מכבי לא עטה על האפשרות להחזיר אותו הביתה, ושהוא לא נוחת חזרה לאותה נקודה שבה הוא הקפטן והאהוב הקהל.