Jump to content

לפני שאתם מוצצים לבאר שבע ומורידים את הראש

idan12

Recommended Posts

מסכים עם עומר. אכלנו אותה במאני טיים. 4 משחקים רצוף בלי נצחון זה לא משהו שהיה בעידן ג'ורדי.

לצערי כל נק' החולשה שדיברו עליהם בהתקפה באו לידי ביטוי בצורה הכי חמורה בחודש האחרון.

ועדין.

אנחנו קבוצת ההתקפה הכי טובה בליגה.

עם כל הגיוון ההתקפי שיש לבאר שבע.

אתם מגזימים בחולשה של דור וטב"ח, הם נראים חלשים, אבל זה רק כי אתם משווים אותם לזהבי, דור אחד המבשלים הכי טובים בארץ וטב"ח בעונה מעולה.

בארבעת המשחקים האחרונים הגענו לאין ספור הזדמנויות שקצת חדות, קצת שקט נפשי וטיפה של מזל גם היינו במקום אחר.

לא מעט משחקים העונה (במיוחד בתקופת יוקאנוביץ') ניצחנו ושיחקנו פחות טוב מהמשחקים האחרונים, בחייאת גם היום, גם סכנין וגם מול באר שבע הינו עדיפים ובטח ובטח שווים איזה גול או שנים בכל משחק, זה פשוט לא נכנס.

כן שזהבי מגיע היום 7 פעמים מול השוער ובועט לשמיים או על השוער זה בגלל החודש האחרון נראה לך שהוא חושב על הדברים האלה באותו רגע?

זהבי בלחץ כמו שלא ראיתי אותו אף פעם במכבי, בכלל כל הקבוצה בלחץ. בעיקר בחלק הקדמי.

בטח שזה משפיע.

תשמעו, 4 מ 12 במשחקים האחרונים ועדין יש לנו כרגע יותר נק' ממה שהיה לנו בסוף העונה שעברה (ויש עוד 6 בקופה).

צריך לומר את האמת, ב"ש נתנו עונה של פעם בהמון שנים.

עכשיו לקחת את הגביע, רענון בסגל ושנה הבאה להתחיל רצף אליפויות חדש.

כל העונה התעסקנו בבעיות ובחולשה של ההגנה,

כשלמעשה הבעיה האמיתית והעיקרית שלנו זו ההתקפה האנמית שבנויה באופן כמעט טוטאלי על שחקן אחד בלבד.

ערן,גדול ככל שיהיה,לא יכול לסחוב לנצח קבוצה לבד על הגב שלו.

זה בדיוק מה שמעצבן באליפות שלהם, ככה נראית אלופה? בונקר ומשמעת טקטית, בכל משחק נגדנו

שלא לדבר על החרא שקיבלנו מהתקשורת השופטים וכל מי שהוא לא מכבי,

לא רוצה לחשוב שלא יהיה אפילו גביע בעונה כזאת

ואיך נראתה צ'לסי של מוריניו שזכתה בצ'מפיונס ? או פורטו השם ישמור ? ואיך נראית ונראתה אתלתיקו העונה ובעונה שהם לקחו לברצלנוה של הטיקי-טקה הנפלא את האליפות ? כל אחד והכלים שלו, היינו צריכים לדעת להתמודד מולם, הגענו גם למצב שהכל בידיים שלנו עם 2 מפגשים מולם ולא השכלנו לנצח. אלו החיים.

ועדין.

בדיוק. אנחנו קבוצת ההתקפה הכי טובה בליגה ועדיין התקשינו לשים גול בארבעה משחקים מרגע שעלינו למקום הראשון. אם זאת לא קריסה במאני טיים אני לא יודע מה כן.

ועדין.

עם כל הגיוון ההתקפי שיש לבאר שבע.

אתם מגזימים בחולשה של דור וטב"ח, הם נראים חלשים, אבל זה רק כי אתם משווים אותם לזהבי, דור אחד המבשלים הכי טובים בארץ וטב"ח בעונה מעולה.

בארבעת המשחקים האחרונים הגענו לאין ספור הזדמנויות שקצת חדות, קצת שקט נפשי וטיפה של מזל גם היינו במקום אחר.

לא מעט משחקים העונה (במיוחד בתקופת יוקאנוביץ') ניצחנו ושיחקנו פחות טוב מהמשחקים האחרונים, בחייאת גם היום, גם סכנין וגם מול באר שבע הינו עדיפים ובטח ובטח שווים איזה גול או שנים בכל משחק, זה פשוט לא נכנס.

אנחנו קבוצת ההתקפה הטובה בליגה אבל יש כאן אבל. המספרים לא תמיד מספרים הכל. אין לנו גיוון התקפי כמו לב"ש. יש לנו מפלצת מטורפת בשם ערן זהבי ושחקנים מסייעים שקשה לבנות עליהם. הם היו אמנם שווים בממוצע שער למשחק, אבל לא היו יציבים והם, כמו ערן, נעלמו בחודש האחרון.

ואיך נראתה צ'לסי של מוריניו שזכתה בצ'מפיונס ? או פורטו השם ישמור ? ואיך נראית ונראתה אתלתיקו העונה ובעונה שהם לקחו לברצלנוה של הטיקי-טקה הנפלא את האליפות ? כל אחד והכלים שלו, היינו צריכים לדעת להתמודד מולם, הגענו גם למצב שהכל בידיים שלנו עם 2 מפגשים מולם ולא השכלנו לנצח. אלו החיים.

נוסיף עוד משהו- איך מכבי של גרנט ב-95 נראתה?

אם לפני 4 שנים היו אומרים לי שהיום נהיה עם 3 אליפויות,גביע אחד,צ'מפיונס ואפשרות לזכות בעוד גביע העונה הייתי אומר שזה טוב מידי,לא הגיוני,אין סיכוי בעולם .

כמה שאני בדיכאון ובאמת זה היה יום נורא אל תשכחו איפה היינו לפני לא הרבה זמן ואיפה אנחנו היום.

שיחגגו שיהנו אנחנו נחזור בעונה הבאה עם דרייב גדול פי אלף מהם ואין לי שום ספק שעונה הבאה האליפות תהיה שלנו

אם לפני 4 שנים היו אומרים לי שהיום נהיה עם 3 אליפויות,גביע אחד,צ'מפיונס ואפשרות לזכות בעוד גביע העונה הייתי אומר שזה טוב מידי,לא הגיוני,אין סיכוי בעולם .

כמה שאני בדיכאון ובאמת זה היה יום נורא אל תשכחו איפה היינו לפני לא הרבה זמן ואיפה אנחנו היום.

מסכים.

לפני 4 שנים היינו שמחים להיות בדכאון אטומי בגלל המצב הנוכחי.

יהיה בסדר. המועדון בידיים טובות.

נקווה שיקבלו החלטות לא קלות הקיץ.

יש גביע לקחת. מישהו חייב להעיר אותם.

חייבים לרענן את כל החלק ההתקפי.

מזה אני קצת חושש, למרות שנראה לי שדווקא אחרי שכנראה איבדנו אליפות זהבי יישאר ויחזיד אותה, עדיין קיים בי פחד שהוא מיצא את עצמו כאן

מסכים.

לפני 4 שנים היינו שמחים להיות בדכאון אטומי בגלל המצב הנוכחי.

את האמת אני הרבה פחות בדיכאון ממה שחשבתי כי אני יודע שאין מצב שנחכה עוד פעם כל כך הרבה זמן עד לאליפות הבאה כל עוד גולדהאר פה. לפחות שניקח את הגביע הזה על הראש של חיפה

מזה אני קצת חושש, למרות שנראה לי שדווקא אחרי שכנראה איבדנו אליפות זהבי יישאר ויחזיד אותה, עדיין קיים בי פחד שהוא מיצא את עצמו כאן

לא חושב שנשאר לו עוד מה לחפש כאן.

נוסיף עוד משהו- איך מכבי של גרנט ב-95 נראתה?

לגמרי. חבורת נגרים מחוזקים בזוהר ונמני ודריקס בשפיץ מול קנדאורוב ברקוביץ רביבו ושטרית שכבש כל משחק בערך. אמרתי בתחילת העונה וככל שהעונה המשיכה שמה שמפחיד אותי זה הרעב שלנו אל מול הרעב של באר-שבע. אין מה לעשות, אחרי 3 אליפויות ופיק של צ'מפיונס זה לא יהיה בחיים אותו רעב, לא כולם זהבי. ובאר-שבע למרות פתיחה עם 2 הפסדים (לנו ולעכו) היתה רעבה בטירוף בכל משחק. זה והצ'מפיונס, אלו ההבדלים בעיניי.

הגיוני מאוד שמה שפגע בנו זה שהגענו לשיא שלנו מוקדם מידי (פלזן ובאזל).. שלא תטעו לרגע, כנראה שזאת הפגיעה הכי מדהימה שתהיה לי בחיים

את האמת אני הרבה פחות בדיכאון ממה שחשבתי כי אני יודע שאין מצב שנחכה עוד פעם כל כך הרבה זמן עד לאליפות הבאה כל עוד גולדהאר פה. לפחות שניקח את הגביע הזה על הראש של חיפה

וגם כי זה לא הפועל או חיפה

כבשנו סה"כ 6 שערים יותר מב"ש. לא נתון שתומך יותר מדי בטענה שאנחנו קבוצת התקפה כל כך מפלצתית בליגה.

נכון, אם כי עד לפני 4 מחזורים הפער היה הרבה יותר גדול (15). בארבעה מחזורים אחרונים אנחנו על שער אחד, והם על עשרה.

אני היחיד שזה לא מנחם אותו?

שלא תטעה, כולנו בבאסה.

אבל עכשיו תחשוב כמה מגעיל היה לך אם זו הייתה הפועל או האוהדים המתלהבים של חיפה ששונאים אותך כמו שהפועל שונאים אותך. ת'כלס, מה לנו ולב"ש? כלום.

חלוץ של 15+ שערים בעונה היינו לוקחים אליפות לפני חודש ונראים הרבה יותר בצ'מפיונס. אני ממש גאה בקבוצה שהצליחה לסחוב עונה שלמה ללא חלוץ אמיתי, בגלל זה חובה ששנה הבאה יהיה לפחות 1 כזה.

כנראה בלתי אפשרי לעשות עונת אלופות ולקחת אליפות

זה מה שמחרפן אחי, מבחינת קצב צבירת נקודות, אפילו אם לוקחים בחשבון את 4 התוצאות האחרונות, אנחנו בקצב של אלופה, הבעיה שנגדנו מתמודדת קבוצה עם קצב חולני.

תקנו אותי אם אני טועה אבל שנה שעברה בקצב כזה כבר מזמן היינו בהכנות לגמר הגביע, לא?