Jump to content

לפני שאתם מוצצים לבאר שבע ומורידים את הראש

idan12

Recommended Posts

אל תשכחו מה קרה כאן בכמעט 4 שנים האחרונותב הישגים, ניצחונות, אושר. כנראה שאי אפשר לקחת הכל תמיד ואני ממשיך להאמין שאפשר לקחת, כן אולי אני תמים אבל אני מאמין כל עוד יש סיכוי.

תפרגנו לבאר שבע - מקבל את זה.

אל תגידו שמזל שזה לא הפועל או חיפה כי מעניין לי את הישבן השמאלי מי זאת אם זאת לא הקבוצה שלי, ולמי שבכל זאת מתחיל לטנף... שלא יחדש מנוי

מגיע להם אין מה להגיד.

לא הפסידו מספטמבר זה נתון מפלצתי

לא הפסידו לנו בפליאוף.

ביום שני שעבר הייתה למכבי הזדמנות נדירה לפרק אותם ולקחת את המושכות אבל זה לא קרה.

חבל מאוד אבל עדיין

3 אליפוית

גביע הטוטו

גביע המדינה

32הגדולות באירופה

ליגת האלופות

ואופציה לעוד גביע

קונה את זה כל 4 שנים

אבל עדיין- כואב!!!!!!!!

לא מרשימים אותי בלי כל הקמפיין החולני נגד מכבי של כל הקבוצות, תקשורת ובתי דין

למכבי נגמרו הבטריות

צריך רענון רציני, אולי גם בחלק הניהולי

הסגל גמור, ועדיין הגענו למאני טיים כשחסרים שחקנים

טילים עם ראשי נפץ גרעיניים מכיוון עזה על באר שבע ובאמת שזה יהיה אחד הרגעים המאושרים

לא זה לא, אי אפשר רק לזכות בהכל תמיד אין מה לעשות, תאמין לי שאני אוכל את הלב שלי עכשיו למרות שאני מאמין שה1% הזה שניקח אליפות עדיין קיים

האליפות גמורה מספיק.

ועדיין, אני מוכן כל 4 שנים להגיע להספק שמכבי הביאה... הנתונים שרשמו פה מעליי כולנו היינו קונים ביום שג׳ורדי הגיע למכבי.

לבנות מחדש, לטעון מצברים, להגיע לבתים בליגה האירופית ומעל הכל להחזיר את הצלחת הזאת לאיפה שמגיע לה להיות בעוד 12 חודשים.

היה קשה לעמוד מול כל הדבר הזה.

קבוצות נתנו אקסטרא מולנו והלחץ המכוון מגופים שונים בתקשורת נתן אותותיו (הרצון של סכנין ורעננה מולנו ומול ב"ש לא היה זהה).

כנראה שמה שגמר אותנו זה דווקא האירוע בחצי גמר הגביע, או יותר נכון העליהום בעקבותיו.

בזמנו גם אחרי פרשת האוהד שתקף את זהבי נראנו רע.

טילים עם ראשי נפץ גרעיניים מכיוון עזה על באר שבע ובאמת שזה יהיה אחד הרגעים המאושרים

גם אני מבואס.

אבל אני חושב שהשפה הזאת לא במקום.

קבוצות נתנו אקסטרא מולנו והלחץ המכוון מגופים שונים בתקשורת נתן אותותיו.

כנראה שמה שגמר אותנו זה דווקא האירוע בחצי גמר הגביע, או יותר נכון העליהום בעקבותיו.

מה שגמר אותנו זה סגל קצר ואימפוטנציה של ההתקפה.

כל השאר סתם קשקוש.

קבוצות נתנו אקסטרא מולנו והלחץ המכוון מגופים שונים בתקשורת נתן אותותיו (הרצון של סכנין ורעננה מולנו ומול ב"ש לא היה זהה).

מצטער, אבל אלה שטויות. מכבי פשוט לא תפקדה במאני טיים. עם כל הכבוד, אחרי שלוש אליפויות רצופות, להגיד אחרי שכבשת גול אחד בארבעה משחקים, וגם במשחק הזה לא ניצחת, שזה בגלל שקבוצות נתנו אקסטרה, זה מביך.

הסגל של מכבי בשנתיים אחרונות אנמי , לבאר שבע יש הרבה יותר שחקנים שיכולים לשנות בסגל.

דור מיכה וטל בחיים לא מספקים מספרים..
ובספסל אין אף שחקן שיכול להלחם איתם על הרכב

יצחקי משחק 5 משחקים בעונה
סגל הכי איטי בארץ.

מכבי צריך להחליף את כל הזרים חוץ מריקו. ולהוסיף לסגל הקיים עוד 4 שחקנים שיכולים לעשות שינוי ולהלחם על חולצה הרכב
ומהירות מהירות

קבוצות נתנו אקסטרא מולנו והלחץ המכוון מגופים שונים בתקשורת נתן אותותיו.

זה בדיוק מה שמעצבן באליפות שלהם, ככה נראית אלופה? בונקר ומשמעת טקטית, בכל משחק נגדנו

שלא לדבר על החרא שקיבלנו מהתקשורת השופטים וכל מי שהוא לא מכבי,

לא רוצה לחשוב שלא יהיה אפילו גביע בעונה כזאת

מצטער, אבל אלה שטויות. מכבי פשוט לא תפקדה במאני טיים. עם כל הכבוד, אחרי שלוש אליפויות רצופות, להגיד אחרי שכבשת גול אחד בארבעה משחקים, וגם במשחק הזה לא ניצחת, שזה בגלל שקבוצות נתנו אקסטרה, זה מביך.

עומר זה מצבור של דברים, האקסטרא זה השולי. כל המערכת הייתה נגדנו.

אלו חלק מהסיבות, עייפות מנטלית ופיזית זה העיקר. כמובן שגם קצת מזל.

רק לציין שיש לנו העונה פחות הפסדים מהעונה שעברה ויחס שערים טובים.

זה בדיוק מה שמעצבן באליפות שלהם, ככה נראית אלופה? בונקר ומשמעת טקטית, בכל משחק נגדנו

שלא לדבר על החרא שקיבלנו מהתקשורת השופטים וכל מי שהוא לא מכבי,

לא רוצה לחשוב שלא יהיה אפילו גביע בעונה כזאת

בונקר ומשמעת טקטית זה חלק מהמשחק חבר, סימאונכ בנה ככה אימפריה

עומר זה מצבור של דברים, האקסטרא זה השולי. כל המערכת הייתה נגדנו.

אלו חלק מהסיבות, עייפות מנטלית ופיזית זה העיקר. כמובן שגם קצת מזל.

אנחנו פאקינג מכבי ת"א, בגלל שהמערכת היתה נגדנו לא מצאנו את השער במשך שלושה משחקים וחצי? בגלל זה הוצאנו 4 מ-12? אלה תירוצים להפועל ת"א, לא למכבי.

אנחנו פאקינג מכבי ת"א, בגלל שהמערכת היתה נגדנו לא מצאנו את השער במשך שלושה משחקים וחצי? בגלל זה הוצאנו 4 מ-12? אלה תירוצים להפועל ת"א, לא למכבי.

זהבי בעצמו אמר אחרי המשחק שזה הפריע להם והתעסקו בזה יותר מדי.

מסכים עם עומר. אכלנו אותה במאני טיים. 4 משחקים רצוף בלי נצחון זה לא משהו שהיה בעידן ג'ורדי.

לצערי כל נק' החולשה שדיברו עליהם בהתקפה באו לידי ביטוי בצורה הכי חמורה בחודש האחרון.

זהבי בעצמו אמר אחרי המשחק שזה הפריע להם והתעסקו בזה יותר מדי.

כן שזהבי מגיע היום 7 פעמים מול השוער ובועט לשמיים או על השוער זה בגלל החודש האחרון נראה לך שהוא חושב על הדברים האלה באותו רגע?

לבאר שבע מגיע, קבוצה גדולה, בלה בלה בלה, שקט.

תסתמו את הפה ותעודדו את הקבוצה שלכם.

גם כשהכל נראה חשוך (עם כמה ש״חשוך״ המצב הזה לעומת אז...), לנו יש תפקיד אחד. לתמוך בשחקנים ולהראות להם שעדיין לא נשברנו. ברור שזה לא תלוי בנו וצריך להיות דבוק למציאות. אבל הסיבה היחידה שאני יכול ללכת לישון אולי קצת(קצת מאוד האמת) בשקט היא זאת שאני עשיתי את החלק שלי. אז לכו גם אתם תעשו את החלק שלכם. השחקנים צריכים את זה.

זה בסדר גמור לפרגן להם. בכלים שלהם הם עשו מעבר לכל המצופה עם אחוזי צבירת נקודות מדהימים ומגיע להם יותר מאיתנו. כדי לקפוץ מדרגות בעתיד כמועדון חייבים את הזירה האירופית ונלקח בחשבון שצ'מפיוס יעלה לנו בתואר, כמו לקבוצות קודמות. תכף שהסכינים כבר מושחזות כל הפרימואים יתחילו לדבר על ה"כשלון" של ג'ורדי וכל מיני בולשיטים. גביע זה משחק אחד שהכל יכול להיות בו ובכושר בתקופה האחרונה שלנו ושל חיפה אנחנו לא באים פייבוריטים מובהקים. העונה הזו היא עונה מוצלחת לא משנה איך היא תסתיים בגלל הצ'מפיונס. מה שחרה לי זה שלא הצלחנו להופיע שם בכבוד יחסי ולהזיז למישהו למרות שגם זה נלקח בחשבון. כל עוד מיטשענק פה יהיה טוב. ניקח את רוב התארים ונגיע למפעלים אירופים בתדירות גבוהה יחסית. וזה מה שיביא לפה אנשי מקצוע ברמה גבוהה, זה מה שיביא לפה שחקנים כמו ראייקו וזה מה שירים אותנו למעלה, גם אם זה יפגע בנו בזירה המקומית.

אולי יגיע יום בעוד כמה שנים שנצליח להיות איזה קרבאח או ספורטינג בצ'מפיונס ולקחת נקודות למישהו. אולי בעוד כמה שנים נצליח לעשות צ'מפיונס ואליפות במקביל. בכל מצב כל עוד הקבוצה המתחרה לזו שבצ'מפיונס תתן מספרים כמו שבאר-שבע נתנה העונה זה יסתיים באיבוד התואר של האלופה. לא רואה סרט שקבוצה כלשהי עושה צ'מפיונס ומסיימת ליגה עם 85 נקודות. שיהנו ויחגגו, מגיע להם אלונה בנתה שם אחלה מועדון. אנחנו עם הפנים קדימה וניפגש בשנה הבאה. עכשיו צריך רק לקוות שלא תהיה עזיבה של ראייקו זהבי או בן חיים וטיבי ופשוט לשמור על השלד הקיים ולהמשיך להתחזק איפה שצריך.