Jump to content

סיוט

Recommended Posts

חבל שלא בחרו במושבה: תחנת רכבת מטר מהאיצטדיון, דרכי גישה יותר נורמלים.

חבל מאוד, גם אם זה עניין של כסף היו יכולים לעלות מחירי מנויים הרוב היו מסכימים, כמה חבל שדורכים עלינו מקווה שלא הרבה יחדשו שיבינו שם בהנהלה שלא מזלזלים באוהדים.

חבל מאוד, גם אם זה עניין של כסף היו יכולים לעלות מחירי מנויים הרוב היו מסכימים, כמה חבל שדורכים עלינו מקווה שלא הרבה יחדשו שיבינו שם בהנהלה שלא מזלזלים באוהדים.

אני גם מעדיף את טדי על נתניה.

אל תעשה מנוי רק ככה ההנהלה תבין.

לא לעשות מנוי מעניש אותי יותר מאשר את ההנהלה.

אבל כן, שמצרפים את זה לסמי עופר באלופות, הויתור על פ"ת מאוד מאוד מאוד ממרמר.

אני חושב שאלו 2 החלטות אומללות.

נתניה יותר טוב מבלןמפילד חוץ.ממרחק...בלומפילד מאוס האווירה שם אווירת נכאיםלעומת בנתניה שהעידוד בו תענוג....בואו נתאוור קצת..ולחזור למגרש ראוי

אני מאוהב במגרש בנתניה..מגיע לבית באיחור של חצי שעה יותר ומבסוט

נתניה יותר טוב מבלןמפילד חוץ.ממרחק...בלומפילד מאוס האווירה שם אווירת נכאיםלעומת בנתניה שהעידוד בו תענוג....בואו נתאוור קצת..ולחזור למגרש ראוי

גם עוד אלף שנה לא אבין אנשים כמוך.

לא יודע איך מישהו יכול באמת להרגיש ולחשוב ככה.

אין על בלומפילד בעולם גם עם החור המזדיין באמצע

כמה שבלומפילד מכוער /מיושן / קטן / ללא אקוסטיקה טובה שפוגעת בקהל , זה עדיין הבית של הקבוצה .

עכשיו שלוש שנים של משחקי רדיוס עם קהל + משחקי חוץ .

זה פשוט חלמאות , טמטום וביזיון של עיריית ת"א.

3 שנים לשפץ איצטדיון ? לשפץ ?!

לצערי על פרוס 3 שנים היה שווה להנהלה כן לבנות את היציעים הזמניים אפילו אם הסכום גדול ( אני לא נכנס להם לכיס כמובן , אלא בתור דעה מהצד ) וללכת לקראת הקהל שכל כך דוחף את הקבוצה הזאת .

גם עוד אלף שנה לא אבין אנשים כמוך.

לא יודע איך מישהו יכול באמת להרגיש ולחשוב ככה.

שמע חבר...יש עובדות בשטח שנתניה העידוד יותר טוב בהרבה..האווירה יותר מהנה גם בשירי "חצי קלאץ"..אני לא יודע כמה זמן אתה אוהד מכבי או מגיע לבלומפילד...במקרה שלי זה 22 שנים

ובלומפילד זה הבית אבל מיושן יחסית למתקנים החדשים בארץ.ואתה.פתאום מגלה שגג זה מאסט בשביל קהל ישראלי

בעזרת.השם שנחזןר לבלומפילד שהוא יכיל כמויות שראוי למכבי פלוס גג כמעט על הכל זה יהיה המגרש הכי ביתי בארץ אין לי מחלוקת על זה.

במצב הנתון כיום הוא רחוק מזה

בלומפילד זה הבית אבל נתניה ממש לא גרוע כמו שאתם עושים ממנו .

תוציאו רגע את הראש מהתחת של עצמכם, זאת הייתה הבחירה הכי הגיונית, ואל תגידו שזה בגלל שאני גר קרוב, אני נוסע לבלומפילד מגיל 9 ולא התלוננתי על פקקים וכל מה שמסביב למרות שהיו לי נסיעות מסויטות עשרות פעמים .

3 שנים שיפוץ?? עכשיו נפל לי האסימון.

הם כאילו מתכננים לעבוד פעם בשבוע למשך 90 דקות ולעשות פגרת קיץ? למה שיפוץ צריך לקחת 3 שנים במדינה פח הזאת?

3 שנים שיפוץ?? עכשיו נפל לי האסימון.

הם כאילו מתכננים לעבוד פעם בשבוע למשך 90 דקות ולעשות פגרת קיץ? למה שיפוץ צריך לקחת 3 שנים במדינה פח הזאת?

בדיוק. זה מה שאני אומר.

מילא 3 שנים לבנות איצטדיון מאפס + הריסת איצטדיון קיים ויישור השטח . מילא. אתה יודע מה ? אפילו קח 4 שנים.

כולה איצטדיון קטן מאוד במונחים עולמיים. אבל 3 שנים לשיפוץ ?!

ועוד ראית את ההדמיות לאחר השיפוץ ? בולשיט אחד גדול . שיפוץ כמו התחת שלי . בשביל זה 3 שנים...

מדינה בדיחה.

אומנם אין מה להשוות מהרבה בחינות ,אבל בסין הקימו את האצטדיון הלאומי בבייגי'נג ( "קן הציפור" ) ב-5 שנים.

איצטדיון של 80 אלף מקומות (!) . בין האיצטדיונים הגדולים בעולם.

ואני אומר לך בתור מי שהיה שם , התמונות באינטרנט לא עושות חסד עם הגודל והטירוף של האיצטדיון הזה.

ובייג'ינג עיר עמוסה לא פחות , אם לא הרבה יותר, מאשר ת"א. הפקקים שם הופכים את איילון לטיול קליל . אתה יכול לעמוד שעות על קטע של כמה מטרים .כבר רציתי לצאת באמצע הנסיעה וללכת ברגל.

אצל הפועל היה דיבור שיביאו סינים שיבנו תוך שנתיים את האיצטדיון החדש בבת ים, למה שלא יביאו את אותם סינים שישפצו את בלומפילד תוך שנה??

אצל הפועל היה דיבור שיביאו סינים שיבנו תוך שנתיים את האיצטדיון החדש בבת ים, למה שלא יביאו את אותם סינים שישפצו את בלומפילד תוך שנה??

אני מניח בגלל שהסינים לא היו מבקשים קבלות ותלושי שכר מכבירי , כך הוא יכול היה להשתמש בכסף הכלוא שלו סוף סוף ,

בניגוד לעירייה שצריכה לעבוד מסודר , לכאורה.

אבל כן, בוודאי שעם קצת יותר כסף + מכרז אמיתי + חברה סינית אתה תשפץ את בלומפילד תוך עונה ואולי גם תסיים את העונה שם . הרי הסינים יעבדו 24/7 כולל לילות שבתות חגים וכו' , זה אזור תעשייה והרעש לא יפריע ל"שנת הלילה של השכנים" .