Jump to content

מכירת כרטיסים לגמר גביע 24.5- אוהדי מכבי

Mushon8

Recommended Posts

אם כבר ההיגיון אומר שיותר אוהדי מכבי יקנו למעורב, כי אין כרטיסים נורמליים אחרים. במשך שנים היו יציעים מעורבים, גם בגמר שניצחנו את חיפה בפנדלים לפני 14 שנים היו, ובדרבי לפחות בשתי העונות שאחרי זה. לא הבנתי מה הבעיה הגדולה עם זה.

חחחח אין שום בעיה חוץ מזה שהרוב המוחלט של הכרטיסים ב"יציע מעורב" נמצאים ביציע של הקופים הירוקים, אז בהצלחה עם זה

מי שלא תופס למערבי, תקנו קודם למעורב לפני הדרומי, גם כדי שיהיה שם רוב שלנו וגם כי זה פשוט מקום יותר טוב מהיציע המת הזה בפער אינסופי.

מי שלא תופס למערבי, תקנו קודם למעורב לפני הדרומי, גם כדי שיהיה שם רוב שלנו וגם כי זה פשוט מקום יותר טוב מהיציע המת הזה בפער אינסופי.

המכירה של מכבי מתחילה היום ושל ההתאחדות רק שבוע הבא, אף מנוי לא יסתכן להישאר בלי כרטיס.

קודם כל המכירה לשם תהיה רק בעוד שבוע, ואנשים פה יותר מדי בונים על היציע המעורב ביציע המערבי(יותר מדי שורש ע.ר.ב). אז כדי שתקבלו קצת פרופרציות, היציע הזה כמעט לא יקבל הקצאת כרטיסים, הוא ילך ברובו המוחלט להזמנות. לצורך העניין בסמי עופר חילקו פאקינג 6,000 הזמנות, עכשיו תעשה את החשבון לבד.

רמז למתקשים, היציע הזה מכיל רק 3 אלף מקומות.

שמישהו יענה לי בבקשה, אין לי כוח לקרוא כלום רק בא לי למות אז אני זז לישון...

איפה הארגון יושב ? זה שער מסומן ? תהיה בעיה שם ?

ואם אני לא יספיק לקנות, בדרומי זה מסומן ? ( מוות בייסורים לינקו הבן שרמוטה ולמי שהחליט לזיין אותנו בחלוקה של הכרטיסים )

הארגון יושב במערבי שזה מסומן כלומר יהיה חגיגה עם אנשים שירצו לשבת במקום שלהם

דרומי לא מסומן

עומר הבעיה עם זה זה פשוט דור הפייסבוק שהפך הכל לשנאה אחת גדולה שבגללה אין מקום ליציעים מעורבים..הרי רובנו ישבו לפעמים ביציעים מעורבים ברמת גן נגד הפועל תא פני עידן הפייסבוק המזדיין וזה לא הזיז לאף אחד.

בדרבי 2 0 של קוסולפוב וקוביקה ישבתי ביציע מעורב עם אבא שלי ואחותי ולידנו משפחה של אוהדי הפועל ולא זכור לי פעם 1 קללות אפילו ברמה כזאת

נפתחה המכירה, אתם צריכים קודם להתחבר למשתמש:

https://tickets.leaan.co.il/CrmLogin.aspx

ואז להיכנס ללינק של המכירה:

http://tickets.leaan.co.il/he-IL/events/גמר%20גביע%20המדינה%20בכדורגל/2016-5-24_20.50/טדי,%20י-ם