Jump to content

מכירת כרטיסים לגמר גביע 24.5- אוהדי מכבי

Mushon8

Recommended Posts

המערבי מסומן, הבאלגן יחגוג

זה היה שקוף כי היציע התחתון במערבי קטגוריה 1, הבלאגן יחגוג אבל אין ברירה אם רוצים עידוד טוב חייבים להיות במערבי.

לא מבין למה לפתוח מכירה בשעה שבה כולם עובדים. למזלי אני עובד על מחשב אז יהיה לי זמינות לרכוש את הכרטיסים אבל יש מלא שזה ידפוק אותם. לפחות נקווה להשיג כרטיס למערבי

אפשר לקנות ממשתמש אחד יותר מכרטיס אחד?פשוט כשאוספים להביא 2 מנויים?זה יוצר באלגן לכאלה שרוצים לשבת אחד ליד השני

אז אם אנחנו חבורה איך בדיוק אפשרי לשבת ביחד במערבי?

רק אם מגיעים פיזית ללאן עם כל המנויים?

נראלי שכן על פי מה שכותבים פה?

למה עושים יציעים מעורבים לא הבנתיי?

כדי שחיפה תקבל יותר כרטיסים ולא יהיה לנו דרך להתלונן כי זה כביכול יציע "מעורב". הם כבר היום כנראה הולכים לסיים את כל מכסת הכרטיסים שלהם, את כל היציעים המעורבים האלו הם יחסלו תוך כמה שעות ביום שתחל אליהם המכירה

הדיון בהתאחדות על חלוקת הכרטיסים לגמר..

משתתף 1 (היו"ר) : טוב חברים אנחנו צריכים להחליט איך לחלק את ארבעת היציעים בצורה שווה

משתתף 2: חשוב לומר שהיציעים בטדי לא דומים מבחינת החלוקה לקהל המעודד, המזרחי עדיף מהמערבי והצפוני עדיף על הדרומי

משתתף 1: מה הסיבה?

משתתף 3: במערבי יש חלק מעורב המוקדש למוזמנים ובדרומי אין גג

משתתף 4: אויש איזה שטויות, לא אמור לרדת גשם..

משתתף 3: אמממ זה לא הגשםםם הבעיה...

משתתף 1: חברים מספיק לגלוש ,אנחנו מאבדים את זה, קדימה החלטות

משתתף 2: אבל..צריך להבין ש..

משתתף 1: צריך להבין שאני ממהר לרחוץ תהונדה שלי לפני שאני פוגש את שמעוני ורשף לארוחת ערב

משתתף 4: אז מה אמרנו?!

משתתף 1: אתם מבזבזים לי תזמן, כולה לחלק 2 יציעים לכל קבוצה בלי קשקושים, הצפוני והמזרחי לחיפה והמערבי והדרומי למכבי

משתתף 4: מצוין, שמכבי יקבלו את הכרטיסים איפה שהמכובדים שלא יבכו אח"כ על חלוקה לא צודקת

משתתף 2:אבל זה שני היציעים הפחות טובים, יש לי רעיון שיחלק בצורה שיוויונית יותר מבחינת העידוד

משתתף 1: די שחרר אותנו אתה והעידוד שלך, ההחלטה התקבלה

שמישהו יענה לי בבקשה, אין לי כוח לקרוא כלום רק בא לי למות אז אני זז לישון...

איפה הארגון יושב ? זה שער מסומן ? תהיה בעיה שם ?

ואם אני לא יספיק לקנות, בדרומי זה מסומן ? ( מוות בייסורים לינקו הבן שרמוטה ולמי שהחליט לזיין אותנו בחלוקה של הכרטיסים )

כדי שחיפה תקבל יותר כרטיסים ולא יהיה לנו דרך להתלונן כי זה כביכול יציע "מעורב". הם כבר היום כנראה הולכים לסיים את כל מכסת הכרטיסים שלהם, את כל היציעים המעורבים האלו הם יחסלו תוך כמה שעות ביום שתחל אליהם המכירה

אם כבר ההיגיון אומר שיותר אוהדי מכבי יקנו למעורב, כי אין כרטיסים נורמליים אחרים. במשך שנים היו יציעים מעורבים, גם בגמר שניצחנו את חיפה בפנדלים לפני 14 שנים היו, ובדרבי לפחות בשתי העונות שאחרי זה. לא הבנתי מה הבעיה הגדולה עם זה.